Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

arondomotaku, Şimdi tarihinde yazdı:

fransızca zor ya zorunlu olmasa tercih etmezdim ama matematiği falan hep fransıca görüyoruz o yüzden bilmek zorundayım işte

2. dil şart ama bu devirde

acaba 2.dil olarak ben ne seçsem :ahaaah-onion-head-emoticon: okulda almanca öğreniyoruz ancak gram almanca öğrenmek istemiyor canım, japoncada da harf sistemini öğrenmek zor geliyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arondomotaku, Şimdi tarihinde yazdı:

fransızca zor ya zorunlu olmasa tercih etmezdim ama matematiği falan hep fransıca görüyoruz o yüzden bilmek zorundayım işte

Sadece bir tahmin de bulunacağım Saint-Joseph mi? Fransızca sayı sistemine isyan edem bir adam vardı o aklıma geldi. :D

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

@tutturuuu Hoş geldin, naptın ?

Seninle ciddi yarıştığımımı düşünüyodun, demek ki sen benimle ciddi ciddi yarışıyomuşsun :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Yoo seninle ciddi yarışmamı gerektirecek bir şey var mı? Sanırım yandaki tabloya bakmayı arada unutuyorsun. :evil-smile-onion-head-emoticon:

tutturuuu, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Doğru işlerimi bitirmiş oluyorum ya da sıkılmış

Şimdi bi olaya sinirlendim kendimi burada buldum

odevinn son teslim saati 4 dedi arkadaş ben de bugun 4 sandım gece diye belirtmedi çok sinirlendim kendimi 8 saatim var diye hazırlamıştım

dio ki önceden yapman gerekirdi olum ben kendimi bugun 4 diye ayarladım ve ne zmn yapacağım bana kalmış :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Geçmiş olsun ya. :/ Çok önemli miydi ödev?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

2. dil şart ama bu devirde

acaba 2.dil olarak ben ne seçsem :ahaaah-onion-head-emoticon: okulda almanca öğreniyoruz ancak gram almanca öğrenmek istemiyor canım, japoncada da harf sistemini öğrenmek zor geliyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ben başladım Japonca'ya da ara verdim, yarıyılda devam ederim herhalde.

explorer, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

hoş buldum

I shall seal the heavens okuyom 

One piece oku, sonunun tatmin edeceğini düşünüyorum, şu sıralar coştu zaten. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Doğru işlerimi bitirmiş oluyorum ya da sıkılmış

Şimdi bi olaya sinirlendim kendimi burada buldum

odevinn son teslim saati 4 dedi arkadaş ben de bugun 4 sandım gece diye belirtmedi çok sinirlendim kendimi 8 saatim var diye hazırlamıştım

dio ki önceden yapman gerekirdi olum ben kendimi bugun 4 diye ayarladım ve ne zmn yapacağım bana kalmış :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Geçmiş olsun.Performans ödevi miydi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Performans ödevi..

Neyseki bize ek süre verdi ve az eksikle verdim

İçeriği Gizle

Pega 7 seeds i önermiştin en son +18 miş başka o türde beğendiğin artı veya ecchi olmayan bir anime var mı?

Güzel bişi varsa bakmak isterim:blush-crazy-rabbit-emoticon:

İyi bari gene verebilmişsin. 

+18'lik pek bir şey yoktu ya sanki orada. Tür olarak gizem falan mı olacaktı ben hangi tür önerdiğimi unuttum. :D Bilmiyorum 7 seed'in o kadar sorun olacağını sanmıyorum, yine de sen bilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Performans ödevi..

Neyseki bize ek süre verdi ve az eksikle verdim

İçeriği Görüntüle

Pega 7 seeds i önermiştin en son +18 miş başka o türde beğendiğin artı veya ecchi olmayan bir anime var mı?

Güzel bişi varsa bakmak isterim:blush-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

One punch man...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.