Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Hawa, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Daha çok büyü,macera veya süper güç olanları izlerim :victory-onion-head-emoticon: Okul ve romantizm sevmiyorum fazla onlardan olmasa iyi olur 

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho  (Re zero değil bu anime. :D  Adı benziyor.)

Kekkai Sensen. (2. sezonu da var.)

Radiant. (2. sezonu da var.)

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (Yüksek ihtimalle izlemişsindir ama yine de yazayım ben. :D)

Dororo.

Tate no Yuusha no Nariagari.

Şimdilik bu animeler geldi aklıma. Bilindik animeler o yüzden izlemiş olma ihtimalin yüksek. :D Olmazsa sonra tekrardan birkaç anime daha yazarım :cute1-onion-head-emoticon:

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sabah erken kalkarım bak ben hiç sıkıntı yaşamam. Bir işim yokken bile sabah 8de uyanırım. Kışın biraz 9u bulsam da yazın erkenden uyanırım. :D Uykumun açılması kolaydır ama 12 ile 3 arasını uyuyarak geçirmem lazım yoksa dengem şaşıyor. :D

İyi akşamlar capriciim. İyiyim ama biraz fazla yoğunum. Şimdi beşiktaş maçını izliyorum. :D Maç bitsin işlerime döneceğim hatta... Sen nasılsın iyi misin?

İyi akşamlaaar. Döndün mü köyünde işçi? :D

İyi akşamlar abla. Kolay gelsin işlerinde. İyiyim bende sabah derslere girdim öğlen de basketbol oynamaya gittim yoruldum biraz.:sigh-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar herkese.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitonyum, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlarrr

Naber? Yoksun bir süredir. 

syncdes, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Sabah erken kalkarım bak ben hiç sıkıntı yaşamam. Bir işim yokken bile sabah 8de uyanırım. Kışın biraz 9u bulsam da yazın erkenden uyanırım. :D Uykumun açılması kolaydır ama 12 ile 3 arasını uyuyarak geçirmem lazım yoksa dengem şaşıyor. :D

İyi akşamlar capriciim. İyiyim ama biraz fazla yoğunum. Şimdi beşiktaş maçını izliyorum. :D Maç bitsin işlerime döneceğim hatta... Sen nasılsın iyi misin?

İyi akşamlaaar. Döndün mü köyünde işçi? :D

Ben kaçta yatarsam yatayım herhalde en geç 10'da uyanırım, çok nadir 11'e falan çıkar ama mahvolurum. :/

Hahaha keyifli seyirler sana. :D 

Döndüm... Resmen öldüm ya. :( 

Hawa, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar:victory-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar, naber Hawa?

Ucanbirkedi, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar abi:waiting-onion-head-emoticon:.

İyi akşamlar Kedi'cik, nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Naber? Yoksun bir süredir. 

Ben kaçta yatarsam yatayım herhalde en geç 10'da uyanırım, çok nadir 11'e falan çıkar ama mahvolurum. :/

Hahaha keyifli seyirler sana. :D 

Döndüm... Resmen öldüm ya. :( 

İyi akşamlar, naber Hawa?

İyi akşamlar Kedi'cik, nasılsın?

Bilmem iyiyim galiba:confused-onion-head-emoticon:,sen nasılsın abi?:wew-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

42 minutes ago, BerkayKurt said:

Assasin Creed, Witcher ve Modern Warfare gibi hikaye oyunlarını oynuyorum 

Bildiğiniz animelerin hikaye oyunları var mı acaba 

Benim bildiğim Attack on Titan ve Devil My Cry var oynamayı düşünüyorum sizce oynanır mı ?

Persona serisi var tam olarak anime oyunu sayılmaz ama idare eder.
DMC serisi de güzel ama daha önce oynadığın oyunlara göre farklı biraz, alışırsan eğlenirsin ama.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu aralar anime izlemeye bile vaktim olmadı ya çok canımı sıkıyor bu durum. Zaman sıkıntısı çok kötüymüş. Boş zamanlarımı özledim. Sizde varsa kıymetini bilin. :D Bir de iyi geceler diliyorum. Her an uyuyakalabilirim. Pislik şarjım da bitmiyor bitse kapatıp şarja bırakacağım. Bu ara işlerim bir ters.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu aralar anime izlemeye bile vaktim olmadı ya çok canımı sıkıyor bu durum. Zaman sıkıntısı çok kötüymüş. Boş zamanlarımı özledim. Sizde varsa kıymetini bilin. :D Bir de iyi geceler diliyorum. Her an uyuyakalabilirim. Pislik şarjım da bitmiyor bitse kapatıp şarja bırakacağım. Bu ara işlerim bir ters.. 

Oh ne güzel mis gibi dolu zamanların var. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Burada minnaklara kötü örnek olma. :D Anime de izlersin illa ki ya, yaz tatili falan. :D İyi geceler sana da, zaten ben de yakında kaçarım, bakalım yorgunluğum uykumu hızlandırabilecek mi? :D Bitmez o şarj... O zaman hemen sana işlerinin rast gelmesi için bir dua ediyoruz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh ne güzel mis gibi dolu zamanların var. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Burada minnaklara kötü örnek olma. :D Anime de izlersin illa ki ya, yaz tatili falan. :D İyi geceler sana da, zaten ben de yakında kaçarım, bakalım yorgunluğum uykumu hızlandırabilecek mi? :D Bitmez o şarj... O zaman hemen sana işlerinin rast gelmesi için bir dua ediyoruz. :D 

Ben derslerimi çalışmayıp anime izliyorum mu dedim be.. Bak çirkefleşiyorum böyle çok işim olduğunda bir de. Minnaklar derslerinize öncelik verin animelere, mangalara, oyunlara işte dizilere, filmlere illa zaman bulursunuz ileride de olsa......... Dersinizi çalışın. Ablanız gibi. Ben de sorumluluk hissedeyim de düzgünce çalışayım. İyi oldu bu. 

Uyursun inşaallah. Bitmiyor zaten yüzsüz 1 saattir %2 anca azaldı. Akıllanıyor mu ne oluyor bir yandan.. Thx bir de dua için ben de ederim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben derslerimi çalışmayıp anime izliyorum mu dedim be.. Bak çirkefleşiyorum böyle çok işim olduğunda bir de. Minnaklar derslerinize öncelik verin animelere, mangalara, oyunlara işte dizilere, filmlere illa zaman bulursunuz ileride de olsa......... Dersinizi çalışın. Ablanız gibi. Ben de sorumluluk hissedeyim de düzgünce çalışayım. İyi oldu bu. 

Uyursun inşaallah. Bitmiyor zaten yüzsüz 1 saattir %2 anca azaldı. Akıllanıyor mu ne oluyor bir yandan.. Thx bir de dua için ben de ederim. :D

Hahaha yok öyle bir şey demedin. :D Haha bu çirkefleşmek mi oluyor? :D Haydi minnaklar Syn ablanız ile ders çalışma kampanyasına katılın. :D 

Hahahaha youtube videosu aç. Yapay zeka korkunç... Haha teşekkür ederim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.