Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ari01, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Umarım hemen iyileşir. :wow1-onion-head-emoticon:

:relax1-onion-head-emoticon: Neyse iyi sağ salim ulaşmışsınız. Arkadaşlarına da ders olmuştur, bir dahakine lafını dinlerler. 

6km 1,5 saat:whaaat2-onion-head-emoticon: 

Arkanızdan kurt sürüsü kovalıyor gibi koşmuşsunuz anlaşılan. :D Dayanmak da zordur hani.

Teşekkür ederim.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Gorkito, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

bir ara izbanda yanlış yöne bindik 3 arkadaşla, sağlık adındaki köyde indik geri dönmek için. Bizim zeki çocuklara biraz hızlı olun izban kaçacak dedim,hızlı olmadılar kaırdık treni.

Birde o durak o zamanlar fazla çalışmıyordu, normalde 15dk da bir kalkan izban, hattıno tarafında 1 saate bir kalkıyordu.

sonra karnımız acıktı, daha kahvaltı yapmamıştık köyden bakkala girip 1-2 atıştıracakbişeyler alalım dedik. Ulan nasıl bir köye denk gelmişsek köyde tek 1 tane kahvehane var, bakkal falan yok her şey kahvehanede satılıyo. Adama sorduk bir tek ekmek var dedi :sigh-onion-head-emoticon:

Ne yapalım diye düşünürken saate baktık daha 50dk var izbanın gelmesine, tartıştık.

3 kişiydik arkadaşlardan biri "hadi izbanı beklemeyelim yürüyelim" dedi, bende dedimki "olm manyakmısın yürümek 1 saatten daha fazla sürer, izbanı bekleyelim" dedim. Öbür arkadaşta bana katıldı sonra ne oldu ne bittiyse arkadaş, öbür arkadaşı kendi safına çekti yürüyelim dedi, bende ayrı kalmamak için onları takip ettim, tren yolunun kenarındaki toprak yoldan gitmeye karar verdik.

Yolda arada sırada daha çabuk varmak için dinlenip koşturarak gittik, bir buçuk saat sonra vardık şehire.  

Yolda giderken baktık, domuz ayak izleri, resmen hiçliğin ortasından gidiyoruz ovada, biri geçsede traktörle bizi götürse diyoruz ama çyle bir yerki bazı yerlerde yol kapanmış otlarla tren raylarının altındaki tünellerden yolun öbür tarafına geçiyoruz. En son vardığımızda 2 metrelik korkuluklardan atlayıp şehire vardık.

Neyse işte öyle böyle bir buçuk saat içinde koşturarak 6km yol gittik, sonra internet kafeye girdik 4-5 saat orda hiç kalkmadan oturunca ayağa bir kalktım bacaklar hareket etmiyo.

buda böyle bir anıydı :smoking1-onion-head-emoticon:

Biraz daha ısrar etseydin de o kadar uğraşmasaydınız. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Gorkito, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

birazcık susuz kaldık, şehire varınca direk markete girdik, ben 3şişe su aldım 2 tanesini anında bitirdim.

birde tam 6km değil 5 buçuk km falan.

birde normal yoldan gidersek 10km yol, bizyol bile sayılmayan yerden gittik:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

EsLjs4NXAAAqJ0l?format=png&name=small

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30 minutes ago, Gorkito said:

birde normal yoldan gidersek 10km yol, bizyol bile sayılmayan yerden gittik:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Hide contents

EsLjs4NXAAAqJ0l?format=png&name=small

Haritalarda bile kayıtlı olmayan yeni yerler keşfettiniz demek. :D Artık nerelerden gittiyseniz... Kendi 1,5 saatlik Survivor programınızı mi çektiniz ne. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haritalarda bile kayıtlı olmayan yeni yerler keşfettiniz demek. :D Artık nerelerden gittiyseniz... Kendi 1,5 saatlik Survivor programınızı mi çektiniz ne. :D

güzel film yapılır he, 1,5 saat düz bir yolda gidip arkadaşların atlattığı maceralar ile ilgili. Hatta manga bile çizilir:ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 7 saat önce tarihinde yazdı:

İyi hadi geçmiş olsun, bende 10 tane deneme sipariş ettim dün internetten.

Yataktan kalkıp sürünerek mutfağa gitmeye çalışıcam şimdi.

Kolay gelsin, ben son zamanlarda çalışmakta zorluk çekiyorum belki okul açılınca düzelirim... 

Ehehe afiyet olsun :embarrassed1-onion-head-emoticon:  başka neler yapıyorsun? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin, ben son zamanlarda çalışmakta zorluk çekiyorum belki okul açılınca düzelirim... 

Ehehe afiyet olsun :embarrassed1-onion-head-emoticon:  başka neler yapıyorsun? 

Afiyet ile yedim, bundan başka buraları canlandırıcak fikir arayışındayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.