Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 21.12.2020 - 21:37 tarihinde yazdı:

Eh yani birince sezonda sanki daha bir şey yoktu, ahhh gerçi vardı sanki, yanlış hatırlamıyorsam ilk sezondaydı. :D Neyse ikinci sezon coşturacak dram konusunda. :)) 

Kaç tane izledin? Kaç senedir izliyorsun?

5 sene oluyor yaklaşık bi 70 80 tane izlemiştim en son saydığımda sen?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar

İyi akşamlar zoro 

sakurademon, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

5 sene oluyor yaklaşık bi 70 80 tane izlemiştim en son saydığımda sen?

70-80 az değilmi yahu ben 9.sınıfta başladım şimdi 12 oldum, myanimelist'e göre 260 sezon anime izlemişim ama bazı animelerin fazladan sezonları ile birlikte tostu serisi tokyo ghoul falan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim 10 sene oluyor da ne kadar izlediğimi tam bilmiyorum, sadece çok. :D 

Tabi o zamanlar anime listelemek falan aklına gelmedi arada sırada fark etmeden zaten izlediğin serileri tekrardan izliyosun falan :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

Şahsen benim yaşamışlığim var, finalde falan fark ettim animeyi izlediğimi :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Tabi o zamanlar anime listelemek falan aklına gelmedi arada sırada fark etmeden zaten izlediğin serileri tekrardan izliyosun falan :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Gizle

Şahsen benim yaşamışlığim var, finalde falan fark ettim animeyi izlediğimi :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Yok listeliyordum ama farklı farklı yerlerden, bir ara yazılı listeledim, bir ara Türkanimeyi kullandım ama bir yerden sonra bıraktım çok fazla izleyince. MAL'ı da o sıralar çok bilmiyordum. 

Kolay kolay izlediğim bir animeyi bir daha yanlışlıkla izlemem. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.