Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

20 saat önce, catdore yazdı:

ya manga arıyorum bir kaç tane aklımda vardı ama satışı yok ikinci el araştırıyorum :D şansıma çıkarsa alıcam :D 

Hangi mangaları arıyorsun? :D Manga bulmak/almak zor ya bayağı, bir de pahalı. :') 

18 saat önce, Kemankech yazdı:

9'dan beri fizik çalışıyordum. Kafam biraz dumanlanmış olabilir. Bir kusur ettitsek herkesden affola.

İlkokulda falan okumuştum ya. Bir de herhalde en ağır hikayeleri mi denk geldi bana acaba. Hep arkadaşı/kardeşi ölen birisinin vicdani muhasebesinden bahsedilyordu :ghost-onion-head-emoticon:

Fizik anılarım gözümün önüne geliyor... :') 

Ahahaha yani biraz öyle bir yanı var ama bilemedim ben o kadar etkilenmiyordum, hayat deyip geçiyordum. Aklımda en net kalan Kaşağı hikayesi sadece. :) 

34 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Senin dediğin balonların boş olması konusu seriden seriye değişmekte. Daha dün akşam Manga editleyen senseim bir sayfa resmi atıp üstüne şey yazdı "nasıl editten soğunur" XD öyle bi sayfa ki krizlik adamın kafası yazı dolu.. Ne kadar zaman harcadı kim bilir saatler belki o kafayı tek tek çizmiş saçlar vs :D

Ancak bu sadece Mangalar da yok Webtoonlar da da oluyor. Misal ben dün bir webtoon editledim ve gece yarıda bırakıp leptopun kapağını kapattım krize girdim çünkü sonra tekrar açıp zorla bitirdim. Neden? Bir Çin mangası ama çizimler vs her şey yüksek kalitede sadece sorun şu.... Bütün balonlar şeffaf! Her yer de SFX dolu! Ağlamaklı idim resmen.... 2 3 gün önce editlediğim manga onun yanında aşırı kolay kalıyordu... ühüü

Kısaca seriden seriye zorluk değişmekte. Shounen seriler misal daha zor oluyor dövüş sahneleri koca koca sfx lerden geçilmiyor vs ama Shoujolarda da şeffaf balon fazlalığı derken her serinin bence kendi zorluğu var :D

Hmmm anladım, teşekkürler açıklaman için. :) O zaman bana bunu söyleyen sadece balonların boş olduğu şeyleri görmüş falan olabilir. :D İşiniz bayağı zor, ben bi kere yardım etmiştim bir arkadaşa bir şey için, insan gerçekten çıldırıyor. :') Allah kolaylık versin. :D 

Eee nabersiniz gençlik, Ramazan nasıl gidiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ahahahhahahahahahahahaha XD

Ben de olsam ben de gösteremezdim galiba ahahahhahahaha :D

Allah bilir ne zaman çıkar o dediğin :D  Ah bunla ilgili bi film vardı sanki ya .... yıl bilmem kaç dünyanın çekirdeği delinmiş içeri bi asansör konmuş felan işçi sınıfından bi adam gidiyordu makineye giiryordu bi çıkıyordu ajanmış vs :D

Ne alaka yahu  :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: Biz okuduk da manyak mı olduk :D

Övünecek pek bir şeyim yok. Olanlarla da övünemiyorum işte :whaaat3-onion-head-emoticon:

Sims kıvamında yapılsa olabilir aslında. Ama aşırı gerçekçi bir şekilde her karakteri tek tek simüle etmeye kalkarlarsa o iş zor.

Çok film izlemişliğim yok. Hiç bir şey anımsatmadı açıkçası.

Analiz etmesi için bir manyak bulmalıyız bence :pff1-onion-head-emoticon:

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Fizik anılarım gözümün önüne geliyor... :') 

Ahahaha yani biraz öyle bir yanı var ama bilemedim ben o kadar etkilenmiyordum, hayat deyip geçiyordum. Aklımda en net kalan Kaşağı hikayesi sadece. :) 

Vietnam anıları gibi. Arka planda helikopter sesleri, sen elinde uçlu kalem önünde test boncuk boncuk terliyorsun. Milyonlarca insanın kaderi önündeki soruyu doğru yapmana bağlı ama sen akşam oyuna dalıp fiziğe çalışmamışsın :what-crazy-rabbit-emoticon:

Bilmiyorum bana çok koymuştu. Düşünsene yediğin haltın suçunu üstüne atman yüzünden kardeşin ölüyor falan. Okuduğumu neredeyse yaşadığım dönemler için fazlasıyla sert bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Kemankech yazdı:

Vietnam anıları gibi. Arka planda helikopter sesleri, sen elinde uçlu kalem önünde test boncuk boncuk terliyorsun. Milyonlarca insanın kaderi önündeki soruyu doğru yapmana bağlı ama sen akşam oyuna dalıp fiziğe çalışmamışsın :what-crazy-rabbit-emoticon:

Bilmiyorum bana çok koymuştu. Düşünsene yediğin haltın suçunu üstüne atman yüzünden kardeşin ölüyor falan. Okuduğumu neredeyse yaşadığım dönemler için fazlasıyla sert bence.

Hahahaha sen bunlardan bir oyun derle, boşa gitmesin bu fikirler. :D 

Ya evet üzüldüğümü hatırlıyorum ama öyle çok da şokuna girmemiştim nedense ama yani bende biraz problem var o da var şimdi. :D 

2 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

:D  Yardım edince anlamışsın XD  Teşekkürler (:

Elhamdülillah güzel geçiyor sizleri sormalı ^^

Hahaha evet. :') 

Elhamdülillah benimki de güzel geçiyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaha sen bunlardan bir oyun derle, boşa gitmesin bu fikirler. :D 

Ya evet üzüldüğümü hatırlıyorum ama öyle çok da şokuna girmemiştim nedense ama yani bende biraz problem var o da var şimdi. :D 

Vaktim olsa da yapsam. Sağa sola 30 40 liraya satamazmıyım acaba :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bilmiyorum ya. Belki ben çok tatlış böle pambuk gibi bir çocukluk geçirmişimdir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Kemankech yazdı:

Vaktim olsa da yapsam. Sağa sola 30 40 liraya satamazmıyım acaba :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bilmiyorum ya. Belki ben çok tatlış böle pambuk gibi bir çocukluk geçirmişimdir.

Lira ne ya, dolar dolar. :D 

Ahahaha o da olabilir, hassas kalpler için tehlike içerir diye kitabın üzerine basalım bundan sonra. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

31.03.2022 - 21:38, pegasusejder yazdı:

Sende bazı şeyler ters etki yapıyor sanki. :D 

İyidir, sen nasılsın?

Sınavlara girip çıkıyorum çok kötüyüm ya .D 90'nı gören cennetlik galiba :crying1-onion-head-emoticon:Notlarım hep 80 veya 85 olduğu için takdir alamıyorum  :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Sınıftakinlerin hepsi sınıfta kalıyor tek ben geçiyorum neredeyse bu notlarla :D Bazıları 45 bazıları 55 ortalamaları .D Benim notum 86 deyip çok kötü dediğim için dövmeye kalktılar ya:confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar hayırlı sahurlar:relax2-onion-head-emoticon:

04.04.2022 - 07:09, Kemankech yazdı:

Şunun eşliğinde fizik çalışıyorum şu an. Kazancı Bedih'le Yahya Çekirge'yi sonra dinleriz :studying-onion-head-emoticon:

Biraz tüyler ürperticiymiş ders çalışırken bak bu çok güzel gider:)

Kolay gelsin sınavlarında başarılar

04.04.2022 - 14:06, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Sanatçı mısın abla?  

Tarif ettiğin sanatçılar.. Ah gerçekten bayılıyorum (:  İnşallah sende hayallerine ve hedeflerine ulaşırsın ^^

Merhabalar 

Ben sanatın ta kendisiyim diyormuşum:embarrassed2-onion-head-emoticon: 

Henüz sanatçı diyemem de sanatçılık yolundaki profesyonel bir acemiyim diyebilirim:)

04.04.2022 - 14:06, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Estağfurullah ben de pek müsait değildim (:

:D  Gerçekten sana müstakil bir nick o yüzden güzel ^^  Sana ait ve özel olduğu için güzel (:

Maşallah yoğun ve koşturmaca içinde gibisin. Mutlu ve Huzurlu olduğun sürece her şey güzel gelir dimi (:

Babam rahatsız olduğu için ben bir süredir eğitim vs ara verdim evdeyim hep evde işler güçler koşturmaca derken öyle bir yoğunluk içindeyim ben de ~

Ah ama bu hafta benim için de yorucu geçti.. Sahiden yoruldum ah keşke şöyle bi molaya çıksam hayat bi sn çok koşturdun beni felan :D

Bu hafta da öyle başladı hadi bakalım (:

Geç cevap verdim kusura bakma sen de ~

Hayırlı Günlerin Olsun İnşallah ^^

Sorun değil müsait oldukça bakarsın, biraz başını ağrıtmış olabilirim:beg-onion-head-emoticon:

Seninki gibi güzel bir hikayesi yok ama ben de çok beğeniyorum nickimi

Kesinlikle bu yoğunluk ve koşuşturmalar rutine bindi sayılır artık eskiye göre daha az stresli geçiyor günler

Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. 

Her şeye rağmen pozitif gördüm seni umarım ihtiyacın kadar dinlenebiliyorsundur. Kendine cici bak

Hiç önemli değil^^

Görüşmek üzere...

:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.