Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha teşekkürler :D Size de hayırlı sahurlar, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle :D 

Teşekkürler. :D Nasılsın? 

chiEFE06, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar herkese. 
En son uğradığımda 1890 sayfalardaydık şu anda 2105 sayfa var. Pek çok şey kaçırmışım anlaşılan.

Oo hoş geldin.

Zaman çok hızlı akıp geçiyor. :) Neler yaptın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chiEFE06, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar herkese. 
En son uğradığımda 1890 sayfalardaydık şu anda 2105 sayfa var. Pek çok şey kaçırmışım anlaşılan.

Sana da selamlar, hoş geldin.

Önemli bir şey kaçırmadığına inanırsan, önemli bir şey kaçırmamış olursun :cool-onion-head-emoticon: 

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Direk my anime list linkini atsan daha kolay olurdu senin için :D 

Şaka bir yana, izlediğimiz her şeyi karakterimizde bir yansıması olduğunu düşünüyorum. Son sözünüze katılmaktayım efendim :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Yok ki...  Yazarken yeniden her birini verdiği duyguyu hatırlamak güzeldi. 

Evet efendim :) Siz yenisiniz galiba :embarrassed2-onion-head-emoticon: 

merhabalar, nasılsınız? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, pegasusejder said:

Oo hoş geldin.

Zaman çok hızlı akıp geçiyor. :) Neler yaptın?

Neler mi yaptım? Güzel soru.
Yapmak istediğim şeyleri yapmaya devam ediyorum. Gitara başlamıştım 2-3 hafta öncesinde onun pratiğini yapıyorum. Piyanoya zaten devam. Bu aralar çok sık Valorant oynamaya başladım arkadaşlarımla. Dedim madem oynuyorum boş yere oynamayayım. Oyunları kayıt almaya başladım. Editleyip YTye yüklemeyi planlıyorum. Yani benim için her şey yolunda şu anda. Senin cephende işler nasıl gidiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Gayet iyiyim, teşekkürler. Bir arkadaş ile sohbet ettik, anime zevklerimizden konuşup "Ne!? Nasıl onu izlemezsin hemen izle!" gibi şeyler söyledik birbirimize :D

Sen nasılsın nasıl gidiyor?

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana da selamlar, hoş geldin.

Önemli bir şey kaçırmadığına inanırsan, önemli bir şey kaçırmamış olursun :cool-onion-head-emoticon: 

Yok ki...  Yazarken yeniden her birini verdiği duyguyu hatırlamak güzeldi. 

Evet efendim :) Siz yenisiniz galiba :embarrassed2-onion-head-emoticon: 

merhabalar, nasılsınız? 

Aa anladım. Ben biraz unutkan olduğumdan liste tutmak gibi şeyler alışkanlığım, o yüzden MAL gibi siteler baya işe yarıyor :D

Evet yeni sayılırım, 2 haftayı geçti sanırım :) Teşekkürler efenim iyiyim gayet, siz nasılsınız?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

Gayet iyiyim, teşekkürler. Bir arkadaş ile sohbet ettik, anime zevklerimizden konuşup "Ne!? Nasıl onu izlemezsin hemen izle!" gibi şeyler söyledik birbirimize :D

Sen nasılsın nasıl gidiyor?

Oh oh ne güzel, haha peki bu hemen izle listesi için de senin ve onun birinci sıradaki animesi neydi? :D 

Benim de iyi gidiyor, akşam bir arkadaşla konuşuyordum ben de, sonra biraz uyudum falan. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh oh ne güzel, haha peki bu hemen izle listesi için de senin ve onun birinci sıradaki animesi neydi? :D 

Benim de iyi gidiyor, akşam bir arkadaşla konuşuyordum ben de, sonra biraz uyudum falan. :) 

Arkadaşım acilen Ergo Proxy izlememi söylüyor :D Ben şu aralar çok ciddi veya karanlık bir şeyler izleyecek modda değilim ama bakacağıma söz verdim :D Ben de ona Guilty Crown'u önermiştim, o izlemeye başladı bile :D

Sizin de güzelmiş. Yoksa bu arkadaşınız Autocad mağduru arkadaşınız mı? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Arkadaşım acilen Ergo Proxy izlememi söylüyor :D Ben şu aralar çok ciddi veya karanlık bir şeyler izleyecek modda değilim ama bakacağıma söz verdim :D Ben de ona Guilty Crown'u önermiştim, o izlemeye başladı bile :D

Sizin de güzelmiş. Yoksa bu arkadaşınız Autocad mağduru arkadaşınız mı? 

Hee evet Ergo Proxy için biraz moda girmek lazım, öbür türlü biraz yazık olur animeye sen de zevk almazsın. :D Guilty Crown güzel animedir, bir kaç azıcık kötü sahnesi var ama genel olarak iyiydi. :) 

Haha evet o. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa anladım. Ben biraz unutkan olduğumdan liste tutmak gibi şeyler alışkanlığım, o yüzden MAL gibi siteler baya işe yarıyor :D

Evet yeni sayılırım, 2 haftayı geçti sanırım :) Teşekkürler efenim iyiyim gayet, siz nasılsınız?

Evet ama onu açmak ve düzenlemek için de zaman gerekiyor. O da bende yok.

Faydalı olacağına benim de inancım tam ancak henüz açmayı düşünmüyorum. Öneri için teşekkürler. 

O zaman önce foruma sonra dutluğa hoş geldiniz. Ben Homhom 24 yaşımdayım ara sıra gelip hala hayatta olduğuma dair emareler vermekteyim.:relax2-onion-head-emoticon: 

İletilerinizin yazım ve imla açısından beni ne kadar mutlu ettiğini bilemezsiniz bugüne kadar gördüğün en düzgün yazan 2. forumdaşsınız, bu konuda tebrikler.

Spoiler

Sahur nedeniyle bir şeyler hazırlayıp yemem gerek o yüzden Homhom bir süreliğine kaçar:up-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.