Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

7 saat önce, Kemankech yazdı:

Hayırdır nere gitmiştin?

Oysa herkes ülkeden çıkartır sevdiğini...

Şom ağzımı diyorum. Şehir, madem istemyorsunuz gidiyom ben, tribine girdi herhalde :D

Hiiiç, sadece aklımdan çıkmış burası. :D 

Merhametli olan bıçakla çıkartır...

Hahaha sanırım, bayağı kötüydü ama ya görüntüler. :/ 

3 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar

Selam Zoro.

Herkese mutlu yıllar. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hiiiç, sadece aklımdan çıkmış burası. :D 

Merhametli olan bıçakla çıkartır...

Hahaha sanırım, bayağı kötüydü ama ya görüntüler. :/ 

Selam Zoro.

Herkese mutlu yıllar. :) 

Üzdü, demek isterdim ama çok da koymadı be. Alışmışım demekki...

...Çünkü bıçakla çıkartılan avrupaya çabuk adapte olur...

Allah yardımcıları olsun.

Mutlu yıllar cümleten. Çılgın bir parti verdikten sonra (patetesli yumurta + çay = çılgın parti) sabahlara kadar ders çalışacağım :studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, pegasusejder yazdı:

Geldim sonunda.

Hahaha dost dediğin sırttan vurur. :) 

Yalnız böyle konuştuktan sonra Antalya'da çıkan fırtınaya ne diyorsun... Geçmiş olsun Antalya'ya cidden. 

Selam, iyidir sen nasılsın? Ben sordum artık, alabileceğin en yüksek notu almışsın herhalde? :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hepsi senin yüzünden yaa sosyalden 52 aldım :bled2-onion-head-emoticon: Bu arada birkaç kişinin gönlünden vurmuşum galiba çok komik :D:uhuhuh-onion-head-emoticon:

11 saat önce, Kemankech yazdı:

Geçmiş olsun. Yine iyi ya benim mat ortalaması kadar var. Ben sayısalcı olacam bir de.

Hayırdır nere gitmiştin?

Oysa herkes ülkeden çıkartır sevdiğini...

Şom ağzımı diyorum. Şehir, madem istemyorsunuz gidiyom ben, tribine girdi herhalde :D

Ya ama ortalamam düştü:help-crazy-rabbit-emoticon:

Bu arada herkesin yeni yılı kutlu olsuuun:victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Kemankech yazdı:

Üzdü, demek isterdim ama çok da koymadı be. Alışmışım demekki...

...Çünkü bıçakla çıkartılan avrupaya çabuk adapte olur...

Allah yardımcıları olsun.

Mutlu yıllar cümleten. Çılgın bir parti verdikten sonra (patetesli yumurta + çay = çılgın parti) sabahlara kadar ders çalışacağım :studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

Hahahaha yani zaten buna alışmayan da bi tuhaflık vardır. :D 

Avrupa'ya daha çok adapte olacaksa sanırım dert etmeyebilirler bu durumu. :D 

Amin.

Ben de uyuma partisi verdim. :) 

8 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Hepsi senin yüzünden yaa sosyalden 52 aldım :bled2-onion-head-emoticon: Bu arada birkaç kişinin gönlünden vurmuşum galiba çok komik :D:uhuhuh-onion-head-emoticon:

Ben sana o kadar çalış dedim, örnek öğrenci ol dedim ama neredeeee? :D Hahahaha bir kaçtan daha fazladır muhtemelen. :D 

Ortalama dediğin düşer ve yükselir. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:hi-onion-head-emoticon:

Merhabalar

Tüm muhabbet mekanının çenesi düşüklerine dutluk sakinlerine mutlu, huzur dolu, başarılı, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl dilerim. Nice senelere :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Fiks yeni yıl mesajı olarak şunu da eklemek isterim: "Tüm dünyaya barış ve mutluluk diliyorum gibi ütopik ifadeler kullanmayacağım o yüzden insanların  kendi hayatlarına veya başkalarının hayatlarına geçici heveslerle kalıcı izler/yaralar bırakmamasını diliyorum." 

19 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar

Aleyküm selam Zoro-san. Eğer bugün doğum gününse yaş günün kutlu olsun! :thank_you__onion_by_elcerbero:

Spoiler

Cidden merak ediyorum sakıncası yoksa bir soru sormak istiyorum, gerçek doğum günün ne zaman Zoro-san? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, pegasusejder yazdı:

Amin.

Ben sana o kadar çalış dedim, örnek öğrenci ol dedim ama neredeeee? :D Hahahaha bir kaçtan daha fazladır muhtemelen. :D 

Bak ingilizceden 100 alcam görürsün :help-crazy-rabbit-emoticon: Haha söylesinler bekliyorum ya :D

89'du 90 oldu :onion_yep_by_7anime7drawer7:Fakat sosyal hocası girince tekrar düşer :help-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Çalışkan öğrencinin hali başka canım. Biz hocaya yalvarmaya giderdik ondan sonra ortalama yükseirdi.

İtiraf sayfası tam verim çalışmaya devam ediyor demek :D

8 saat önce, pegasusejder yazdı:

Amin.

Buna bile eyvallah çeken milletin ahvali nicedir ejder bey?

Değilse merhametli adam niye bıçaklasın be manyak mı bunlar?

En güzeli. :good-job-onion-head-emoticon: (yılbaşında yalnız başına yapabileceğin 10/10 aktiviteler taramasındaki ilk sonuç herhalde :P)

Aslında 2022'ye hazırlık olsun, irademiz ve hayatta kalma gücüm artsın diye dark souls oynayarak girecektim ama nasib olmadı :pff1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Bak ingilizceden 100 alcam görürsün :help-crazy-rabbit-emoticon: Haha söylesinler bekliyorum ya :D

89'du 90 oldu :onion_yep_by_7anime7drawer7:Fakat sosyal hocası girince tekrar düşer :help-crazy-rabbit-emoticon:

Hahahaha al da görelim bakalım. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Onları boş ver, senin var mı o önemli. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

90 ne ya? O kadar kötü ortalama mı olur? Bir de daha düşecekmiş... :D 

3 saat önce, Kemankech yazdı:

En güzeli. :good-job-onion-head-emoticon: (yılbaşında yalnız başına yapabileceğin 10/10 aktiviteler taramasındaki ilk sonuç herhalde :P)

Aslında 2022'ye hazırlık olsun, irademiz ve hayatta kalma gücüm artsın diye dark souls oynayarak girecektim ama nasib olmadı :pff1-onion-head-emoticon:

Çok iyi değildir, elbet ölecek ama tökezletiyoruz, ittiriyoruz biz sadece. :D Buraya ara ara gelip buraları canlandıracağım diyen insanlar çıkabilir, fazla ehemmiyet vermeyin anlık hevesle yazıp geçerler, kalıcı olmazlar. :D Aslında benim de çok önceden terk etmem gerekiyordu ama burayı öylece bırakamadım, bakalım gittiği yere kadar ittireceğim. :D 

Fantezi... 

Hahahaha evet çok eğlenceli bir partiydi. :D 

Keşke her şey planladığımız gibi olsa. :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Çok iyi değildir, elbet ölecek ama tökezletiyoruz, ittiriyoruz biz sadece. :D Buraya ara ara gelip buraları canlandıracağım diyen insanlar çıkabilir, fazla ehemmiyet vermeyin anlık hevesle yazıp geçerler, kalıcı olmazlar. :D Aslında benim de çok önceden terk etmem gerekiyordu ama burayı öylece bırakamadım, bakalım gittiği yere kadar ittireceğim. :D 

Fantezi... 

Son anlarında yanlarında olmak, bir yasin okumak için buradayız sadece. Belki ölüye fayda etmez ama ferahlık verir kalbimize.

Batsın böyle fantezi. Tamam öldük ama nekrofililere kadar düşmedik daha be abi.

Üff bir uyumuşum var ya kış uykusuna yatan ayılar kıskandı diyorsun :D

Yeni yıla dark soul oynayarak girerek mesaj vermeyi planlarken yeni yılın ağzıma vurarak mesaj vermesi şoku.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Kemankech yazdı:

Çalışkan öğrencinin hali başka canım. Biz hocaya yalvarmaya giderdik ondan sonra ortalama yükseirdi.

İtiraf sayfası tam verim çalışmaya devam ediyor demek :D

Ben yalvarmam ya :D Ohoo itiraf sayfası çok açıldı fakat sadece 2. kattaki sınıflar arasında :teehee-crazy-rabbit-emoticon:1. kattaki sınıfların haberi bile yoktu kendi aramızda eğleniyorduk :good-job-onion-head-emoticon:

11 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaha al da görelim bakalım. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Onları boş ver, senin var mı o önemli. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

90 ne ya? O kadar kötü ortalama mı olur? Bir de daha düşecekmiş... :D 

Fantezi... 

Alırsam ne yapacaksın:uhuhuh-onion-head-emoticon: Gide gide kızlar arasında en popüler olanla oldum ya :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: Birde üstüne pazartesi benim bloğumda nöbetçi öğrenci olucakmış :cool-onion-head-emoticon: 

Sus be :D 95 olsa herkese hava atardım :depressed1-onion-head-emoticon: Ya okulda en yaramaz ve dersleri kötü olan biziz :D Hatta okulun ortalamasını bile düşürüyoruz :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.