Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

6 saat önce, Zorojuro yazdı:

Sitede çeviriler yavaşladı gibi sanki eskisine göre, bazı animeler diğer sitelerde yüklenmişken Türk Anime'de olmuyor veya bir kaç hafta geç geliyor. Bununla ilgili forumda nereye konu açacağımı da bilmiyorum. Bilgisi olan varsa söyleyebilir mi durumu

Forumla fansub'ların pek alakası olmadığı için açsan da pek bir şey değişmez Zoro. :/ Belki işte fansub'ların burada açtığı konulara yazabilirsin veya discord sunucularına falan yazabilirsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Günaydınlar :embarrassed1-onion-head-emoticon:

5 saat önce, Zorojuro yazdı:

Sitede çeviriler yavaşladı gibi sanki eskisine göre, bazı animeler diğer sitelerde yüklenmişken Türk Anime'de olmuyor veya bir kaç hafta geç geliyor. Bununla ilgili forumda nereye konu açacağımı da bilmiyorum. Bilgisi olan varsa söyleyebilir mi durumu

Okullar açıldığı için bir yavaşlama söz konusu olabilir. Şimdi zaten gönüllülük işi olduğu için çok

ekstrem bir durum olmadığı sürece "bölümler nerde kaldı" diyemiyorsun çevirdikleri zaman atıyorlar zaten. Belki çevirmen, editör eksikliği falan vardır bilemedim. Aman ne boş konuştum ya sabah sabah bakalım merak ettim ne çıkacak altından. Bu arada nabersin ve güncel olarak neyi takip ediyorsun? :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Freesia yazdı:

Günaydınlar :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Okullar açıldığı için bir yavaşlama söz konusu olabilir. Şimdi zaten gönüllülük işi olduğu için çok

ekstrem bir durum olmadığı sürece "bölümler nerde kaldı" diyemiyorsun çevirdikleri zaman atıyorlar zaten. Belki çevirmen, editör eksikliği falan vardır bilemedim. Aman ne boş konuştum ya sabah sabah bakalım merak ettim ne çıkacak altından. Bu arada nabersin ve güncel olarak neyi takip ediyorsun? :3

Sağol iyiyim seni sormalı

Güncelde Takt Op Destiny, Ousama Ranking, Mushoku Tensei s2, 86 s2, Saihate Paladin, Xian Wang de Richang Shenghuo s2, Shin no Nakama, Platinum End, Sekai Saikou no Ansatsusha, Komi Can't Comminucate bunları izliyorum, neredeyse çıkan hepsi yani :)

Aralarından bir kaç tane iyi seri çıktığı zaman güzel oluyor, ama genelde çoğu birbirine benzeyen animelerle dolu artık piyasa.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, pegasusejder yazdı:

Forumla fansub'ların pek alakası olmadığı için açsan da pek bir şey değişmez Zoro. :/ Belki işte fansub'ların burada açtığı konulara yazabilirsin veya discord sunucularına falan yazabilirsin. 

Yok ya öyle gidip olayın içeriğini araştırmam. Sadece sordum neden böyle diye. Dc'ye de girmek istemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, Zorojuro yazdı:

Sağol iyiyim seni sormalı

Güncelde Takt Op Destiny, Ousama Ranking, Mushoku Tensei s2, 86 s2, Saihate Paladin, Xian Wang de Richang Shenghuo s2, Shin no Nakama, Platinum End, Sekai Saikou no Ansatsusha, Komi Can't Comminucate bunları izliyorum, neredeyse çıkan hepsi yani :)

Aralarından bir kaç tane iyi seri çıktığı zaman güzel oluyor, ama genelde çoğu birbirine benzeyen animelerle dolu artık piyasa.

İyiyim bende nasıl olayım boş boş oturuyorum aslında yakında vizelerim başlayacak biraz ders çalışmam lazım ama bir türlü kendimi veremiyorum sürekli dikkatim dağılıyor. :'D

Hahaha, hey maşallah liste bayağı kalabalık. Benim şu anlık güncel takip ettiğim bir şey yok. Kafam rahat, canım sıkılınca açıyorum bir bölüm izliyorum. :sleeping-onion-head-emoticon:

Ah ahh nerede o eski günlerr. Hele şu abidik gubidik webtoonlar yok mu, eyvah eyvah düşman başına. :nonono-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Zorojuro yazdı:

Yok ya öyle gidip olayın içeriğini araştırmam. Sadece sordum neden böyle diye. Dc'ye de girmek istemiyorum.

Zaten araştırınca da pek bir şey çıkmıyor ya, çünkü direkt kendi çevirmenleri hariç diğer çevirmenlere bu konuda bir şey diyemiyorlar, müsait olduklarında atıyorlar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.