Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben iyiyim. Sen nasılsın?

Bir arkadaşımla biraz tartıştık o yüzden biraz moralim bozuk ama onun dışında iyiyim Rimel. Sen nasılsın? :whistling-onion-head-emoticon:

Dediğim gibi Pega. :sigh-onion-head-emoticon:Normalde gönlünü almasına alırım da sıkıntı hem benim haklı olmam hem de böyle durumlarda hep benim alttan almam. Normalde iyi bir kız ama biraz inatçı olabiliyor. :) Yine de hani bu 5 veya 6. falan, bir kere de onun bana gel barışalım demesini isterim. Ama sıkıntı eğer ben gitmezsem de inadı yüzünden kolay kolay demeyeceğini de biliyorum. Ah öyle işte bakalım.

Sen nasılsın? 

Mevzuya matematik deme sakınnn. :wait-onion-head-emoticon:

İyiyim bende. Benim de var öyle arkadaşım. Vardı ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Beytize, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merabalar forumun değerli ahalisi :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Hoşgeldin.

Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben iyiyim. Sen nasılsın?

Bir arkadaşımla biraz tartıştık o yüzden biraz moralim bozuk ama onun dışında iyiyim Rimel. Sen nasılsın? :whistling-onion-head-emoticon:

Dediğim gibi Pega. :sigh-onion-head-emoticon:Normalde gönlünü almasına alırım da sıkıntı hem benim haklı olmam hem de böyle durumlarda hep benim alttan almam. Normalde iyi bir kız ama biraz inatçı olabiliyor. :) Yine de hani bu 5 veya 6. falan, bir kere de onun bana gel barışalım demesini isterim. Ama sıkıntı eğer ben gitmezsem de inadı yüzünden kolay kolay demeyeceğini de biliyorum. Ah öyle işte bakalım.

Sen nasılsın? 

Mevzuya matematik deme sakınnn. :wait-onion-head-emoticon:

Bende iyiyim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 minutes ago, pegasusejder said:

Aa bizden kaçıp buraya geliyorsun demek, bunu Ezgi'ye iletirim... 

Hmmm anladım durumunu az çok, benim de maalesef öyle bir arkadaşım vardı ve artık ilişkimiz bitti, yani pek tavsiye edebileceğim bir şey yok ama konuşmak istersen akşam konuşabiliriz şu an pek müsait değilim.

Ben iyiyim, ders çalışmaya çalışıyorum gibi. :D 

Tabii ki. :) 

İşte ben bir şey yapmazsam 4 yıllık arkadaşlığımızı bitirir mi onu düşünüyorum. :whaaat1-onion-head-emoticon:

Teklifin için çook teşekkür ederim. :wow1-onion-head-emoticon: Şimdi gidip biraz anime izleyip aklımı dağıtacağım. Yine de aklıma takılan bir şey olursa yazarım o zaman. :wow2-onion-head-emoticon:

Ama ama amaaa... :what-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 minutes ago, Ari01 said:

4 yıllık arkadaşlığımızı bitirir mi

Saçma sapan bir mevzu yüzünden hiç bir arkadaşlık kesilmez. En kötü uzun süre küs kalırsınız. Arkadaşın/Arkadaşlığınız nasıl bilmiyorum ama eğer sürekli senin bir şeyler yapmanı gerektiriyorsa hayır geleceğini sanmam. Biraz zaman tanıyın birbirinize, düzelir büyük ihtimalle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 minutes ago, chiEFE06 said:

Saçma sapan bir mevzu yüzünden hiç bir arkadaşlık kesilmez. En kötü uzun süre küs kalırsınız. Arkadaşın/Arkadaşlığınız nasıl bilmiyorum ama eğer sürekli senin bir şeyler yapmanı gerektiriyorsa hayır geleceğini sanmam. Biraz zaman tanıyın birbirinize, düzelir büyük ihtimalle.

Hmm... umarım dediğin gibi olur. Bir iki gün bir şey yapmayı düşünmüyorum ben de. Küs kalmak bana çok mantıklı gelmiyor ya da dediğin gibi böylesine basit bir şeyden arkadaşlığın bitmesi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 minutes ago, Ari01 said:

Küs kalmak bana çok mantıklı gelmiyor

Küs almak kulağa ağır gibi gelecek olsa da bazen sadece biraz zamana ihtiyacımız oluyor. Ancak ihtiyacımızı karşıladıktan sonra görebiliyoruz diğer insanları. O yüzden küs kalmanın yararı bile olabilir. Ama dediğim gibi eğer birbirinize değer veren iki insanız korkucak çok da bir şey yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İşte ben bir şey yapmazsam 4 yıllık arkadaşlığımızı bitirir mi onu düşünüyorum. :whaaat1-onion-head-emoticon:

Teklifin için çook teşekkür ederim. :wow1-onion-head-emoticon: Şimdi gidip biraz anime izleyip aklımı dağıtacağım. Yine de aklıma takılan bir şey olursa yazarım o zaman. :wow2-onion-head-emoticon:

Ama ama amaaa... :what-onion-head-emoticon:

Ben 12 yıllık arkadaşlığımı bitirdim. :')

Haha ne zaman konuşmak istersen gelebilirsin Ari'cim. :)) Yani eğer mevzuyu falan anlatırsan da belki yine bir şeyler söyleyebilirim.

Aması maması yok, onu halledeceğiz. .)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.