Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

32 dakika önce, Kemankech yazdı:

Kafasına basarak...  Neyse.... :'\

Millletçe tadımız tuzumuz yok. Herkesin üstünde bir naletlik bir pislik var. Ülke çapındaki teyzeleri toplayıp 71 ilin suyunu okutmak lazım aslında. Bizi anca o paklar :p

Senin proje nasıl gidiyor? Adam falan dövebiliyor musun artık.

:'( 

Hangi 10 ili gözden çıkardın? :D 

Benim projeler karman çorman gidiyor, hiç girmeyelim o konulara bence. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

:'( 

Hangi 10 ili gözden çıkardın? :D 

Benim projeler karman çorman gidiyor, hiç girmeyelim o konulara bence. :D 

İzmir Antalya gibi ecnebisi bol halkı rahat denize kıyısı olan şehirleri :p Yanlışlıkla 8 yerine 7'ye basmışım :D

Hadi ya. Allah yardımcımız olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28 dakika önce, Kemankech yazdı:

İzmir Antalya gibi ecnebisi bol halkı rahat denize kıyısı olan şehirleri :p Yanlışlıkla 8 yerine 7'ye basmışım :D

Hadi ya. Allah yardımcımız olsun

Hahaha eledik gitti onları. :D (Hadi öyle olsun, hadi...)

Amin, inşallah. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Her belediyeden oy toplarız hangi şehir elenecek diye. :D 

- Eee, Ben Antalya belediyesinin kıbrısa verilmesini talep ediyorum. Üzücü olacak ama oyun Antalyadan yana.

+(Antalya belediye başkanının canı sıkılmış görüntüsü ekrana verilir) Haysiyetsize bak! Isparta dedik sırtımızı verdik....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29.12.2021 - 22:04, Kemankech yazdı:

- Eee, Ben Antalya belediyesinin kıbrısa verilmesini talep ediyorum. Üzücü olacak ama oyun Antalyadan yana.

+(Antalya belediye başkanının canı sıkılmış görüntüsü ekrana verilir) Haysiyetsize bak! Isparta dedik sırtımızı verdik....

Geldim sonunda.

Hahaha dost dediğin sırttan vurur. :) 

Yalnız böyle konuştuktan sonra Antalya'da çıkan fırtınaya ne diyorsun... Geçmiş olsun Antalya'ya cidden. 

20 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Selam nasılsınız:victory-onion-head-emoticon: Beni hiç sormayın matematikten 65 almışım diye çıldırıyorum :bled2-onion-head-emoticon:

Selam, iyidir sen nasılsın? Ben sordum artık, alabileceğin en yüksek notu almışsın herhalde? :embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Selam nasılsınız:victory-onion-head-emoticon: Beni hiç sormayın matematikten 65 almışım diye çıldırıyorum :bled2-onion-head-emoticon:

Geçmiş olsun. Yine iyi ya benim mat ortalaması kadar var. Ben sayısalcı olacam bir de.

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Geldim sonunda.

Hahaha dost dediğin sırttan vurur. :) 

Yalnız böyle konuştuktan sonra Antalya'da çıkan fırtınaya ne diyorsun... Geçmiş olsun Antalya'ya cidden. 

Selam, iyidir sen nasılsın? Ben sordum artık, alabileceğin en yüksek notu almışsın herhalde? :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hayırdır nere gitmiştin?

Oysa herkes ülkeden çıkartır sevdiğini...

Şom ağzımı diyorum. Şehir, madem istemyorsunuz gidiyom ben, tribine girdi herhalde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.