Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

chiEFE06, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu kadar önemsediğini, mutlu olduğunu bilseydim her yazdığımı bir Türkçeciye kontrol ettirirdim :)

Yok canım, kurallar dahilinde istediğin gibi yazmakta özgürsün.

Ben sadece dikkat eden birilerini görünce geleceğe dair daha umutlu oluyorum. 

:happy-onion-head-emoticon:

Ohayou_Kerem, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Aslında benim için not defteri gibi olduğundan çok zorlanmıyorum :D Genelde bir veya iki sezonluk kısa animeler izlediğimden, önce bitirip sonra listeye "tamanlandı" olarak ekliyorum, pratik oluyor baya :D 

Hoş buldum efendim :) Tanıştığıma gayet memnun oldum. Bendeniz Kerem, 21 yaşındayım. Son zamanlarda bu forumda her türden muhabbeti yapıp yeni insanlar tanımaktan oldukça keyif almaktayım :D:bye2-onion-head-emoticon: 

Haha çok teşekkür ederim :D Lisedeyken bir hocamla muhabbetimiz esnasında bana bir şeyler söylemişti, o günden beri dikkat eder oldum :D  Hmm demek ikinciyim ha? Birincinin kim olduğunu tahmin ediyorum ama yine de sorayım, birinci kimdi? :D

Bakarız... Umarım vakit bulabilirim yani 6 ay sonra^^ 

Ben de deneyim kazanmayı severim :whistling-onion-head-emoticon: 'İnsan' tanımak güzel.

Derdini dinleyebilmek daha güzel. Derdine derman bulabilmek ise daha daha güzel. 

Dünyaya bunun için geldiğimize inanıyorum.

Hocana buradan saygılar...

Merak etme değil olamaz da zaten, senin tanıdıkların konuştuklarından herhangi biri değil. 

Kendisi @Chibi-chan olur ve parmakları hızlıdır. Hem de çok hızlı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hisame, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sonu bence gayet güzel bitiyordu :onion_gomen_by_7anime7drawer7:ama tabi herkesin farklı bir düşüncesi var...

Daha farklı bir son yapılabilirdi gibisinden diyelim, izleyeli bayağı oldu ama sanki biraz zorlama finali vardı diye hatırlıyorum. Yoksa dediğim gibi birçok animeye göre iyiydi finali ama animenin gidişatına göre daha iyi yapılabilirdi.

kalikaa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

bu soruya pas deme hakkımı kullanabilir miyim? :D

Haha tabii ki, kusura bakma bir anda özel bir soru sorduğum için. :) 

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

Tavsiye eden arkadaşım da öyle demişti, hatta en sevdiği kadın anime karakteriymiş :D

Yani evet, izlettiriyor en azından kendini.

Umarım halleder. Sen de arada gazlamaya devam et :D:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Güçlü kadınlar beni her zaman cezbeder. :) 

Haha devam ediyorum merak etme. :D Motivasyon fışkırtan çocuğum ben. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kalikaa, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

hahaha Obi-Wan abimiz güzel demişte dark side ağır basınca konu başka bir yere evriliyor :)

Dark Side'a karşı duruşumuz her daim bellidir :

Spoiler

g1.gif.734b0706b20c28dfffb39d1b293071c9.gif

kalikaa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

evanescence grubundaki amy'e benzetiyorum ben kendisini :D

Biraz tipine baktım da, andırıyor cidden :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.