Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Forum ile mazinizin böyle eskiye dayanması çok hoş olmalı. Ne güzel, sevimli ve iyi insanların nesli tükenmek üzere, fırsat varken bol bol tanışmak lazım onlarla :D 10 haziran demek. Herhalde eskisi kadar aktif değilsiniz, başınız kalabalık olsa gerek :) Kolaylıklar dilerim.

Haha benim de planım o yönde, umarım iyi bir forumdaş olabilirim :D 

Yok yahu ben eski sayılmam. Burada 9-10 yıllık üyeler dururken kendime eski demek doğru olmaz.

Sizden eskiyim a-ha bu konuda senpai diyebilirsiniz:cute1-onion-head-emoticon: Eskiden her gün gecelerden sabahlara kadar bazı arkadaşlar, sabahlardan akşamlara kadar da başka arkadaşlar sohbet döndürürdü. 1 gün girmeye gör 50 sayfa yazılmış oluyordu :hate-onion-head-emoticon: O mesajları okuyana kadar bi 15-20 sayfa daha yazılırdı :studying-onion-head-emoticon:

Ben bu sene sınav tayfasındanım, sanırım ölmezde sağ kalırsam sınava  Eylül'de gireceğim.

Foruma boş günüm olur da pc başına geçebilirsem giriyorum:yawn-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Çizgi roman normalde çok severim, üniversiteye ilk başladığımda kyk parasından arttırıp marvel çizgi romanları biriktirdim ama ülkedeki her şey gibi onun da fiyatı Allahuekber dağlarına çıkınca yarıda kaldı koleksiyon işi :D

Şimdi baktım ablaya, sağlam karaktere benziyor :)

koleksiyon işini ben de uzun zaman önce bıraktım. sadece çok sevdiğim serileri alıyorum onun dışında internetten okuyorum.

aşırı sağlam karakter ya :D hele ki jason todd ile yan yana gelince bir an ikili ilişkiler o kadar da kötü değildir belki ya demeye başlıyorsun hahahaha

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok yahu ben eski sayılmam. Burada 9-10 yıllık üyeler dururken kendime eski demek doğru olmaz.

Sizden eskiyim a-ha bu konuda senpai diyebilirsiniz:cute1-onion-head-emoticon: Eskiden her gün gecelerden sabahlara kadar bazı arkadaşlar, sabahlardan akşamlara kadar da başka arkadaşlar sohbet döndürürdü. 1 gün girmeye gör 50 sayfa yazılmış oluyordu :hate-onion-head-emoticon: O mesajları okuyana kadar bi 15-20 sayfa daha yazılırdı :studying-onion-head-emoticon:

Ben bu sene sınav tayfasındanım, sanırım ölmezde sağ kalırsam sınava  Eylül'de gireceğim.

Foruma boş günüm olur da pc başına geçebilirsem giriyorum:yawn-onion-head-emoticon:

Anlaşıldı Senpai :D :blush-crazy-rabbit-emoticon: Vay be... "Hey gidi günler" demelik durum cidden. Belki bir gün yine öyle cıvıl cıvıl olur buralar kim bilir :D

Aa kolay gelsin. Sınav işleri sıkıntılı süreçler ama çalışınca hallolmayacak hiçbir şey yok :) Hangi sınava bu arada? KPSS mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Anlaşıldı Senpai :D :blush-crazy-rabbit-emoticon: Vay be... "Hey gidi günler" demelik durum cidden. Belki bir gün yine öyle cıvıl cıvıl olur buralar kim bilir :D

Aa kolay gelsin. Sınav işleri sıkıntılı süreçler ama çalışınca hallolmayacak hiçbir şey yok :) Hangi sınava bu arada? KPSS mi?

Hey gidi günler...:hell-yes-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim. Sana da kolay gelsin.

Kesinlikle katılıyorum yeterince çalışırsam olmaması için hiçbir neden yok. Keşke KPSS olsa...

Tıpta uzmanlık sınavı a.k.a TUS namını duymuş musundur bilmem ama iştahını kaçıracak kadar gıcık bir sınav.:scared-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa demek ilk anime :) Sende yeri ayrıdır o zaman. Benimkisi de Naruto ve D.Gray Man. İkisini de Animez diye bir televizyon kanalında keşfetmiştim :D

Aynen ilk animem ve yeri ayrı. :) Bleach'ten sonra One Piece sonra Naruto geliyor. :D Ben abimden keşfetmiştim. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kalikaa, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

şu anda tam olarak foruma renk katıyorsunuz :D

İltifat olarak alıyorum, o senin güzel bakan gözlerinin güzelliği :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Sen de en az benim kadar bu foruma renk katıyorsun :victory-onion-head-emoticon: Bu arada kalikaa ne demek?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.