Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 saat önce, Kemankech yazdı:

Çok küçükken okuyunca biraz ağır gelmişti hikayeleri. Şöyle geriye dönüp bakınca iyi manyak olmamışım diyorum. Veya oldum mu acaba :D

Olabilir, gerçi ben de küçükken okudum ama o kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum. :D 

2 saat önce, catdore yazdı:

Herkese tünaydın :) 

Tünaydın. :) 

1 saat önce, catdore yazdı:

:) napıyorsunuz ben yine güne geç başladım ya 

Oyun yapma, oyun oynama falan. :D Sen neler yapıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

4 saat önce, catdore yazdı:

:) napıyorsunuz ben yine güne geç başladım ya 

9'dan beri fizik çalışıyordum. Kafam biraz dumanlanmış olabilir. Bir kusur ettitsek herkesden affola.

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Olabilir, gerçi ben de küçükken okudum ama o kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum. :D 

İlkokulda falan okumuştum ya. Bir de herhalde en ağır hikayeleri mi denk geldi bana acaba. Hep arkadaşı/kardeşi ölen birisinin vicdani muhasebesinden bahsedilyordu :ghost-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar ve iyi akşamlar,

Yeni gelen arkadaşlar sizler de hoş gelmiş sefa getirmişsiniz:whistling-onion-head-emoticon:

26.03.2022 - 19:48, Kemankech yazdı:

Apaçi bir kuzenim vardı. Bana dans etmeyi öğretme çalışıyordu, ben de utancımdan yapamıyordum. 5 yaşımda bile nasıl bir rezillik olduğunun farkındaymışım :D

Ooo. Ben de dersi anlayamadıkça gırtlak müziğine sarıyorum iyice. Ayrık matematik okurkan kafamın arkasında ğıaaa diye bir ses olması çok işe yarıyor :pff1-onion-head-emoticon:

Yaprağın düşmesi ömürse arabesk ağacın köküdür be. İnsanı ayakta tutan arabesktir ama insan düşerken tutunur arabeske....

Sahibül ferman ve büryan Ömer Faruk Köklükaya, eksik olmasın başımızda el daima.  :super-onion-head-emoticon:

Zaman gözün kapanmasıyla açılması arasında geçen anlık bir rüya. Şuncacık şey için saat mi tutulur be ya?

Tamam apla :D ben gideyim de ölmüşlerin ruhuna bir kekik daha çekeyim bari :relax2-onion-head-emoticon:

Daha iyi gördüm seni, iyileşmiş gibisin aman nazar değmesin.  

5 yaşında sana default olarak yüklenen bu ayırt etme becerisi için seni tebrik ediyorum Ömer Faruk, isminde değil de soy ismindeymiş sıkıntı:teehee-crazy-rabbit-emoticon: Neyse beterin beteri var buna da şükür diyelim.

Sınavlarında başarılar dilerim bu hafta senin için yorucu olacak gibi görünüyor:up-down-crazy-rabbit-emoticon:umarım halledersin.

01.04.2022 - 23:24, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Tek tek alıntılamaya üşendim – Ehem afedersiniz bu seferlik kusura bakmayın XD

Baya geç sevabım için de Kusura Bakmayınız…

“6 yıl boyunca tel duvar kağıdı olarak en üsttekini kullanmıştım.”

Waowwww! Bayıldımmmm bu nasıl bir sanattıırrrrrrr?

“Önceki forum profil fotom ortadakiydi”

Ay ay ayyy bu naifliğe zarifliğe asilliğe de aşık oldum of of fofff

“ve en alttaki de şu anki masaüstü duvar kağıdım her bir eseriyle aşk yaşıyorum hatunun”

Seni çok ama çoooook iyi anlıyorum!! Gerçekten hayran olunası çalışmaları var ve bende aşık oluyorum!

“Pöfür pöfür emek var o sayfada yahu belli:)”

Kyaa utandım ve mutlu oldum Teşekkür Ederim ^^

“8 Mart'taki mevzu siyasete kaçacağından ötürü burayı kirletmek istemiyorum.

Merak ediyorsan özelden anlatayım ama keyfini kaçırmak istemem

çünkü bu konulara bir girince çıkış kapısı kara deliğe dönüşüyor içinden çıkılmıyor.”

Hmm sen böyle deyince hakikaten merak ettim Abla, bi mahsuru yoksa dinlemek isterim…

Nickinin anlamına bayıldımmmm!

Kendine münhasır biraz zor anlaması güç ama odukça zarif ve hoş. Gerçekten güzelmiş ^^ 

Teşekkürler (:

“Rica ederim ne demek efenimm, forumla ilgili benim de hala bilmediğim bir çok şey var.

Aklına takılan bir yer vs olursa sormaktan çekinme lütfen ben yardımcı olamasam da yardımcı olacak birilerine yönlendiririm”

Teşekkür Ederim ^^

Pek olacağını sanmıyorum ama işim düşerse ilk senin kapını tıklatacağım (:

“Umarım iyisinizdir nasılsınız efemm ve keyifler yerindedir inşallah, şimdilik görüşmek üzere bay bayyy ”

Elhamdülillah idare eder. Sizleri sormalı ^^

Cümleten Hayırlı Geceleriniz Olsun

Nasılsınız?

Ramazan’ı Şerif Ayımız Mübarek Olsun ^^

Bugün ilk Teravih ve ilk Sahurrrr Yehhhuuu :D

Ne kusuru yahu, nasıl kolayına geliyorsa için rahat ediyorsa öyle yaz gitsin 

Şahsen ben öyle yapıyorum.

Bazı sanatçılar var insan her bir fırça darbesinde kendinden geçiyor her bir ışığı gölgesi

gözlerine bayram ettirmek için bir araya gelmiş gibi şahaneler cidden 

Ben de bir gün Yuumei-san kadar olamasam da iyi işler çıkarmak istiyorum sanat adına:)

8 Mart'ı anlatayım ben, biraz vakit alabilir o yüzden gecikme için şimdiden özür dilerim^^

Nickimi beğenen nadir gurulardansın, insanlar kreativiteden anlamıyorlar ya

Nevi şahsıma münhasır imza gibi nick bulmuşum niye şurası şöyle değil böyle değil diyen oluyor hala

Çok şükür ben de iyiyim, dün bir arkadaşımın sözü vardı gidemedim bari hediye göndereyim dedim Cuma günü akşam  saat 5 ten sonra özür mesajı göndermişler işte ellerinde olmayan nedenlerden ötürü istenilen tarihte yetişemeyecek diye...

acayip sinirlendim ama yapacak bir şey yok

geç olacak bari güç olmasın diye uğraşmadım iptal etmekle iyi kötü tek temennim eline tek parça halinde ulaşması

Bu ay benim için yorucu olacak gibi görünüyor ama üstesinden gelirim inşallah

Sen neler yapıyorsun haftan nasıl geçti?

Hayırlı geceler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

Selamlar ve iyi akşamlar,

Yeni gelen arkadaşlar sizler de hoş gelmiş sefa getirmişsiniz:whistling-onion-head-emoticon:

Daha iyi gördüm seni, iyileşmiş gibisin aman nazar değmesin.  

5 yaşında sana default olarak yüklenen bu ayırt etme becerisi için seni tebrik ediyorum Ömer Faruk, isminde değil de soy ismindeymiş sıkıntı:teehee-crazy-rabbit-emoticon: Neyse beterin beteri var buna da şükür diyelim.

İyi akşamlar.

Amin amin. Bir de sınav haftası Allah korusun nazarlardan. Suratıma kömür sürüp çıkacam nazar değmesin diye :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Cringe mode: on gelmesi bir yandan da sıkıntı oluyor ya. Çocukça saçma bir şey yapıyorsun, sonra bir aydınlanma geliyor. Yarım saat oturup içine içine ölüyorsun böyle. Ben de isterdim ferah ferah "bahçelerde lahana koca d*tlü obama" diye bağırmayı.

O da bir nevi isim canım. Soyad olması haşmetine halel getirmiyor sonuçta :dandyonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kemankech yazdı:

İyi akşamlar.

Amin amin. Bir de sınav haftası Allah korusun nazarlardan. Suratıma kömür sürüp çıkacam nazar değmesin diye :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Cringe mode: on gelmesi bir yandan da sıkıntı oluyor ya. Çocukça saçma bir şey yapıyorsun, sonra bir aydınlanma geliyor. Yarım saat oturup içine içine ölüyorsun böyle. Ben de isterdim ferah ferah "bahçelerde lahana koca d*tlü obama" diye bağırmayı.

O da bir nevi isim canım. Soyad olması haşmetine halel getirmiyor sonuçta :dandyonionplz:

Gazan mübarek olsun :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Şükür bugün de aydınlandık:)

Haşmetli 20 Haneli diyelim o zaman bundan sonra Kemankech :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Pseudohomophylus yazdı:

Gazan mübarek olsun :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Şükür bugün de aydınlandık:)

Haşmetli 20 Haneli diyelim o zaman bundan sonra Kemankech :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Allah Allah Allah Allah!

Şükür bu gün yerine ulan yine koyuyordum genellikle ama o da olur :D

26.03.2022 - 19:48, Kemankech yazdı:

Sahibül ferman ve büryan Ömer Faruk Köklükaya, eksik olmasın başımızda el daima.  :super-onion-head-emoticon:

Ne denmesini istediğim açık ve net belli bence :floating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Kemankech yazdı:

Allah Allah Allah Allah!

Şükür bu gün yerine ulan yine koyuyordum genellikle ama o da olur :D

Ne denmesini istediğim açık ve net belli bence :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Kusurumu af buyur Ömer Faruk hanpaşahazretleri yanlış yaptım:embarrassed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.