Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Mutaika, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Tamam pega benden adam olmaz :D Forumda çok korkunç olmuyor tuhaf bir tatlılığı var

@sakurademon sen bir kenara çekil, bakma yani spoiler konuşcaz :D

İçeriği Gizle

Okazaki aradağım serseri ya :D ama bence olgunlaşmış hali kat kat daha iyi

hmm Geçmiş olsun :(

Belki bana anlatmaya gerek duymadın beni adam yerine koymadın :D (Şaka yapıyorum bu arada)

Bende işte boş zamanımda manga-anime falan işte

:) Demek tatlı... :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

@sakurademon buna da bakma sakın. :D 

Spoiler

Ya zaten bence ana olay serseri bir adamın aile babasına doğru aldığı yol. Normalde boş beleş takılırken hayatına bir amaç giriyor, işe girip çalışmaya başlıyor. Yani bu yolda yürüyen birisi olduğu için bence ana karakter sıcak kanlı geliyor insanlara, çünkü çok tipik bir genç. Shounen'lerde genelde hep bir amacı olur onun için deli dolu çalışır, tamam gaza getiriyor ama Okazaki tiplemesi daha gerçekçi geliyor.

tutturuuu, 1 saat önce tarihinde yazdı:

DEMEK Kİ GERÇEK HAYATTA TANIŞIYORSUNUUUUZZ :payup-onion-head-emoticon:

@pegasusejder :ahaaah-onion-head-emoticon:

Discord...

sakurademon, 1 saat önce tarihinde yazdı:

yok bence olmadı yani demek istediğini anladım :) gidersem bile sınava 1 2 ay kala giderim ama yazın kesin dönerim :D

Zaten sınav tayfası elini eteğini çekti buralardan ve sınavdan sonra döneceklerini söylediler. :D 

Gorjek, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın forum halkı.

Günaydın.

sakurademon, Bir saat önce tarihinde yazdı:

yani ister istemez oluşuyo bir ön yargı insanlar dini inançlarını açıklayınca ama sen dindar olsam da rahatım dediğin için bende o ön yargı oluşmadı. benim de farklı dini inançları olan arkadaşım var gayet iyi anlaştığım hatta bence her türlü insanlar takılarak farklı bakış açılarını da görmek insana çok şey katıyor :) bende insanların fiziksel özellikleri veya alınmaları muhtemel olan özellikleriyle dalga geçmem fiziksel özellikle dalga geçeceksem sadece kendimle dalga geçerim ya da çok yakın arkadaşlarımla birbirimizle dalga geçeriz alınmayacağımızı bildiğimiz için. Ailen konusunda şanslıymışsın eğlenceli olmalı sizin aile, bizimkilerin genelde mizahları iyi değildir. aynı şekilde senin mizahını da merak ettim ve kötü niyetli olduğunu düşünmediğim için bana da her şekilde şaka yapabilirsin alınmam :)

Bende farklı farklı insanlar tanımayı seviyorum ama normalde çekingen ve biraz da üşengeç bir insanımdır. :D Farklı din ve düşünceler ilgimi çekiyor, insanlar neler düşünüyor neden inanıyor falan bunları bilmek güzel şeyler. Ben zaten İncil ve Tevrat'ı da bir ara okumak istiyorum. 

Aile konusunda evet güzel oluyor ama bazen sen ciddi bir şey söylüyorsun ve karşıda ki dalga geçince sinirlenebiliyorsun. :) Biraz iki ucu sivri değnek gibi oluyor. :) 

Mizahımı zamanla anlarsın ya, konuştukça muhtemelen ben sana takılırım, arada yazım yanlışını falan yaparsan (iyelik eki karıştırmak gibi, mesela; "Ne yaptın?" diyeceğine "Ne yaptım?" yazarsan) onlara takılabilirim. :D Görürsün zamanla. :)

Gorjek, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

Dutluğu çimlendirme operasyonumu yapıyorsunuz ben yokken :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Gorjek, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Yine ben geldim sessizlik çöktü :depressed2-onion-head-emoticon:

Yahu yapma diyorum, gelme diyorum, uğursuzluk getiriyorsun buraya. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Zaten sınav tayfası elini eteğini çekti buralardan ve sınavdan sonra döneceklerini söylediler. :D 

bence dönenler sınavdan sonra ağlayarak dönecek ösym saolsun ağlamamak mümkün değil :D

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bende farklı farklı insanlar tanımayı seviyorum ama normalde çekingen ve biraz da üşengeç bir insanımdır. :D Farklı din ve düşünceler ilgimi çekiyor, insanlar neler düşünüyor neden inanıyor falan bunları bilmek güzel şeyler. Ben zaten İncil ve Tevrat'ı da bir ara okumak istiyorum. 

Aile konusunda evet güzel oluyor ama bazen sen ciddi bir şey söylüyorsun ve karşıda ki dalga geçince sinirlenebiliyorsun. :) Biraz iki ucu sivri değnek gibi oluyor. :) 

Mizahımı zamanla anlarsın ya, konuştukça muhtemelen ben sana takılırım, arada yazım yanlışını falan yaparsan (iyelik eki karıştırmak gibi, mesela; "Ne yaptın?" diyeceğine "Ne yaptım?" yazarsan) onlara takılabilirim. :D Görürsün zamanla. :)

evet çeşitlilik her türlü iyi oluyor :D bir de daha önce düşünmediğim düşünceleri duyunca insanlardan ufkum açılıyor. sınavdan sonra ben de o tür şeyleri okumayı planlıyorum ama tabi önce elimdeki kitapları bitirmem gerekiyor tek seferde bir sürü kitap aldığım için birikiyor sürekli kitaplarım :D bu arada psikolojiyle aran nasıl ben baya ilgiliyim o konuda kitap okumaya başladım, ilgilenen birisiyle de konuşmayı isterim :)  

benim ailemin mizahı iyi olmasa da ciddi bir şey deyince dalga geçiyorlar ama beni taklit ederek geçiyorlar dalgalarını, espriyle değil, o daha sinir bozucu oluyor... ben o tür yazım yanlışlarıyla değil de birisi konuşurken yanlış bir şey dediğinde dalga geçmeyi seviyorum :D ama tabi o konuda takılabilirsin bana zaten klavyem almanca, yanlış yazma olasılığım çok yüksek. Bir de forumun discord grubu var değil mi, orası nasıl?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir de forumun discord grubu var değil mi, orası nasıl?

Orası hakkında çok değişik söylentiler var...

Spoiler

Kimilerine göre orası kaos

Spoiler

kimilerine göreyse hen-kun'ların mekanı

Spoiler

kimilerine görede kelimeler ile açıklanamaz, değişik bir yer

Spoiler

ama bilinen bir şey varsa oda...

Spoiler

orası hakkında hiçbir bilginin doğruluğundan emin olmadığımız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

bence dönenler sınavdan sonra ağlayarak dönecek ösym saolsun ağlamamak mümkün değil :D

evet çeşitlilik her türlü iyi oluyor :D bir de daha önce düşünmediğim düşünceleri duyunca insanlardan ufkum açılıyor. sınavdan sonra ben de o tür şeyleri okumayı planlıyorum ama tabi önce elimdeki kitapları bitirmem gerekiyor tek seferde bir sürü kitap aldığım için birikiyor sürekli kitaplarım :D bu arada psikolojiyle aran nasıl ben baya ilgiliyim o konuda kitap okumaya başladım, ilgilenen birisiyle de konuşmayı isterim :)  

benim ailemin mizahı iyi olmasa da ciddi bir şey deyince dalga geçiyorlar ama beni taklit ederek geçiyorlar dalgalarını, espriyle değil, o daha sinir bozucu oluyor... ben o tür yazım yanlışlarıyla değil de birisi konuşurken yanlış bir şey dediğinde dalga geçmeyi seviyorum :D ama tabi o konuda takılabilirsin bana zaten klavyem almanca, yanlış yazma olasılığım çok yüksek. Bir de forumun discord grubu var değil mi, orası nasıl?

Zaten bu sene ağlayarak dönen bir tayfa vardı, o mağdurlardan birisi şimdi geldi. :D 

Bende arkadaş sağ olsun kitap okuma alışkanlığı kazandım tekrar, bir sürü kitap önerdi onlar duruyor yavaş yavaş okuyorum. :)

Psikolojiyi seviyorum, abimde ilgilenir ve arada onun kitaplarını aşırıp bir şeyler okuyorum, açıköğretim psikoloji bölümü çıkmış belki ona gidebilirim. Severim psikolojiyi, karşımdakinin ne düşündüğünü öğrenmek isterim. :)

Aslında bende konuşurken yanlış bir şey denildiğinde dalga geçiyorum ama burada maalesef iş yazıma kalıyor. :D Peki nelere gıcık olursun genelde veya başka nelerden hoşlanırsın? Ben dönünce cevap vereceğim, abimle markete çıkacağım şimdi. :)

KRHerusaizu, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

YAHU BEN EN SON 247. SAYFADA KALMIŞTIM. NE ETTİNİZ...
:ghost-onion-head-emoticon:

Sapık naber, nettin ya? :D Boş mu duracaktık aslanım sen yokken? Birde sağda ki tabloyu görüyorsun değil mi? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Sapık naber, nettin ya? :D Boş mu duracaktık aslanım sen yokken? Birde sağda ki tabloyu görüyorsun değil mi? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

GÖRDÜM, ŞAŞIRMADIM. HER ZAMANKİ GİBİ LİDER BELLİ :D
İYİ YAPMIŞSINIZ BURASI SOHBET ETTİKÇE GÜZELLEŞİYOR.
NİCE YÜZLERE, BİNLERE
YENİDEN BEKLİYORUZ^^

:victory-onion-head-emoticon:

BEN DE KENDİME MİNİK BİR BOŞLUK OLUŞTURUP FORUMA BAKAYIM NE VAR NE YOK DEDİM.

:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.