Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

12 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Bir kere sen de kendini bana böyle tanıtmadın üstelik hiç sormadın bile. Mika gayet naif ve tatlı bir biçim de önce kendini tanıttı sonra ilgiyle sordu tıpkı bahsettiği kraliyet mensubu aileler gibi :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: Bence kıskanmamalısın :) 

Ben o kadar özel soru sora sora gittim, onlar da kıt kanaat cevap verdin, sonra bana istediğini sorabilirsin dedim pek bir şey sormadın, suçlu ben mi oldum? :( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

7 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ben o kadar özel soru sora sora gittim, onlar da kıt kanaat cevap verdin, sonra bana istediğini sorabilirsin dedim pek bir şey sormadın, suçlu ben mi oldum? :( 

Öyle mi belki biraz insanların arasında utanmış olabilirim başta :D

Seni tanımıyorum tam olarak yani ne soracağımı bilememiş olabilirim hem rahatsız etmek istemedim :D Ama itiraf et Mika daha samimiydi ondan daha rahat davrandım ben de. Ve mesajlara bakarsan gayet sana da anlattığım şeyler var uzun uzun :D Ayrıca kıt kanaat cevap verdiğimi farketmedim öyleyse lütfen kusura bakma öyle düşünmeni istemem  :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Seni tanımıyorum tam olarak yani ne soracağımı bilememiş olabilirim hem rahatsız etmek istemedim :D Ama itiraf et Mika daha samimiydi ondan daha rahat davrandım ben de. Ve mesajlara bakarsan gayet sana da anlattığım şeyler var uzun uzun :D Ayrıca kıt kanaat cevap verdiğimi farketmedim öyleyse lütfen kusura bakma öyle düşünmeni istemem  :) 

Hahaha utangaç Eli-san. :D 

Yav ne rahatsızlığı, böyle düşünerek sormadıysan gelip dövebilirim seni. :D Haha Mika'mız bir tanemizdir ona lafım yok ama şöyle bir durum var ki biraz tanışma konularında ister istemez yorgunum, sana özelden demiştim sanırım burada 1 yıldır sürekli olarak sadece ben duruyorum, diğer arkadaşların kimisi bıraktı, kimisi aylarca gelmedi, kimisi uğrayıp kaçıyor diyeyim ve burada onlarca insanla tanıştım, o insanlarda çekip gitti, hani her gelende ister istemez motivasyon bir tık düşüyor ama bence gene iyiyim. :D 

Haha takılıyorum ya o kadar ciddiye alma. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha utangaç Eli-san. :D 

Yav ne rahatsızlığı, böyle düşünerek sormadıysan gelip dövebilirim seni. :D Haha Mika'mız bir tanemizdir ona lafım yok ama şöyle bir durum var ki biraz tanışma konularında ister istemez yorgunum, sana özelden demiştim sanırım burada 1 yıldır sürekli olarak sadece ben duruyorum, diğer arkadaşların kimisi bıraktı, kimisi aylarca gelmedi, kimisi uğrayıp kaçıyor diyeyim ve burada onlarca insanla tanıştım, o insanlarda çekip gitti, hani her gelende ister istemez motivasyon bir tık düşüyor ama bence gene iyiyim. :D 

Haha takılıyorum ya o kadar ciddiye alma. :D 

Gelip dövebilirsin o zaman ben hazırım :D Yok anladım ben seni haklısın aslında ama ben de çok girişken olamıyorum hani başlarda öyle diyeyim :) İyisin iyisin merak etme :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Gelip dövebilirsin o zaman ben hazırım :D Yok anladım ben seni haklısın aslında ama ben de çok girişken olamıyorum hani başlarda öyle diyeyim :) İyisin iyisin merak etme :D 

Hahaha maşallah hemen hazırmışsın. :D Zamanla alışırız birbirimize, ben de çekingen bir insanımdır yani, o yüzden sıkıntı yok. :D Sağ ol. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

57 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Oh oh maşallah bize kendini böyle tanıtmadın, Mika'nın tatlılığına pozitif ayrımcılık var burada. :D 

:')

Harbiden sopalıksın yav, öyle bir şey mi dedim? Bir seferinde de daha ne olduğuna bakmadan Murat'ı mı ekledin püü yazıp çıkmıştın bir anda, anlık bi sinir etmiştin. :D 

Nazar değdireceksiniz, pozitifiğime bulaşmayın, insanları çekiyorum demmekki:big-eye-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon:

Ne bileyim söylediklerinden o ima çıkıyor. 

55 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Bir kere sen de kendini bana böyle tanıtmadın üstelik hiç sormadın bile. Mika gayet naif ve tatlı bir biçim de önce kendini tanıttı sonra ilgiyle sordu tıpkı bahsettiği kraliyet mensubu aileler gibi :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: Bence kıskanmamalısın :) 

:thank_you__onion_by_elcerbero:

53 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Suyu Arayan Adam'ı okurken ben de aynı duyguları hissetmiştim. Hoş onu okurken çok küçüktüm yani çok yavaş işliyordu belki güzeldir bilemiyorum o dönem bana ağır gelmişti :D Sonra klasikleri devam ettiremedim işte :D

Aynen, en iyisi iyileri pkumak gerisini boş vermek :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

39 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Seni tanımıyorum tam olarak yani ne soracağımı bilememiş olabilirim hem rahatsız etmek istemedim :D Ama itiraf et Mika daha samimiydi ondan daha rahat davrandım ben de. 

Ay böyle düşündüğünüze çok mutlu oldum, ben de acaba fazla mı kendimi döküyorum veya fazla mı çabukça soru soruyorum diye düşünmüştüm ama sıcak davranmayacaksak forumun farkı ne:ahaaah-onion-head-emoticon: Forumun bu özelliğine de çok seviyorum, daha samimi ve hoş bir ortam. Özellikle soğan kafalar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Nazar değdireceksiniz, pozitifiğime bulaşmayın, insanları çekiyorum demmekki:big-eye-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon:

Ne bileyim söylediklerinden o ima çıkıyor. 

:thank_you__onion_by_elcerbero:

Aynen, en iyisi iyileri pkumak gerisini boş vermek :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Ay canım sana hiç nazar değer mi maşallah. :D 

Yoo, sadece mesajlarda eğer bir taraf çıkarsa onu tekrar ekleyemiyorsun ama başka kişileri ekleyebiliyorsun dedim. :D Burada nasıl seninle benim özel mesajlaşmama başka birilerini ekleyebildiğim anlamını çıkarttın? Hani hiç mi saygım yok özel konuşmalarımıza? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ay canım sana hiç nazar değer mi maşallah. :D 

Yoo, sadece mesajlarda eğer bir taraf çıkarsa onu tekrar ekleyemiyorsun ama başka kişileri ekleyebiliyorsun dedim. :D Burada nasıl seninle benim özel mesajlaşmama başka birilerini ekleyebildiğim anlamını çıkarttın? Hani hiç mi saygım yok özel konuşmalarımıza? :) 

Değmesin maşallah. 

Ne bileyim hobilerini ya da kendimizden bahsediyorduk ya belki birine anlatmaya üşenip gel kanka oku burayı demiş olma ihtimalini göz önüne getirdim:ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Değmesin maşallah. 

Ne bileyim hobilerini ya da kendimizden bahsediyorduk ya belki birine anlatmaya üşenip gel kanka oku burayı demiş olma ihtimalini göz önüne getirdim:ahaaah-onion-head-emoticon:

Püü demek benim böyle bir şey yapabileceğimi düşünüyorsun, yazıklar olsun Mika. :'( :crying1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.