Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

5 saat önce, Kirii yazdı:

Uykucu değilim ben :hate-crazy-rabbit-emoticon: Sadece dün gece iki de yattığım için geç kalktım :D İyiyim halamın aldığı abur cuburları yiyorum canın çeksin biraz :uhuhuh-onion-head-emoticon: Sen nasılsın?

Öyle değil misin? Bizi yanlış bilgilendirmişler o zaman... :D İşte gececi olmaya başlamışsın diyorlardı. :D Hahaha ben de abur cubur atıştırdım merak etme. D: İyiyim çok şükür, takılıyorum kendi halimde. :) 

4 saat önce, Ari01 yazdı:

Ah öyle olsun. :onionfacepalmplz::whaaat1-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar herkese :D

Olsun bakalım. :)

İyi akşamlar Ari'cik, nasılsın?

1 saat önce, Zorojuro yazdı:

İyi akşamlar

İyi akşamlar Zoro. 

2 dakika önce, 4Tiramisu yazdı:

Selam, et kavurma var dediler geldim. ?

Selam, iyi gelmişsin. :D Nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Elimiel-23 yazdı:

Hadi ya bir ara benim kardeşim de atılmıştı :D Sen kim tarafından atıldın :D İyiyim arkadaşa geldim geziniyoruz öyle :) 

Bende kardeşim tarafından atıldım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Iyi eğlenceler :D

5 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Öyle değil misin? Bizi yanlış bilgilendirmişler o zaman... :D İşte gececi olmaya başlamışsın diyorlardı. :D Hahaha ben de abur cubur atıştırdım merak etme. D: İyiyim çok şükür, takılıyorum kendi halimde. :) 

İyi akşamlar Zoro. 

Ben sizi ne ara bilgilendirmişim  ya :D Benimkinler daha güzeldir eminim kıskan o yüzden :D

Bu arada telefondan yazmak çok zor ya cebelleşiyorum nedense :D:sigh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Kirii yazdı:

Ben sizi ne ara bilgilendirmişim  ya :D Benimkinler daha güzeldir eminim kıskan o yüzden :D

Bu arada telefondan yazmak çok zor ya cebelleşiyorum nedense :D:sigh-onion-head-emoticon:

Bilmem, yapmışsındır sen, uyurken falan. :D Hahaha tamam kıskandım. :) 

Telefon cidden zor iş.

5 dakika önce, 4Tiramisu yazdı:

İyiyim teşekkürler, siz nasılsınız? Az önce biraz karışıklık oldu o yüzden kusura bakmayın ?

Ben de iyiyim de lütfen resmiyeti bir kenara bırakalım. :D Sizsiz hitap edebilirsin. :) 

5 dakika önce, 4Tiramisu yazdı:

Ayrıca tek mesaj alıntısı olmuyor sanırım yada ben çözemedim.

"Alıntı" yazısında basınca sadece o mesajı alıntılar yanında ki "+" kısmına basarsan her bastığın mesajı alıntılar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ben de iyiyim, ahahaha evet bir de böyle uzun tatiller olunca insan ister istemez yatmaya alışıyor. :D 

Günaydın Mika, naber?

İyi akşamlar.

10 saat önce, Elimiel-23 yazdı:

Evet öyle oluyor gerçekten :)

Günaydın. Nasılsın? 

Günaydın :) Naber? 

İyi akşamlar. Epey enerik hissediyorum-sanırım balkona çıkıp hava almak iyi geldi-  sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, 4Tiramisu yazdı:

Anladım teşekkür ederim. Bayram nasıl geçti? Gezmekten yorulanlar yazsın bakalım neler yaptınız? 

Öncelikle selam!

Ben ilk gün epey yoruldum mutfakta, ikinci gün epey hoştu sadece gerçekten değer verdiğim 1 yakınımın evine gittim, oradan parka felan. Açıkhava mis mis.

Diğer günler hep evdeydim ama güzeldi genel olarak.

Siz neler yaptınız?:admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

35 minutes ago, pegasusejder said:

İyi akşamlar Zoro. 

İyiyim Pega, sen nasılsın? 

Sesin sanki biraz heyecanlıymışsın gibi geldi. :D İnşallah iyi bir şey olmuştur. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.