Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Hawa, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Okuyup geldim :D Benim  burcum yay :yeah-crazy-rabbit-emoticon: Allahtan akrep değilim diye şükrediyorum :D

Hoş geldin, naber yay? :) 

Luna6528, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Şarkı önermek isteyen var mııı. Güzel olsun lütfen ????

Spoiler

Gerçi ne tür istiyorsun o önemli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin, naber yay? :) 

İçeriği Gizle

Gerçi ne tür istiyorsun o önemli.

Teşekkürlerr. Hiç bu tarz dinlememiştim. Biraz ürkütücü geldi bana:D

İngilizce dinliyorum genelde. Pek seçmiyorum hoş geliyorsa dinliyorum. Genelde Slow hehhe

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürlerr. Hiç bu tarz dinlememiştim. Biraz ürkütücü geldi bana:D

İngilizce dinliyorum genelde. Pek seçmiyorum hoş geliyorsa dinliyorum. Genelde Slow hehhe

Bunlar İsveççe ve İskandinav mitini anlatan şarkılar. :) 

Slow sayılmaz ama şuna bakabilirsin;

Spoiler

Genelde ben de slow dinlerim ama şu an pek aklıma gelmedi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bunlar İsveççe ve İskandinav mitini anlatan şarkılar. :) 

Slow sayılmaz ama şuna bakabilirsin;

İçeriği Gizle

Genelde ben de slow dinlerim ama şu an pek aklıma gelmedi. :D

Uuu garip. 

Evet pek değil yine de teşekkür ederim:). Böyle sorulunca aklına gelmiyor insanın. anlıyorum seni huh:pheew-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

:P aa yay tanıdığım var. Her konuda fikir belirtmeye ve tartışmaya bayılıyorlar genelde.Sen de öyle misin sğsşeğeç

Akrep burcunda ne var kii 

Ne güzel .D  Evet ama aramız açılıyo biraz .D

Akrep burçlarından çok çektim diyebilirim:teehee-crazy-rabbit-emoticon:Hele Kasım akrepleri uzak dursun benden:D

Tanıdıklarım genellikle kendini üstün görüyor ve çok lider şeklinde davranıyor ama eğlenceliler :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Şarkı önermek isteyen var mııı. Güzel olsun lütfen ????

evet sonunda biri şarkı önerisi istiyor tam benlik görev :rockingonionplz:
Harkiri for the skyın şarkıları genelde uzundur dinlemeye değer post-black metal tarzında ben "02:19 am pysicos"u öneririm en çok dinlenen "fire walk with me" back vokalleri harika yapıyorlar

Rammstein üsttekine kıyasla soft şarkıları daha çok almanca klipler uçuk kaçık "sonne" şarkısını dinlerken ağlıyorum malesef önemli biri önermişti "engel"de güzeldi almanca olduğu için çevirilerini rahatça bulabilirsin

Amon amarath viking metal (gerçi dcde arkadaşlarım viking metal diyince gülüyolar ama vikipediye göre var) "raise your horns" favorim "Guardians of asgard"da bir o kadar güzel kalın ses kulakda çok güzel bir his bırakıyor

Lamb of god , lamb of god çok severim metale girişimde önemli yeri vardır o yüzden 3 tane önereceğim "grace" favorilerimden kendimde çalmaya çalışıyorum en geç bi aya konserini veririm artık qwe "memento mori" çevirisi ile dinlenmeli anlamlı kliple anlam pekiştirilmişdide (o kadar etkilemiştiki klibi ilk izlediğimde pcyi kapattım) ve "broken hands" şu ses patlamaları kadar iyi yapılan bişey yok

Devildriver biraz sert kaçabilir ama değer "wishing" şu ses efekti nasıl bişey çok güzel tutuyor şarkıda 

Ve en sevdiğim sanatçı şu an profil fotoğrafımdada bulanan rahmetli alexinin grubu Children of Bodom
öncelikle beni metalle tanıştırdığı için "are you dead yet" birtny speırsın (nası yazdığımı boş verin) şarkısı ile dalga geçip ona rağmen dahada iyisini yaptığı için "Ups ı did it again" çalmak istediğim hedefimdeki solo olduğu için "Bodom nıght , Slient nıght" birde kör kurşun aklıma geldi "Not My Funeral"

Edit: O önemli kişi slipknotun "duality" şarkısınıda seviyor onuda önereyim çeviriside vardı
onun haricinde sendende bana şarkı önermeni isteyeceğim
birde bucketheadın Soothsayerın solosunu bırakıyorum izlemezsen çok şey kaybedersin ilk 30 saniyedeki faklı bi şarkı

Spoiler

he birde herkese ig yatayım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne güzel .D  Evet ama aramız açılıyo biraz .D

Akrep burçlarından çok çektim diyebilirim:teehee-crazy-rabbit-emoticon:Hele Kasım akrepleri uzak dursun benden:D

Tanıdıklarım genellikle kendini üstün görüyor ve çok lider şeklinde davranıyor ama eğlenceliler :D 

Pekii :)

Hımm evet çekmişsin biraz. Bazı özellikler o kişiyle de alakalı olabilir :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.