Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Gorkito, 16 saat önce tarihinde yazdı:

@Pika-sama otto büyük adammış cvufvyygıtudcytuv

İçeriği Görüntüle

hiç beeklemiyordum yemin ederim :D

Tabi ki otto kral adam :cool-onion-head-emoticon:  Bu kısım animeyi izlememiş olanlar için spoiler olabileceğinden okumayınız  :)

Spoiler

2.sezon part 2'nin ilk bölümü yayınlandığında otto subaruya yumruk attığında dedim ki "tüccarın vurduğu yerde gül biter" ama ondan öncesine kadar bende aşırı sevmiyordum çünkü ilk sezonda hatırlarsan beyaz balinadan kaçmak için subaruyu itmişti ama vicdan azabı çekip geri dönmüşse de cadı tarikatı tarafından öldürülmüştü (tabi ki bu olay subaru otto yu kurtarmadan ve onlar arkadaş olmadan hatta adam akıllı tanışmadan olduğundan dolayı fazla suçlamak gibi bir niyetim yok) ama yeni sezonda otto'nun hayatı ve yaşadıkları gösterilince sonrasında kurtardığı için subaruya minnet gösterdiği bölümleri felan görünce için ısınıyor sempati duyuyorsun tabi noveli okuyunca da otto reis büyük adam gibi duruyor ama animede daha da bir ideal olmuş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Tabi ki otto kral adam :cool-onion-head-emoticon:  Bu kısım animeyi izlememiş olanlar için spoiler olabileceğinden okumayınız  :)

İçeriği Gizle

2.sezon part 2'nin ilk bölümü yayınlandığında otto subaruya yumruk attığında dedim ki "tüccarın vurduğu yerde gül biter" ama ondan öncesine kadar bende aşırı sevmiyordum çünkü ilk sezonda hatırlarsan beyaz balinadan kaçmak için subaruyu itmişti ama vicdan azabı çekip geri dönmüşse de cadı tarikatı tarafından öldürülmüştü (tabi ki bu olay subaru otto yu kurtarmadan ve onlar arkadaş olmadan hatta adam akıllı tanışmadan olduğundan dolayı fazla suçlamak gibi bir niyetim yok) ama yeni sezonda otto'nun hayatı ve yaşadıkları gösterilince sonrasında kurtardığı için subaruya minnet gösterdiği bölümleri felan görünce için ısınıyor sempati duyuyorsun tabi noveli okuyunca da otto reis büyük adam gibi duruyor ama animede daha da bir ideal olmuş.

Spoiler

Aynen o zaman bende kıl olmuştum ama 2.sezonun ortalarına doğru ısinmaya başladim karaktere, en son o yumruğu atınca tam ısındım.

Bir insan geleceği görebilen kitabın gözunden nasıl kaçar fkdkxhsjdbsksn

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.