Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

5 saat önce, pegasusejder yazdı:

:D

Hahaha olsun hiç yoktan iyidir be duvarda. :D 

Yakında atatürklü kravat takıp "ben, deli değilim? Ben, DELİ DEĞİLİİMMM.." diye bağırmaya başlayacağım.

3 saat önce, Rakunjaa yazdı:

89 da kaldı abi ya :((

Haha :D Benimde 90dan aşağı olmamıştı hiç :D Ya sosyalden 52 almasaydım düzelirdi :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Ben bir kenara geçip ağlamaya başlasam mıki? Ama derslerde falan hiç dinlemiyordum ben ya. O çalışmayla sınıf geçmem dehamın bir kanıtı bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

6 saat önce, Rakunjaa yazdı:

89 da kaldı abi ya :((

Haha :D Benimde 90dan aşağı olmamıştı hiç :D Ya sosyalden 52 almasaydım düzelirdi :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Aaaa kötü olmuş. :/

Hemen de bahaneler...

5 saat önce, Kemankech yazdı:

Yakında atatürklü kravat takıp "ben, deli değilim? Ben, DELİ DEĞİLİİMMM.." diye bağırmaya başlayacağım.

Ben bir kenara geçip ağlamaya başlasam mıki? Ama derslerde falan hiç dinlemiyordum ben ya. O çalışmayla sınıf geçmem dehamın bir kanıtı bence.

Hahahaha hepimizin sonu... :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16.01.2022 - 12:33, Kemankech yazdı:

Haha yok ya :D 

22 saat önce, pegasusejder yazdı:

Aaaa kötü olmuş. :/

Hemen de bahaneler...

Takdir alıyoruz ya ona şükür abi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Haha yok ya :D

Zaten deha olsam burada işim ne değil mi :p

16.01.2022 - 18:12, pegasusejder yazdı:

Delirsek rahatlayacağız ama bakalım.

2 saat önce, Tahir yazdı:

Valla en son sitede bi yerlere bastım kendimi burada buldum :) şaka maka kaç yıldır bu siteyi kullanıyorum daha yeni keşfettim burayı

Selam herkese

bu mesajın nereye gideceğini de bilmiyorum ama  neyse :D

Hoş geldin.

Seçilmiş üç beş kişiye geliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese günaydın :victory-onion-head-emoticon: Okula gitmemek çok boşmuş ya :D Yapacak bir şey yok :(

14 saat önce, Tahir yazdı:

Valla en son sitede bi yerlere bastım kendimi burada buldum :) şaka maka kaç yıldır bu siteyi kullanıyorum daha yeni keşfettim burayı

Selam herkese

bu mesajın nereye gideceğini de bilmiyorum ama  neyse :D

Hoş geldinn:bye2-onion-head-emoticon:

Haha :D Bu konuya bakan herkes görür büyük ihtimal :D

15 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha maşallah. :D 

Abi sınıfta tek ben takdir alıyorum :dandyonionplz: Sınıfımız o kadar kötü :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Herkese günaydın :victory-onion-head-emoticon: Okula gitmemek çok boşmuş ya :D Yapacak bir şey yok :(

Abi sınıfta tek ben takdir alıyorum :dandyonionplz: Sınıfımız o kadar kötü :D

Okula gitmemek nası boşmuş yaw. Tabi evde eğlenecek işin olsa nası takdir alacan dimi :D

Vay be. Sizin sınıf dökülüyormuş. Dürt şunları da, birbirlerine yürüyeceklerine derslerine çalışsınlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Okula gitmemek nası boşmuş yaw. Tabi evde eğlenecek işin olsa nası takdir alacan dimi :D

Vay be. Sizin sınıf dökülüyormuş. Dürt şunları da, birbirlerine yürüyeceklerine derslerine çalışsınlar.

Bizde öyle yaw :D  Haha bilemem

Baya hemde görsen :D Akıllanmıyorlar ki :dunno-crazy-rabbit-emoticon:Hocalar da biliyor diyor fakat kimse takmıyor :D Geçen sınıf arkadaşımla sevgilisini gördüm okulda arkadaşlarım siz gittikten sonra öpüştüler dedi :eating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Rakunjaa yazdı:

Bizde öyle yaw :D  Haha bilemem

Baya hemde görsen :D Akıllanmıyorlar ki :dunno-crazy-rabbit-emoticon:Hocalar da biliyor diyor fakat kimse takmıyor :D Geçen sınıf arkadaşımla sevgilisini gördüm okulda arkadaşlarım siz gittikten sonra öpüştüler dedi :eating-crazy-rabbit-emoticon:

Zengin yiyor fakir bakıyor herkes kalıyor demek. Yarasın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.