Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

09.01.2022 - 00:44, pegasusejder yazdı:

Heee iyi bari

Senin -1 puanın 10 puan oluyor işte...

Yoo :D Bu arada ortalamam 87 oldu ya :cool-onion-head-emoticon: Takdir alsam şükredeceğim vallahi :D

09.01.2022 - 13:25, Kemankech yazdı:

Bu günkü parçamız da Barış Mançodan "senin de gönlün var gibi gibi"...

İçeriği Görüntüle

Hahah :D Bir aralar Pega abi forumda her gün şarkı koyuyordu bugünde şarkımız bu diye :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@pegasusejder üç gündür ben bu database'e niye bağlanamıyorum diye kafamı duvarlara vuruyordum. Tek yapmam gereken user olarak 'postegres' değil 'postgres' yazmakmış.  Resmen mutluluktan başım dönüyor şu an.

2 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Yoo :D Bu arada ortalamam 87 oldu ya :cool-onion-head-emoticon: Takdir alsam şükredeceğim vallahi :D

Hahah :D Bir aralar Pega abi forumda her gün şarkı koyuyordu bugünde şarkımız bu diye :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Güzel alışkanlıkmış ama ne yazık ki canlandıracak kadar derin müzik kültürüm yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Hahahaha inşallah alabilirsin. :D 

Heee gözümde canlanır koskoca mazi. :') 

3 saat önce, Kemankech yazdı:

@pegasusejder üç gündür ben bu database'e niye bağlanamıyorum diye kafamı duvarlara vuruyordum. Tek yapmam gereken user olarak 'postegres' değil 'postgres' yazmakmış.  Resmen mutluluktan başım dönüyor şu an.

Güzel alışkanlıkmış ama ne yazık ki canlandıracak kadar derin müzik kültürüm yok.

Hahahaha ya o harf hataları falan çok gıcık cidden. :') 

Zaten burada da onu canlandırmana değecek insan kalmadı. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 saat önce, pegasusejder yazdı:

Alırım da 90 üstü olsa yeter benim için :D Baktım 88 olmuş :good-job-onion-head-emoticon: 

Bugün deneme olduk ve nedense matematik çok kolay geldi :D O da cebirsel ifade diye büyük ihtimal :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11.01.2022 - 15:18, Rakunjaa yazdı:

Alırım da 90 üstü olsa yeter benim için :D Baktım 88 olmuş :good-job-onion-head-emoticon: 

Bugün deneme olduk ve nedense matematik çok kolay geldi :D O da cebirsel ifade diye büyük ihtimal :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Başarı hikayeni ne zaman yazıyorsun? :D 

Hahaha inşallah hep kolay gelir sana. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10.01.2022 - 20:29, pegasusejder yazdı:

Kafayı yemek veyahut yememek. İki aydır kod yazmayınca tüüm keywordleri falan unutmuşum. Ulan kopyalayınca oluyor da ben yazınca neden olmuyor diyorum bir de. Kendi içimde kendi kendime rezil oluyorum resmen.

Efkarlandık yine. Bu gün de Semiramis Pekkan'la yanıyoruz. Hani benim sevdiklerim? Hani gönül verdiklerim? Hasret gider ben giderim...

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.01.2022 - 18:09, Kemankech yazdı:

Kafayı yemek veyahut yememek. İki aydır kod yazmayınca tüüm keywordleri falan unutmuşum. Ulan kopyalayınca oluyor da ben yazınca neden olmuyor diyorum bir de. Kendi içimde kendi kendime rezil oluyorum resmen.

Efkarlandık yine. Bu gün de Semiramis Pekkan'la yanıyoruz. Hani benim sevdiklerim? Hani gönül verdiklerim? Hasret gider ben giderim...

İçeriği Görüntüle

Hahaha az bi uzak kaldın mı hemen unutuluyor cidden, bir ara sana oyunumu gösterirken ne yaptığımı unutmuştum hatırlıyorsan. :D 

Ahh ahh hiçbir artık yoklar. :') 

10 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar, iyi günler

Selam Zoro

2 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Nihaha 89 oldu :onion_yep_by_7anime7drawer7:Yarın başlıyorum bugün dizimi vurdum :D

Abi ya 20 yanlışım mı ne var yine:cool-onion-head-emoticon:

Hahaha maşallah daha kaç olur? Dolar gibi artıyor mübarek. :D 

O iki silinsin. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.