Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

2 dakika önce, Elimiel yazdı:

Evet sen deyince farkettim ve incelemeye bakıyordum ondan öyle oldu kusura bakma :relax2-onion-head-emoticon:  

Kendime kahve yapıyorum şimdiiii 

Hahaha bu "kusura bakma" ifadesini birbirimize yasaklamamış mıydık? :ahaaah-onion-head-emoticon:Yorumunu bekliyorum o zaman. :waiting-onion-head-emoticon:

Ooo afiyet olsun, kahve bağımlısı seni. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha bu "kusura bakma" ifadesini birbirimize yasaklamamış mıydık? :ahaaah-onion-head-emoticon:Yorumunu bekliyorum o zaman. :waiting-onion-head-emoticon:

Ooo afiyet olsun, kahve bağımlısı seni. :D 

Yaaaaa unuttum tamam :D Demedim varsayalım o zaman :D

Tamamdır :) 

Teşekkür ederim gel beraber olsun :)  Evet biraz kahve bağımlısı olabilirim ama birazcık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Elimiel yazdı:

Yaaaaa unuttum tamam :D Demedim varsayalım o zaman :D

Tamamdır :) 

Teşekkür ederim gel beraber olsun :)  Evet biraz kahve bağımlısı olabilirim ama birazcık :D

Hahaha hadi bu seferlik affedeyim. :D 

Ahaha sağ olasın. :D Kahve bağımlısı olmaktan çokça çeken bir arkadaşımız vardı burada. :D Kendisi sonradan kahveyi bırakabilmiş. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha hadi bu seferlik affedeyim. :D 

Ahaha sağ olasın. :D Kahve bağımlısı olmaktan çokça çeken bir arkadaşımız vardı burada. :D Kendisi sonradan kahveyi bırakabilmiş. :D 

Hahaha çok teşekkür ediyorum inceliğiniz ve anlayışınız için :D

Öyle miii :D Ben hiçbir sıkıntısını yaşamadım bırakmak gibi de bir derdim yok şükür :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Elimiel yazdı:

Hahaha çok teşekkür ediyorum inceliğiniz ve anlayışınız için :D

Öyle miii :D Ben hiçbir sıkıntısını yaşamadım bırakmak gibi de bir derdim yok şükür :D

Hahaha ne demek. :D 

O bayağı içiyormuş ve içmediği gün falan şiddetli baş ağrısı geçiriyormuş, belki sen de içmesen başın ağrıyacak, belki de çoktan bağımlısın... :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha ne demek. :D 

O bayağı içiyormuş ve içmediği gün falan şiddetli baş ağrısı geçiriyormuş, belki sen de içmesen başın ağrıyacak, belki de çoktan bağımlısın... :D 

Yok canım o kadar değil benim :D Günde 2 fincan falan benim içtiğim kahve ki içmediğim zamanlar olmuyor değil :D Bağımlı değilim beeen :crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Elimiel yazdı:

Geçirmesem daha güzel olur :D Sen çaysız bir hafta dur olmaz mı? :D

Ben eskiden neredeyse çay içmezdim zaten, hatta yanında bir şey atıştırmadan çay içersem karnım acıkırdı. :D Yeni yeni içiyorum. :) Senin gibi yıllardır bağımlısı değilim. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ben eskiden neredeyse çay içmezdim zaten, hatta yanında bir şey atıştırmadan çay içersem karnım acıkırdı. :D Yeni yeni içiyorum. :) Senin gibi yıllardır bağımlısı değilim. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Çay değil de ne içiyor sankii aaa :D Yeni başlamış peki :D Bağımlı değilim seviyorum sadeceee bunların ayrımını gör lütfen :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero::relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.