Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

04.01.2022 - 19:04, pegasusejder yazdı:

Hahahaha doğru. :D 

Fikir verdik diye bizden balşladı reset atmaya haysiyetsiz. Şu birkaç gündür arafta yaşadım be. Ama sonunda 11 sınavın 11'i de bitti:floating-crazy-rabbit-emoticon:

05.01.2022 - 16:58, Rakunjaa yazdı:

Banane :D Eee başka bir arkadaşıma dedim o da bana onun hakkında çok konuşmuştuk nasıl oldunuz ya dedi :teehee-crazy-rabbit-emoticon: 

Bencede :D 

O hoca ile bugün çok güzel ders işledik fakat hala elementleri bilmiyorum :D  Derste birisi cu ne falan dedi disiplinlik oluyorduk valla:help-crazy-rabbit-emoticon:

Bana da anlat oldu mu? 19 yıllık deneyimli bir alone master olarak onlysap takılmanı tavsiye ediyorum yine de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Şakaya bak ya:cool-onion-head-emoticon:

10 numara değil mi? :))

18 saat önce, Kemankech yazdı:

Fikir verdik diye bizden balşladı reset atmaya haysiyetsiz. Şu birkaç gündür arafta yaşadım be. Ama sonunda 11 sınavın 11'i de bitti:floating-crazy-rabbit-emoticon:

Hahahaha hadi geçmiş olsun, inşallah bitmiştir o sınavlar...

15 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar

Selam Zoro.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

07.01.2022 - 17:56, Kemankech yazdı:

Bana da anlat oldu mu? 19 yıllık deneyimli bir alone master olarak onlysap takılmanı tavsiye ediyorum yine de.

Neyi anlatayım :D Çocuk onu bırakırım diye çok korkuyormuş :teehee-crazy-rabbit-emoticon:Ve yarın Galatasaray'ın antrenörü gelicek fakat ben o çocukla buluşucam değerini bilsin :D

10 saat önce, pegasusejder yazdı:

10 numara değil mi? :))

Hahahaha hadi geçmiş olsun, inşallah bitmiştir o sınavlar...

Selam Zoro.

-1 puan :dandyonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Neyi anlatayım :D Çocuk onu bırakırım diye çok korkuyormuş :teehee-crazy-rabbit-emoticon:Ve yarın Galatasaray'ın antrenörü gelicek fakat ben o çocukla buluşucam değerini bilsin :D

-1 puan :dandyonionplz:

Bu günkü parçamız da Barış Mançodan "senin de gönlün var gibi gibi"...

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.