Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Zor bir tercih yapmak zorunda kalmışsın. Haha :D Bende Legends of Runterra isimli bir kart oyunu oynuyorum. :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Haha sorma sorma. İlk oynadığımda Yen seçmiştim, bu sefer Triss seçeyim dedim ama elim gitmedi valla. Yen, Geralt için 'she is the one' gerçekten...

Aa biliyorum onu. Eski bir Hearthstone'cu olarak bakmıştım biraz ama sonra nedense saldım :D Lol evrenine hakimsen daha çok zevk alırsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha sorma sorma. İlk oynadığımda Yen seçmiştim, bu sefer Triss seçeyim dedim ama elim gitmedi valla. Yen, Geralt için 'she is the one' gerçekten...

Aa biliyorum onu. Eski bir Hearthstone'cu olarak bakmıştım biraz ama sonra nedense saldım :D Lol evrenine hakimsen daha çok zevk alırsın.

Sen öyle diyorsan öyledir. :D Henüz witcher evrenini bilmiyorum ama ben olsaydım kızıl saçlıyı seçerdim. :D

Bir aralar bayağı oynuyordum lol'u  şimdi ayda bir arkadaşlar rica ederse oynuyorum. :D Yeni kartlar falanda gelmiş onun gazıyla bakayım dedim. Seslendirmeler çok iyi olmuş ama. :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen öyle diyorsan öyledir. :D Henüz witcher evrenini bilmiyorum ama ben olsaydım kızıl saçlıyı seçerdim. :D

Bir aralar bayağı oynuyordum lol'u  şimdi ayda bir arkadaşlar rica ederse oynuyorum. :D Yeni kartlar falanda gelmiş onun gazıyla bakayım dedim. Seslendirmeler çok iyi olmuş ama. :3

Yaz tatilinde imkanın olursa gir bu evrene mutlaka :D O kadarını söylüyorum sana :D

Bende de aynı. Lol defterini kapatalı çok oldu. Kart oyununa baya iyi bakıyorlar sürekli bir şeyler geliyordu. Türkçe seslendirme olması çok tatlı ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Yaz tatilinde imkanın olursa gir bu evrene mutlaka :D O kadarını söylüyorum sana :D

Bende de aynı. Lol defterini kapatalı çok oldu. Kart oyununa baya iyi bakıyorlar sürekli bir şeyler geliyordu. Türkçe seslendirme olması çok tatlı ya :D

Bayram harçlıklarıyla birkaç tane kitap alacağım bakalım, genelde tabletten pdf okuyorum ama şimdi yeğenlerimden tablet bana kalmıyor maalesef. :'D Alacağım kitaplar arasında witcher serisi de var. :D

Evet. Kart görselleri de çok kaliteli. Şu kartın tatlılığına bak. :3

Spoiler

porofly-targon-poro-legends-of-runeterra

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Bayram harçlıklarıyla birkaç tane kitap alacağım bakalım, genelde tabletten pdf okuyorum ama şimdi yeğenlerimden tablet bana kalmıyor maalesef. :'D Alacağım kitaplar arasında witcher serisi de var. :D

Evet. Kart görselleri de çok kaliteli. Şu kartın tatlılığına bak. :3

İçeriği Görüntüle

porofly-targon-poro-legends-of-runeterra

Ah ah o yeğenler yok mu :D Oo güzel, alıp okursan konuşalım mutlaka :D

Çok güzel :loveloveplz: Zoe'yi her ne kadar oyun içinde hiç sevmesem de (oyunu çok kıran bir şampiyon bence xd) görseller müthiş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah ah o yeğenler yok mu :D Oo güzel, alıp okursan konuşalım mutlaka :D

Çok güzel :loveloveplz: Zoe'yi her ne kadar oyun içinde hiç sevmesem de (oyunu çok kıran bir şampiyon bence xd) görseller müthiş :D

Haha, evet ne kadar muzırlık yaparsa yapsın tatlılığından kızamıyorum bile doğru dürüst. :D

Evet, her ne kadar tek atsa da konseptini seviyorum. Allahtan lorda o kadar güçlü değil. :D

Spoiler

zoe-lol-lor-uhdpaper.com-4K-8.2473-wp.th

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Haha, evet ne kadar muzırlık yaparsa yapsın tatlılığından kızamıyorum bile doğru dürüst. :D

Evet, her ne kadar tek atsa da konseptini seviyorum. Allahtan lorda o kadar güçlü değil. :D

İçeriği Gizle

zoe-lol-lor-uhdpaper.com-4K-8.2473-wp.th

Nasıl kızacaksın ki bıcırıklara :D 

Yani Targonlu olduğunu için Lore'da da yeterince güçlü bence :d 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.