Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Herkese iyi akşamlar:relax2-onion-head-emoticon:

17.01.2022 - 18:38, Tahir yazdı:

Valla en son sitede bi yerlere bastım kendimi burada buldum :) şaka maka kaç yıldır bu siteyi kullanıyorum daha yeni keşfettim burayı

Selam herkese

bu mesajın nereye gideceğini de bilmiyorum ama  neyse :D

Aleyküm selam Tahir, ben Homhom foruma hoş geldin iyi eğlenceler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

17.01.2022 - 18:38, Tahir yazdı:

Valla en son sitede bi yerlere bastım kendimi burada buldum :) şaka maka kaç yıldır bu siteyi kullanıyorum daha yeni keşfettim burayı

Selam herkese

bu mesajın nereye gideceğini de bilmiyorum ama  neyse :D

Hahaha hoş geldin, önceden keşfetseydin daha iyi olurdu ama muhabbet etmek istersen burası hep açık olur inşallah. :') 

17.01.2022 - 21:31, Kemankech yazdı:

Delirsek rahatlayacağız ama bakalım.

Seçilmiş üç beş kişiye geliyor :D

Sen daha delirmedin mi? :D 

Üstat forumcular... :D 

13 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Herkese günaydın :victory-onion-head-emoticon: Okula gitmemek çok boşmuş ya :D Yapacak bir şey yok :(

Abi sınıfta tek ben takdir alıyorum :dandyonionplz: Sınıfımız o kadar kötü :D

Günaydın Rakun Hanım, okula gitmiyor olabilirsin ama hala ders çalışabilirsin, böylece boş olmaz. :) :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Estağfurullah sen orası için çok iyisin diyelim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, Kemankech yazdı:

Zengin yiyor fakir bakıyor herkes kalıyor demek. Yarasın.

Evet :D

15 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha hoş geldin, önceden keşfetseydin daha iyi olurdu ama muhabbet etmek istersen burası hep açık olur inşallah. :') 

Sen daha delirmedin mi? :D 

Üstat forumcular... :D 

Günaydın Rakun Hanım, okula gitmiyor olabilirsin ama hala ders çalışabilirsin, böylece boş olmaz. :) :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Estağfurullah sen orası için çok iyisin diyelim. :D 

Ben ne ara rakun oldum ya :confused-onion-head-emoticon: Ya tatil olucak 2 güne ne çalışması ya:oh-onion-head-emoticon:

Evet öyleyim :smoking2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19.01.2022 - 00:14, Kemankech yazdı:

Aklımın %20 si falan yerinde daha. Ondan kurtulunca nirvanaya ulaşmış olacağım :D

The lord of forums... :D

Sende gene iyi kalmış. :D 

İmzamdaki ikinci görsel diyorum... D: 

22 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Ben ne ara rakun oldum ya :confused-onion-head-emoticon: Ya tatil olucak 2 güne ne çalışması ya:oh-onion-head-emoticon:

Evet öyleyim :smoking2-onion-head-emoticon: 

İsmin Rakun ondan... Değil mi? :D Tatil olunca full yatmayı mı düşünüyorsun sen??? :uhuhuh-onion-head-emoticon:

22 saat önce, Kemankech yazdı:

Çalış çalış. Okutup doktor edecez seni. :D

Bari birimiz bi baltaya sap olsun değil mi? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İsmin Rakun ondan... Değil mi? :D Tatil olunca full yatmayı mı düşünüyorsun sen??? :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bu aşk devam edemez ayrılmak zorundayız, diyorum. Ama bırakıp gitmiyor. Bu ülke nereye giderse gitsin yanında olacağım diyor. Resmen psikopat bir yandere gibi davranıyor doktor bey. Nasıl delireceğimi bilemiyorum.

Arka planda da şey çalıyo

Spoiler

Aynen ya. Bakın forumdan doktor çıktı diye reklam da yaparız. 3. sınıf dershanelere döneriz iyice :D

Türk anime forumdan Hakkari 3.'sü. Şimdi çocuğunuzu kayıt ettirirseniz %20 indirim olanaklarıyla!!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19.01.2022 - 14:39, Kemankech yazdı:

Çalış çalış. Okutup doktor edecez seni. :D

İlk siz olun da bende yanınızda yardımcı olayım :D Hem doktor olmak zor iş ya uğraşamam ben :D Veteriner olayımda sizi muayene ederim :embarrassed3-onion-head-emoticon:

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Bilmem öyle mi ?:uhuhuh-onion-head-emoticon: Yatmak çok sıkıcı iş ya gezerim sevgilimle falan :uhuhuh-onion-head-emoticon: En fazla arkadaşlarımla çardağın masasını yakarız :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Hem arkadaşımın bana baklava borcu var yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

55 dakika önce, Rakunjaa yazdı:

İlk siz olun da bende yanınızda yardımcı olayım :D Hem doktor olmak zor iş ya uğraşamam ben :D Veteriner olayımda sizi muayene ederim :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bilmem öyle mi ?:uhuhuh-onion-head-emoticon: Yatmak çok sıkıcı iş ya gezerim sevgilimle falan :uhuhuh-onion-head-emoticon: En fazla arkadaşlarımla çardağın masasını yakarız :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Hem arkadaşımın bana baklava borcu var yani :D

Bizm yaşımız geçti ya artık. Bu yaştan sonra bir de üniversite sınavına mı çalışacağım? Breh breh evlerden ırak.

Sizi muayne edeyim falan hayırdır. Allahın rakunu gelmiş bize bir şey mi ima etmeye çalışıyor. Hem benim özel veterinerim var cık cık cık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Kemankech yazdı:

Bu aşk devam edemez ayrılmak zorundayız, diyorum. Ama bırakıp gitmiyor. Bu ülke nereye giderse gitsin yanında olacağım diyor. Resmen psikopat bir yandere gibi davranıyor doktor bey. Nasıl delireceğimi bilemiyorum.

Arka planda da şey çalıyo

İçeriği Görüntüle

Aynen ya. Bakın forumdan doktor çıktı diye reklam da yaparız. 3. sınıf dershanelere döneriz iyice :D

Türk anime forumdan Hakkari 3.'sü. Şimdi çocuğunuzu kayıt ettirirseniz %20 indirim olanaklarıyla!!!!

Hahahaha sen güzel delirirsin merak etme. :D 

Oooo güzel şarkı bro...

Hahaha gelene ders anlatacaksın o zaman Keman kardeş. :D 

Reklam da hazır demek, maşallah. :D 

7 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Öyle? Oooo sevgili yaptın yani bir tane... Günümüz gençliği hızlı. :D Masa niye yakıyorsunuz vandal mısınız siz? :D Baklava borcu demek... Güzelmiş. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.