Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet evet, karizma ablalar kalbimizi çalıyor. :D Bu hanım ablayı çıkaramadım, kim bu?

Ben de ilk aşkımı koyayım buraya; 

İçeriği Görüntüle

EEwAx0kXoAAOhI-.jpg

Hahaha o benim özel gücüm diyelim. :D Çok uzun zaman önce yapmıştım, yani bazı siteler kaliteyi bozmadan küçültüyor falan.

Efenim bu hanım ablamız Kekkai Sensen'den Chain ismindeki karizma hanımefendi :love-onion-head-emoticon:

Ahh ah... Bleach... Ben çok izleyemedim bu animeyi ama ablayı net hatırlıyorum. 

Spoiler

Kediye dönüşen esmer abla diye kodlamışım kafamda :D:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Efenim bu hanım ablamız Kekkai Sensen'den Chain ismindeki karizma hanımefendi :love-onion-head-emoticon:

Ahh ah... Bleach... Ben çok izleyemedim bu animeyi ama ablayı net hatırlıyorum. 

İçeriği Gizle

Kediye dönüşen esmer abla diye kodlamışım kafamda :D:D

Aaa doğru hatırladım şimdi. :D 

İlk animem... :) 

Aynen aynen o. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok yok savsaklamıyorum ^^ 

:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: mezundum zaten  aman neyse oralara girmeyelim 

Olsun olsun... Sende bu azim varken önünde hiçbir şey duramaz rahat ol :admire-onion-head-emoticon:

kalikaa, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

anladım. umarım iyi bir sonuç alırsın :) bilgiden çok rahat olman önemli bu tarz sınavlarda. sürecini bilmiyorum ama stres soru götürür :)

Buna da kesinlikle katılıyorum. Sanki normal bir sınava girer gibi girmek lazım. Ben çoğu şeyi sınava girmeden önce unutmuştum ama sakinliğimi koruyabilmiştim bir nebze, sınav esnasında çoğu şeyi tekrar hatırlamıştım bu sayede.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hisame, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İstersen siteleri de atarım.

Zahmet olmazsa çok tatlı olur :admire-onion-head-emoticon:

kalikaa, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

anladım. umarım iyi bir sonuç alırsın :) bilgiden çok rahat olman önemli bu tarz sınavlarda. sürecini bilmiyorum ama stres soru götürür :)

Teşekkürler ^^ hayırlısı bakalım ne çıkacak. Hehehe benim süreç :floating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kalikaa, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

dc'den artemis ablamıza da bir bakın o zaman karizmanın vücut bulmuş hali kendisi :D çizgi roman okumayı sever misiniz bilmiyorum ama 

Çizgi roman normalde çok severim, üniversiteye ilk başladığımda kyk parasından arttırıp marvel çizgi romanları biriktirdim ama ülkedeki her şey gibi onun da fiyatı Allahuekber dağlarına çıkınca yarıda kaldı koleksiyon işi :D

Şimdi baktım ablaya, sağlam karaktere benziyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.