Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 hour ago, pegasusejder said:

Haha sizinki de bi ilginçmiş. :D 

Yapmış mıydık? 

Kabul etmediğimi sanmıyorum öyle bir olay olduysa, ben karşılıklıya uyarım genelde. :D İstersen takaslaşabiliriz. 

Beni niye öyle tahmin ediyorlar bende anlamıyorum. :D 

Beni niye esmer sanıyorsunuz? :D Yok öyle iyi bir tipim yoktur maalesef. :/

Yani ben bayılmıyorum suya ve evet dediklerin korkunç da hani gerekli şeyler sağlandığı için korkmuyorum gibi gibi. :D İşte bu tarz bir durumda okyanusa gitmek isterdim. :)

Reveal hidden contents

Girersin tabii ki. :) Eğer istersen yaparız sıkıntı değil benim için. :)

Yani bir şeyler istiyorsan aynısını verebilmelisin. :D 

Ha birde bende genelde koyu takılıyorum onu fark ettim. :D Siyahı da çok kullanırım, mavi de mesela biraz koyu mavidir.

Aslında beyaz da yakışabilir sana ama beyaz tenliysen koyu renkler daha iyi gider. 

Spoiler

Ben de özellikle sen @Caprihorn ve @Gorkito ya çok ısındım gibi. (Gorkito hakkında hala birkaç ufak şüphem de yok değil ama :D) 

Ben kendimi bildim bileli konuştuğum, anlaştığım insanlara hemen çok değer verdiğim ve güvendiğim için bazen sonradan bazılarının bunu hak etmeyen insanlar olduğunu görünce hem ben o verdiğim değer boşa gitmiş oluyor hem de gerçekten çok üzülmüş oluyorum.

Ama size nedense güvenebileceğimi hissediyorum yavaş yavaş. :) Gerçi bunu sanal ortamda söylemek ne kadar doğru onu da bilmiyorum da. :D

1 hour ago, Caprihorn said:

Ariellll:wow2-onion-head-emoticon:

Madem uzaya gideceğiz uzay gemisine isim bulmalıyız.:dandyonionplz:

Hmmm 2. sorunu yanlış okumuşum.(dışarıdaydım pek dikkat edememişim o yüzden)Onun cevabını değiştireyim.

Grimsi kiraz diye bir renk var(bende şimdi öğrendim :D) (grayish cherry diye geçiyor).Benim giydiklerim tam o renk olmayabilir ama ona yakın renkler. :)

Hah, yani kış yaz boyunca siyah giyinip depresif depresif dolaşma da. :D

Güzel renkmiş. :bye2-onion-head-emoticon:

46 minutes ago, Gorkito said:

yok benim aklıma suyun içindeki canlıların öldürmesi gelmiyor.

ben aklıma suyun altında nefes almaya çalışacağım ve her nefes aldığımda tuzlu su ciğerlerime dolacak ve acı içinde yavaş yavaş öleceğim gibi hissediyorum ama kafamı suyun altına sokmamamın nedeni gözlerim hassas olduğu için suyun altından çıkınca normalden fazla yanıyor ve boğazıma tuzlu su kaçma hissini sevmiyorum :bled2-onion-head-emoticon:

hahaha atlayalım arabaya Elon Musk şöförümüz olur uzaya gideriz:uhuhuh-onion-head-emoticon:

uzay gemisi falan yok araba yeter :D

Havuzun altında gözünü açmak neyse de denizin altında insanlar nasıl gözlerini açabiliyorlar ya. :D 

Uçan araba diyorsun, en iyisi. Bir de Elon Musk... bana uygun. :taichi-crazy-rabbit-emoticon::stars-crazy-rabbit-emoticon:

46 minutes ago, Caprihorn said:

:crying3-onion-head-emoticon:

Nereden gördün beni? :d

Reveal hidden contents

Tenim beyaz,saçım ya siyah ya da koyu kahve ve kısa,gözüm de koyu kahve.

Ben de seni @pegasusejder gibi hayal ederdim muhtemelen. :embarrassed3-onion-head-emoticon::embarrassed2-onion-head-emoticon:

35 minutes ago, Gorkito said:

@Caprihorn

fotoğrafı tekrardan bulamadım ama elimizde bu var :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Reveal hidden contents

deri-rengi-01.jpg

benimki 3 satırdan 4.

Benim 2. Satırdan 3 olabilir sanırım. :D

Edit: İlk satırdan da 3. olabilir, büyük ihtimalle bu daha iyi.

28 minutes ago, Gorkito said:

benim yanaklar nedense genelde sürekli kıpkırmızı onuda eklemek lazım.

@Ari01  bedava doğal allık :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Öyle tatlı bir arkadaşım var. Normalde de hep kırmızı gülünce iyice allaşıyor. O yüzden domates diyorum ben ona, çok istiyorsan sana da diyeyim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Aslında beyaz da yakışabilir sana ama beyaz tenliysen koyu renkler daha iyi gider. 

İçeriği Görüntüle

Ben de özellikle sen @Caprihorn ve @Gorkito ya çok ısındım gibi. (Gorkito hakkında hala birkaç ufak şüphem de yok değil ama :D) 

Ben kendimi bildim bileli konuştuğum, anlaştığım insanlara hemen çok değer verdiğim ve güvendiğim için bazen sonradan bazılarının bunu hak etmeyen insanlar olduğunu görünce hem ben o verdiğim değer boşa gitmiş oluyor hem de gerçekten çok üzülmüş oluyorum.

Ama size nedense güvenebileceğimi hissediyorum yavaş yavaş. :) Gerçi bunu sanal ortamda söylemek ne kadar doğru onu da bilmiyorum da. :D

Havuzun altında gözünü açmak neyse de denizin altında insanlar nasıl gözlerini açabiliyorlar ya. :D 

Uçan araba diyorsun, en iyisi. Bir de Elon Musk... bana uygun. :taichi-crazy-rabbit-emoticon::stars-crazy-rabbit-emoticon:

Ben de seni @pegasusejder gibi hayal ederdim muhtemelen. :embarrassed3-onion-head-emoticon::embarrassed2-onion-head-emoticon:

Öyle tatlı bir arkadaşım var. Normalde de hep kırmızı gülünce iyice allaşıyor. O yüzden domates diyorum ben ona, çok istiyorsan sana da diyeyim. :D

ben depresifmi oluyorum şimdi :bled2-onion-head-emoticon:

açmıyorum zaten, kafamdan akan sular yetiyo :D

hadi o zaman @Caprihorn sende gel beraber uzaya :D

yok almayım ben :D

kırmızı yanak yüzünden dinci utanıyorum sanmıştı bir ara, arkada sessiz oturduğumdan (en azından hocanın gözünde sessiz :evil-smile-onion-head-emoticon:)   sonra arkada arkadaşlarla muhabbet ederken yakalayınca utanmadığımı anladı jufngıdfong

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Edit: İlk satırdan da 3. olabilir, büyük ihtimalle bu daha iyi.

Gorkito'nun neyinden şüpheleniyorsun? :D

Bende sana ısındım.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: (böyle demek ne kadar doğru oldu bilemedim) Sevdim deyim direk ya. :d

Bir gün belki seninle de takaslaşırız fotoğrafları. :D Üniversite de aynı şehirde olma durumu olursa direk görüşebiliriz de.

Gorkito, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

ben depresifmi oluyorum şimdi :bled2-onion-head-emoticon:

açmıyorum zaten, kafamdan akan sular yetiyo :D

hadi o zaman @Caprihorn sende gel beraber uzaya :D

yok almayım ben :D

kırmızı yanak yüzünden dinci utanıyorum sanmıştı bir ara, arkada sessiz oturduğumdan (en azından hocanın gözünde sessiz :evil-smile-onion-head-emoticon:)   sonra arkada arkadaşlarla muhabbet ederken yakalayınca utanmadığımı anladı jufngıdfong

Geliyorum.:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsın?

Buralar biraz sessizleşmiş günün sorusunu sorayim bari. :D 

1. Uzaya mı gitmeyi mi yoksa okyanusun dibine mi gitmeyi tercih edersiniz?

2. si biraz garip ama :D

En çok ne renk giyersiniz? Sabah kıyafetlerime bakarken geldi aklıma. :D

@pegasusejder @Gorkito @Caprihorn@spike @Raikiri

Bir de @pegasusejder sana soramamıştım, tip olarak hangi anime karakterine benziyorsun? Senin girmediğin ara Rimel ve Gorkito'yla konuşmuştuk.

İçeriği Görüntüle

Tabii ki onlar benden çok çok daha tatlı ama Koukai no Kanata'dan Mirai 'ye ve Steins Gate'ten  Moeka'ya benziyorum diyebilirim sanırım. Gözlük takıyorum işte. :D

Ari-channn ile soru vakitleriii :admire2-onion-head-emoticon:

ilk sorunun cevabını adımdan da anlaşıldığı gibi, sıkı bir cowboy bebop hayranı olduğumdan uzayı tercih ederim^^  artık okyanusla alakalı, suyla alakalı şeyler pek ilgimi çekmiyor çünkü küçüklüğümden beri yazın denizden bir an olsun ayrılmam:D bir yerden sonra insan denizden sıkılıyor yani.. ama uzay öyle mi spike spiegel<3 ile iyice uzayı turlamak isterdim:) mümkünse onun uzay gemisi olsun:ahaaah-onion-head-emoticon:

en çok giydiğim bir renk yok açıkcası ancak sürekli koyu renkleri tercih ederim:( yaz kış demeden hep koyu renkler giyerim. koyu renklerin arasından gri tonları tercihim diyebilirim gri güzel renk :love-onion-head-emoticon: 

bir gün bana hatırlatırsanız size gri renk felsefesi yaparım :dandyonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ari-channn ile soru vakitleriii :admire2-onion-head-emoticon:

ilk sorunun cevabını adımdan da anlaşıldığı gibi, sıkı bir cowboy bebop hayranı olduğumdan uzayı tercih ederim^^  artık okyanusla alakalı, suyla alakalı şeyler pek ilgimi çekmiyor çünkü küçüklüğümden beri yazın denizden bir an olsun ayrılmam:D bir yerden sonra insan denizden sıkılıyor yani.. ama uzay öyle mi spike spiegel<3 ile iyice uzayı turlamak isterdim:) mümkünse onun uzay gemisi olsun:ahaaah-onion-head-emoticon:

en çok giydiğim bir renk yok açıkcası ancak sürekli koyu renkleri tercih ederim:( yaz kış demeden hep koyu renkler giyerim. koyu renklerin arasından gri tonları tercihim diyebilirim gri güzel renk :love-onion-head-emoticon: 

bir gün bana hatırlatırsanız size gri renk felsefesi yaparım :dandyonionplz:

ceketlerimin montlarımın falan %90 ı gri benim, paso gri takılıyorum o konuda :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, Şimdi tarihinde yazdı:

ceketlerimin montlarımın falan %90 ı gri benim, paso gri takılıyorum o konuda :uhuhuh-onion-head-emoticon:

işte aradığım yorum...

gri renk dünyanın en iyi renklerinden biri olabilir cidden, hem her şeye uyuyor hem de yakışıyor, beyaz gibi kirletmez, siyah gibi seni söndürmez.. gri renk, diğer renklerin babasıdır :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

itaat edin diğer renkler!!!!!!!

-bu arada benim de montlarımın çoğu gri, işi biliyoruz :ahaaah-onion-head-emoticon:-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.