Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Ben bu sene elektrik-elektronik bölümünden mezun oldum, yakında iş arayışlarına gireceğim. :D İnsan illa ki alışıyor her şeye ya, seviyorsan sıkıntı olmuyor zaten. :D Hahaha sonunda bunu isteyen birini buldum diyebilirim. :D Genelde İstanbullu olanlar sonuna kadar savunuyor orayı da. .D Ben 5 sene falan İstanbul'daydım gerçi doğal olarak çok fazla İstanbul'a karışamıyordum sadece hafta sonları dışarı çıkabiliyordum ama gene de pek sevemedim kendisini. Gezip tozmak için iyi bir yer ama yaşanılacak bir yer olarak görmüyorum pek. :) Peki hangi şehirleri istiyorsun?

Şimdiden kolay gelsin. :))

Herkese günaydın.

Günaydın diyecek kadar bile vaktim olmadı :crying2-onion-head-emoticon: nöbette yoğun geçecek gibi. İstanbul kesinlikle yaşanılacak yer değil ya da benlik değil diyebilirim gezilecek yer dediğin gibi çalışıyorsan ve düzenin buradaysa efsane sıkıntı. Ben yıllardır buradayım o kadar zaman sıkıntısı var ki çoğu yerini görmedim bile. Küçük şehirler olabilir benim için seviyorum sakin yerleri ama sen alışmışsındır başka yerde burayı ararsın diyenler oluyor :) Okul bitince insan bir rahatlasa bile boşluğa düşüyor eee şimdi ne olacak gibi :) Senin iş arayışları için kolaylıklar diliyorum inşallah istediğin gibi bir iş bulabilirsin :) İstanbul'a ne için gelmiştin okuldan dolayı mı? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kemankech, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar (ben de kendimi güncellemiş olayım :)) nasılsın?

Kusuruma bakma şu an kafam randımanlı çalışmıyor sürç-i lisan edersem şimdiden affola :3

Estağfurullah olur mu öyle şey benim de kafam pek yerinde değil şuan iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elimiel-23, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Estağfurullah olur mu öyle şey benim de kafam pek yerinde değil şuan iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın? :) 

İyi diyelim iyi olalım. Dün biraz geç yatmıştım sabah da erken kalkınca yürüyen ölüye dönüverdim :D

Hemşireydin galiba, nöbet mi vardı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kemankech, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi diyelim iyi olalım. Dün biraz geç yatmıştım sabah da erken kalkınca yürüyen ölüye dönüverdim :D

Hemşireydin galiba, nöbet mi vardı?

Öyle diyelim :) Evet var ve devam ediyor :) Geç yatınca öyle oluyor maalesef iş için mi senin erken kalkma durumun? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elimiel-23, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle diyelim :) Evet var ve devam ediyor :) Geç yatınca öyle oluyor maalesef iş için mi senin erken kalkma durumun? 

Yok daha üniye yeni başlayacağım :)

Allah yardımcın olsun. Pek yoğun değil herhalde. Hangi şehir? (İstanbul diyormuş anca gördüm :D)

Bir konuda kendimi geliştirmeye çalışıyorum, ama söz konusu konu çok hızlı geliştirildiği için doğru dürüst kurs bulamıyordum. En sonunda son kullanım tarihi geçmemiş bir kurs bulunca kendimi biraz fazla kaptırmışım. :p

Düzenlenme: Kemankech tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kemankech, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok daha üniye yeni başlayacağım :)

Allah yardımcın olsun. Pek yoğun değil herhalde. Hangi şehir?

Bir konuda kendimi geliştirmeye çalışıyorum, ama söz konusu konu çok hızlı geliştirildiği için doğru dürüst kurs bulamıyordum. En sonunda son kullanım tarihi geçmemiş bir kurs bulunca kendimi biraz fazla kaptırmışım. :p

Öyle mi hayırlı olsun hangi bölüm? Teşekkürler aslında yoğun ama bu saate kadar ben çalıştım arkadaşla dönüşümlü çalışıyoruz o yüzden şuan boşum diyebilirim :) İyi bakalım umarım istediğin konuda kendini geliştirebilirsin :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elimiel-23, Şu an tarihinde yazdı:

Öyle mi hayırlı olsun hangi bölüm? Teşekkürler aslında yoğun ama bu saate kadar ben çalıştım arkadaşla dönüşümlü çalışıyoruz o yüzden şuan boşum diyebilirim :) İyi bakalım umarım istediğin konuda kendini geliştirebilirsin :) 

Bilgasayar mühendisliği istiyorum ama daha sonuçlar gelmediği için daha bir şey söylemek zor.

İşte kolay gelsin, baktı kaçtı gibi olacak ama ben usuldan tüyeyim :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.