Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Zaten bu sene ağlayarak dönen bir tayfa vardı, o mağdurlardan birisi şimdi geldi. :D 

Bende arkadaş sağ olsun kitap okuma alışkanlığı kazandım tekrar, bir sürü kitap önerdi onlar duruyor yavaş yavaş okuyorum. :)

Psikolojiyi seviyorum, abimde ilgilenir ve arada onun kitaplarını aşırıp bir şeyler okuyorum, açıköğretim psikoloji bölümü çıkmış belki ona gidebilirim. Severim psikolojiyi, karşımdakinin ne düşündüğünü öğrenmek isterim. :)

Aslında bende konuşurken yanlış bir şey denildiğinde dalga geçiyorum ama burada maalesef iş yazıma kalıyor. :D Peki nelere gıcık olursun genelde veya başka nelerden hoşlanırsın? Ben dönünce cevap vereceğim, abimle markete çıkacağım şimdi. :)

umarım şu an daha iyidir kendisi :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

ben küçüklüğümden beri ilgileniyorum psikolojiyle. 5. sınıfta çocuk kitabı sanıp sofie'nin dünyası'nı okumuştum, tabi ki o kadar derin bir felsefe anlamamıştım ama ana karakterin sürekli kendini, varoluş nedenini, dünyayı sorgulaması ilgimi çekmişti ben de bunlar üzerine düşünmeye başladım. sonra 7. sınıfta belli sebeplerden insanlardan uzaklaşmıştım, içime kapanınca ve insanları uzaktan izlemeye başlayınca kendi davranışlarımın sebebini az çok çıkarmaya başlamıştım sonra insanlarda da bunların olduğunu falan fark etmiştim. bi de insanları ilk gördüğüm zaman onlar hakkında edindiğim izlenimler hep doğru çıkıyor (küçükken de böyleydi hatta ne zaman arkadaş grubuna biri gelse ve ben o kişiyi sevmediğimi söylesem eninde sonunda bir kötülük yapıyordu. 2 sene önce bunu anneme söylediğimde de annem bana bebekken de kimin kucağına gitmek istemesem veya aileme o kişiyi sevmediğimi söylesem o kişi aileme bi kötülük yapıyormuş.) ondan beri de baya ilgileniyorum psikolojiyle, ben de okumak istiyordum o yüzden sayısal ile eşit ağırlık arasında kalmıştım babam sayısalda okumam konusunda ısrar etti diye şu an mühendislik düşünüyorum ama yandal olarak ya da açıktan psikoloji okumayı ben de istiyorum. senin de sevmene sevindim :) senin böyle psikolojide gözlem yeteneğin (yani herhalde benim becerdiğim şeyin adı bu :D) ya da benzer bir şeyin var mı?

gıcık olduğum şeylerden şu an aklıma gelmiyor bilemiyorum :D hoşlandığım şeyler de tek tük geliyor şu an aklıma, mesela  bir konuda fikir alışverişi yapmak, komik meme videoları ya da fotoğraflarına arkadaşlarımla birlikte bakmak, her türlü sohbet, dert dinlemek hoşuma gider. senin gıcık olduğun ya da hoşlandığın şeyler neler?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

KRHerusaizu, 1 saat önce tarihinde yazdı:

BURALARI BOŞ BIRAKMAYIN. KEYFİNİZ YÜKSEK OLSUN. BUNLAR BENİM İÇİN YETERLİ
:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

YAPARSIN SEN, BEN SENİ BİLMİYOR MUYUM PEGA-Nİİ :D 
HER ZAMANKİ GİBİ İŞTE, 17 SULARI

:flying-crazy-rabbit-emoticon:

Olduğu kadar dolduruyoruz. :)

Deneyeceğiz artık. :D 

Son zamanlarda 17'ye yükseldin ve oralarda kalmaya başladın, aferin. :D

sakurademon, Bir saat önce tarihinde yazdı:

umarım şu an daha iyidir kendisi :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

ben küçüklüğümden beri ilgileniyorum psikolojiyle. 5. sınıfta çocuk kitabı sanıp sofie'nin dünyası'nı okumuştum, tabi ki o kadar derin bir felsefe anlamamıştım ama ana karakterin sürekli kendini, varoluş nedenini, dünyayı sorgulaması ilgimi çekmişti ben de bunlar üzerine düşünmeye başladım. sonra 7. sınıfta belli sebeplerden insanlardan uzaklaşmıştım, içime kapanınca ve insanları uzaktan izlemeye başlayınca kendi davranışlarımın sebebini az çok çıkarmaya başlamıştım sonra insanlarda da bunların olduğunu falan fark etmiştim. bi de insanları ilk gördüğüm zaman onlar hakkında edindiğim izlenimler hep doğru çıkıyor (küçükken de böyleydi hatta ne zaman arkadaş grubuna biri gelse ve ben o kişiyi sevmediğimi söylesem eninde sonunda bir kötülük yapıyordu. 2 sene önce bunu anneme söylediğimde de annem bana bebekken de kimin kucağına gitmek istemesem veya aileme o kişiyi sevmediğimi söylesem o kişi aileme bi kötülük yapıyormuş.) ondan beri de baya ilgileniyorum psikolojiyle, ben de okumak istiyordum o yüzden sayısal ile eşit ağırlık arasında kalmıştım babam sayısalda okumam konusunda ısrar etti diye şu an mühendislik düşünüyorum ama yandal olarak ya da açıktan psikoloji okumayı ben de istiyorum. senin de sevmene sevindim :) senin böyle psikolojide gözlem yeteneğin (yani herhalde benim becerdiğim şeyin adı bu :D) ya da benzer bir şeyin var mı?

gıcık olduğum şeylerden şu an aklıma gelmiyor bilemiyorum :D hoşlandığım şeyler de tek tük geliyor şu an aklıma, mesela  bir konuda fikir alışverişi yapmak, komik meme videoları ya da fotoğraflarına arkadaşlarımla birlikte bakmak, her türlü sohbet, dert dinlemek hoşuma gider. senin gıcık olduğun ya da hoşlandığın şeyler neler?

İnşallah iyidir. :D 

Yani bende insanları gözlemeyi falan severim, genelde arkalarda oturur millete bakarım, nasıl bir ruh halindeler, neler yapıyorlar falan ama direkt tahminlerim olmuyor, daha çok sadece gözlemliyorum diyebilirim. Tabii sürekli gözlemlemek bir şeylere yol açıyor ama normalden bir tık fazla. Bunun haricinde şey oluyor bir kişiyi gördüğümde istemsizce gıcık oluyorum mu diyeyim, yani sevemiyorum kendisini ve altından bir pislik çıkıyor. :D Ben bunu koruyucu kalkan gibi görüyorum daha çok. :D 

Gıcık olduğum şey olabilir, forum için değil ama özelden mesajlaşırken falan bir anda habersiz çekip giden (ara ara yapan, bir kaç seferlik değil) veya görüldü atan. Bunlara genelde gıcık olurum, benim yazdığım şeylerin bir kısmına cevap verip bir kısmına vermeyende dahil olabilir. :D Yani herkes gıcık olabilir ama benim katsayım biraz daha fazla normale göre. Yani yüz yüze olsan bir anda çekip gitmez veya sorduğun soruyu atlamaz ama sanalda bunu normalmiş gibi gösteriyorlar. İşin olabilir ama belirtmezsen nereden bilebilirim.

Hoşlandığım şey değişiyor, komikli şeylere bakmayı severim ama son zamanlarda çok az şeye gülüyorum. :) Sohbet muhabbet etmeyi çok severim, sardığı sürece saatlerce muhabbet edebilirim. Dert dinlemek benim de çok hoşuma gider, ne kadar fazla problem duyarsam o kadar çok gözlemleyebiliyormuş gibi hissediyorum ayrıca sana derdini anlatıyorsa sana güveni var demektir. :) Bunların haricinde şu an benimde pek aklıma bir şey gelmedi, ara ara aklımıza geldikçe yazarız. :D 

KRHerusaizu, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

ÇOK MU BELLİ OLUYOR

:embarrassed4-onion-head-emoticon:

Topallıyorsun yiğidim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.