Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

İnşallah iyidir. :D 

Yani bende insanları gözlemeyi falan severim, genelde arkalarda oturur millete bakarım, nasıl bir ruh halindeler, neler yapıyorlar falan ama direkt tahminlerim olmuyor, daha çok sadece gözlemliyorum diyebilirim. Tabii sürekli gözlemlemek bir şeylere yol açıyor ama normalden bir tık fazla. Bunun haricinde şey oluyor bir kişiyi gördüğümde istemsizce gıcık oluyorum mu diyeyim, yani sevemiyorum kendisini ve altından bir pislik çıkıyor. :D Ben bunu koruyucu kalkan gibi görüyorum daha çok. :D 

Gıcık olduğum şey olabilir, forum için değil ama özelden mesajlaşırken falan bir anda habersiz çekip giden (ara ara yapan, bir kaç seferlik değil) veya görüldü atan. Bunlara genelde gıcık olurum, benim yazdığım şeylerin bir kısmına cevap verip bir kısmına vermeyende dahil olabilir. :D Yani herkes gıcık olabilir ama benim katsayım biraz daha fazla normale göre. Yani yüz yüze olsan bir anda çekip gitmez veya sorduğun soruyu atlamaz ama sanalda bunu normalmiş gibi gösteriyorlar. İşin olabilir ama belirtmezsen nereden bilebilirim.

Hoşlandığım şey değişiyor, komikli şeylere bakmayı severim ama son zamanlarda çok az şeye gülüyorum. :) Sohbet muhabbet etmeyi çok severim, sardığı sürece saatlerce muhabbet edebilirim. Dert dinlemek benim de çok hoşuma gider, ne kadar fazla problem duyarsam o kadar çok gözlemleyebiliyormuş gibi hissediyorum ayrıca sana derdini anlatıyorsa sana güveni var demektir. :) Bunların haricinde şu an benimde pek aklıma bir şey gelmedi, ara ara aklımıza geldikçe yazarız. :D 

aslında gözlemlemeyi seviyorsan ve insanların o anki ruh hallerini anlıyorsan neden sonuç bağlantılarıyla bir yere varabilirsin (mesela o an izlediğin kişi sinirlendiyse neye sinirlendi, buna neden sinirlenmiş olabilir, bunu geçmişindeki bir şeyle bağlantısı olabilir mi?). Harika bir özellik değil mi, dediğin gibi resmen koruyor insanı :D

evet ben birisine yanlışlıkla görüldü atarsam ya da konuşurken işim çıktıysa direkt işim var geri döneceğim yazar giderim. Ben buna gıcık olmuyorum ama görüldü atınca biri istemsiz geriliyorum acaba yanlış bir şey mi dedim, ya da benden bıktı mı gibi şeyler düşünüyorum :/

heheh desene sevdiğimiz şeyler benziyormuş. Sen benden büyüksün amacım saygısızlık değil, istersen sana kendi gözlemlerimden neler çıkardığımı anlatabilirim ilk paragrafta bahsettiğim gibi. belki birinin böyle çıkarımlarını duyduktan sonra sen de rahatça yaparsın artık gözlemlerinden sonuçlar ve kişiye dair bilgiler çıkarmayı :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Mühendislikten hangisini istiyorsun?

uzun süredir aklımda makine mühendisliği var ama son birkaç aydır arkadaşlarım mimarlığa da bakmamı öneriyorlar onu da düşünüyorum. Yine de kesin bir şey yok bu ikisi dışında her n başka bölüme de yönelebilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

aslında gözlemlemeyi seviyorsan ve insanların o anki ruh hallerini anlıyorsan neden sonuç bağlantılarıyla bir yere varabilirsin (mesela o an izlediğin kişi sinirlendiyse neye sinirlendi, buna neden sinirlenmiş olabilir, bunu geçmişindeki bir şeyle bağlantısı olabilir mi?). Harika bir özellik değil mi, dediğin gibi resmen koruyor insanı :D

evet ben birisine yanlışlıkla görüldü atarsam ya da konuşurken işim çıktıysa direkt işim var geri döneceğim yazar giderim. Ben buna gıcık olmuyorum ama görüldü atınca biri istemsiz geriliyorum acaba yanlış bir şey mi dedim, ya da benden bıktı mı gibi şeyler düşünüyorum :/

heheh desene sevdiğimiz şeyler benziyormuş. Sen benden büyüksün amacım saygısızlık değil, istersen sana kendi gözlemlerimden neler çıkardığımı anlatabilirim ilk paragrafta bahsettiğim gibi. belki birinin böyle çıkarımlarını duyduktan sonra sen de rahatça yaparsın artık gözlemlerinden sonuçlar ve kişiye dair bilgiler çıkarmayı :) 

Gözlemlediklerimi yorumlama işini herhalde tam yapamıyorum, bazıları doğru oluyor bazılar ise bambaşka şey oluyor zaten bir nevi ilgimi de bu çekiyor, hep bir farklı sonuç olabiliyor. :) 

Yani bir iki kazara olur ama bunu alışkanlık haline getirmişse sevmiyorum. Bazen konuşmak istemeyebilirsin bunu belirtmezsen ben anlayamam. Bende de o duygular sık sık oluyor ya, özellikle aha gene sıktım herhalde onu diye düşünüp duruyorum. :/ Sonra bir bakıyorum normale dönmüşüz diyorum bir sıkıntı yok herhalde, sonra yine bir şeyler oluyor aha kesin bir şey oldu diyorum bu sefer. :D Bu konuda kendimi en çok rahatlatma şeklim şöyle oluyor, zamanında abimin psikoloğu ona söylemiş, "Karşındakine sor ve sana ne söylerse onu kabul et ve dahasını düşünme." Bir sorun olduğunda genelde sorarım ve bana verdiği cevaba göre yol almaya çalışırım. Çünkü bir yerden sonra katlanılmaz bir seviyeye geliyor, ya şöyleyse ya böyleyse diye düşünmek. 

Aynen. :) Yok niye saygısızlık olsun, buyur yol senin. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

uzun süredir aklımda makine mühendisliği var ama son birkaç aydır arkadaşlarım mimarlığa da bakmamı öneriyorlar onu da düşünüyorum. Yine de kesin bir şey yok bu ikisi dışında her n başka bölüme de yönelebilirim :D

Mimar okuyan arkadaşlar var burada onlara sorabilirsin neler olduğunu ama çok yoğun geçiyormuş bildiğim kadarıyla. :) Bilgisayar veya elektrik-elektronik bölümlerine yönelirsen falan yardımcı olmaya çalışırım. :) 

sakurademon, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

makine mühendisliği ya da mimarlık, şehir olarak da istanbul'u istiyorum ama her an değişebilir istediğim bölüm :D senin istediğin yer neresi?

@KRHerusaizu onun ki mümkünse 2-D sapıklı- pardon animasyon işidir. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Gözlemlediklerimi yorumlama işini herhalde tam yapamıyorum, bazıları doğru oluyor bazılar ise bambaşka şey oluyor zaten bir nevi ilgimi de bu çekiyor, hep bir farklı sonuç olabiliyor. :) 

Yani bir iki kazara olur ama bunu alışkanlık haline getirmişse sevmiyorum. Bazen konuşmak istemeyebilirsin bunu belirtmezsen ben anlayamam. Bende de o duygular sık sık oluyor ya, özellikle aha gene sıktım herhalde onu diye düşünüp duruyorum. :/ Sonra bir bakıyorum normale dönmüşüz diyorum bir sıkıntı yok herhalde, sonra yine bir şeyler oluyor aha kesin bir şey oldu diyorum bu sefer. :D Bu konuda kendimi en çok rahatlatma şeklim şöyle oluyor, zamanında abimin psikoloğu ona söylemiş, "Karşındakine sor ve sana ne söylerse onu kabul et ve dahasını düşünme." Bir sorun olduğunda genelde sorarım ve bana verdiği cevaba göre yol almaya çalışırım. Çünkü bir yerden sonra katlanılmaz bir seviyeye geliyor, ya şöyleyse ya böyleyse diye düşünmek. 

Aynen. :) Yok niye saygısızlık olsun, buyur yol senin. :D 

bende de kesin tutmuyor sonuçta o insan gelip kendini sana açmıyor sen uzaktan görmeye çalışıyorsun, zor bir şey.

haklısın ama düşünceyi de durdurmak elde değil... yani eğer biri sürekli yapıyorsa ben de gıcık olurum ve konuşmak istemem bence, bi nevi saygısızlık hiçbir şey demeden sürekli görüldü atmak ya da çıkıp gitmek.

peki nereden anlatmamı istersin, başka insanların biraz hayatlarına gireceğim ve bazen uzun anlatacağım için özelden anlatabilirim (burada özel konuşmak için bir bölüm var değil mi?)

pegasusejder, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Mimar okuyan arkadaşlar var burada onlara sorabilirsin neler olduğunu ama çok yoğun geçiyormuş bildiğim kadarıyla. :) Bilgisayar veya elektrik-elektronik bölümlerine yönelirsen falan yardımcı olmaya çalışırım. :) 

bilgisayardan hiç anlamıyorum ve fiziğin elektrik kısmını değil de dinamik kısmını daha çok seviyorum oralara yönelmem biraz zor ama olur da anlık bi delilikle oraları yazma kararı alırsam sana sorarım tabi :) mimarlık okuyanlar kimler? gerçi onları da rahatsız etmek istemem benim de bi tane mimarlıkta arkadaşım var ona sorabilirim bilemiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

bende de kesin tutmuyor sonuçta o insan gelip kendini sana açmıyor sen uzaktan görmeye çalışıyorsun, zor bir şey.

haklısın ama düşünceyi de durdurmak elde değil... yani eğer biri sürekli yapıyorsa ben de gıcık olurum ve konuşmak istemem bence, bi nevi saygısızlık hiçbir şey demeden sürekli görüldü atmak ya da çıkıp gitmek.

peki nereden anlatmamı istersin, başka insanların biraz hayatlarına gireceğim ve bazen uzun anlatacağım için özelden anlatabilirim (burada özel konuşmak için bir bölüm var değil mi?)

bilgisayardan hiç anlamıyorum ve fiziğin elektrik kısmını değil de dinamik kısmını daha çok seviyorum oralara yönelmem biraz zor ama olur da anlık bi delilikle oraları yazma kararı alırsam sana sorarım tabi :) mimarlık okuyanlar kimler? gerçi onları da rahatsız etmek istemem benim de bi tane mimarlıkta arkadaşım var ona sorabilirim bilemiyorum :D

Aynen insanları çözmek bayağı zor bir şey. :D Bu yüzden çok ilginç. :D 

Evet öyle oluyor ama dediğim gibi telkin yöntemi. En azından bir nevi önüne set çekebiliyorum diyeyim, yoksa alıp başını gidiyor. :D 

Özel bölüm var dur yazayım sana oradan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.