Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 20.03.2021 - 14:57 tarihinde yazdı:

Kim çalmış ya fotonu ve çaldığını nasıl anladın? :D İyi yapmışsın gelerek. :))

@yumulonely Yumuş'um da bayağıdır gelmiyor. :'(

Sorma abi saçma sapan şeyler sjsjjs
Sınavlara çalışmaya başladım. Sınavlar iptal oldu. Sonra bu döngü böyle devam etti ve 1. sınavları sonunda olduk. Tam rahatlayacaktım ki 10 gün sonra 2. sınavlar var dediler ve onlara çalıştım. Ve şimdi 2. sınavlar 3 mayısa ertelendi. Ben de 'nalet olsun' dedim ve geldim internete sjsjjssj
Artık 3 mayısa kadar yavaş yavaş çalışırım:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

pegasusejder, 20.03.2021 - 15:02 tarihinde yazdı:

Heee neyse artık, ayıp etmiş çalan kişi diyeceğim de taklitler aslını yüceltir. :D 

Evet beni arkadaşlardan çıkarmış veya engellemiş sanırsam, mesaj attım iletilmedi. :((

WAAAAAAA Nasılll
Ben de sen mesaj atmıyorsun diye sana mesaj atmıyordum. Discord'da pek aktif değilsin ya. O arkadaş olayını tamamen unutmuşum T^T
Biraz olaylar yaşadım ve sadece arkadaşlarım bana yazsın diye bir karar aldım:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:
Ama sen arkadaş eklisin zannediyordum şimdi istek gönderiyorum:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Onun dışında görüşmeyeli nasılsınız?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

yumulonely, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Sorma abi saçma sapan şeyler sjsjjs
Sınavlara çalışmaya başladım. Sınavlar iptal oldu. Sonra bu döngü böyle devam etti ve 1. sınavları sonunda olduk. Tam rahatlayacaktım ki 10 gün sonra 2. sınavlar var dediler ve onlara çalıştım. Ve şimdi 2. sınavlar 3 mayısa ertelendi. Ben de 'nalet olsun' dedim ve geldim internete sjsjjssj
Artık 3 mayısa kadar yavaş yavaş çalışırım:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

WAAAAAAA Nasılll
Ben de sen mesaj atmıyorsun diye sana mesaj atmıyordum. Discord'da pek aktif değilsin ya. O arkadaş olayını tamamen unutmuşum T^T
Biraz olaylar yaşadım ve sadece arkadaşlarım bana yazsın diye bir karar aldım:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:
Ama sen arkadaş eklisin zannediyordum şimdi istek gönderiyorum:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Onun dışında görüşmeyeli nasılsınız?

Heee sizin sınavlar işi yılan hikayesine dönmüştü doğru, yazık cidden, geçmiş olsun. :( 

Burada sana bir püü. 

Ben de bayağıdır konuşmuyoruz diye bir şey bulmuştum seninle ilgili onu atayım dedim, baktım gitmiyor, mesaj yazıyorum gönderemiyorum "Kalbime gömerim" o zaman şarkısını çalarak uzaklaştım... Buraya da gelmiyordun dedim herhalde bu bana küstü. :'( 

Discord'da gayet aktifim ya, ne zaman aktif değilim dedim. :D Vayy unutulduk yani...

Neler yaşadın anlatırsın artık özelden.

Kabul ettim bakalım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Yani şu an ben de öyleyim, gerçi küçükken de az çok hoşuma giderdi bu durum, yani ortaokuldan itibaren yaşadığım yerleri falan gezip gördüm ama İskenderun'u mesela pek bilmiyorum tek canımı sıkan şey o. :D Lise hayatım zaten çok güzel geçtiydi, hatta liseye gitmek beni bayağı bir değiştirdi ve gerçekten hayatıma büyük bir şey kattı diyebilirim. Öyle işte. :D 

Evet 2 gündür buralara kar yağıyor (Ankara) dün bayağı iyi tutmuştu da şimdi artık o kadar tutmuyor. Havalar da iyice soğudu. Şimdiden başarılar, bugün de bunun için dua ederim artık dua arkadaşım. :waiting-onion-head-emoticon:

Bir de her girdiğin ortamda ister istemez ilgi odağı olunuyor. Sınıfın yüzde 95i oralı oluyordu. Orda doğmuşlar orda büyümüşler genel olarak daha az yer görmüşler. Sohbet konularına girmek daha kolay oluyordu. Lise hayatım benim de en güzel yıllarımdı çoğu kişinin aksine. Üniversite arkadaşlarım hep "sonunda kurtulduk liseden" modundaydı ama ben 2-3 kez daha yaşardım lise hayatımı. :D Hocalarımla hala görüşüyorum telefonla. Her okulumun olduğu gibi o da başka bir ilde olduğu için oraya gidersem kesinlikle uğrardım. Ah covid vah covid gerçekten tüm sosyal hayatımı onlinea taşıdı. Hatırlamışken arkadaşlarımla zoom toplantısı ayaralayayım. Bir gün sizinle de yapalım dcden gelebilrim ben de umarım. Arkadaşlarımla çay kahve sohbet muhabbet.. Özledim.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir de her girdiğin ortamda ister istemez ilgi odağı olunuyor. Sınıfın yüzde 95i oralı oluyordu. Orda doğmuşlar orda büyümüşler genel olarak daha az yer görmüşler. Sohbet konularına girmek daha kolay oluyordu. Lise hayatım benim de en güzel yıllarımdı çoğu kişinin aksine. Üniversite arkadaşlarım hep "sonunda kurtulduk liseden" modundaydı ama ben 2-3 kez daha yaşardım lise hayatımı. :D Hocalarımla hala görüşüyorum telefonla. Her okulumun olduğu gibi o da başka bir ilde olduğu için oraya gidersem kesinlikle uğrardım. Ah covid vah covid gerçekten tüm sosyal hayatımı onlinea taşıdı. Hatırlamışken arkadaşlarımla zoom toplantısı ayaralayayım. Bir gün sizinle de yapalım dcden gelebilrim ben de umarım. Arkadaşlarımla çay kahve sohbet muhabbet.. Özledim.. 

Yav tam yazdıydım yanlışlıkla sayfayı yeniledim gitti yazdıklarım... :D Neyse.

Aynen ilk geldiğin anda sanki farklı bir gezegenden gelmişsin gibi davranıyorlardı, yaşadığın yerle ilgili sorular falan, kimisi doğma büyümenin daha iyi olduğunu savunuyor kimisi gezmenin daha güzel olduğunu savunuyor falan. :D Ya benim lise askeri liseydi ve İstanbul'daydı, bir çok kişi liseyi severdi bizde çünkü cidden farklı bir ortam oluyor. :D Ben de kişisel olarak çok geliştim orada ve iyi kötü kendi ayaklarının üzerinde durma kavramını öğrendim diyeyim. :D Benim de görüştüğüm komutanlar falan oluyor arada. :D İstanbul'a her gittiğimde bi okulu ziyaret ediyorum, gerçi içeriye almıyorlar bizleri artık. :/ Haha maalesef öyle oldu ya. :D Bak iyi hatırlatmışım sana. :D Olur olur, dc hesabını özelden yaz bana, oradan seni bizim buradaki gruba ekleyelim, ara ara oradan yazarsın falan görüşürüz öyle. Cidden güzel zamanlardı... ama benim yapabileceğim pek arkadaşım kalmadı. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitonyum, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim çok şükür sınavlardan kısa bir süreliğine kurtuldum ama hala yetiştirmem konular var.:suicideoniplz: sen nasılsın??:confused-onion-head-emoticon:

Haha sizin sınav işleri bayağı karışık oldu. :) Çalışmaya devam. :) Ben de iyiyim, her zamanki gibi takılıyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Yav tam yazdıydım yanlışlıkla sayfayı yeniledim gitti yazdıklarım... :D Neyse.

Aynen ilk geldiğin anda sanki farklı bir gezegenden gelmişsin gibi davranıyorlardı, yaşadığın yerle ilgili sorular falan, kimisi doğma büyümenin daha iyi olduğunu savunuyor kimisi gezmenin daha güzel olduğunu savunuyor falan. :D Ya benim lise askeri liseydi ve İstanbul'daydı, bir çok kişi liseyi severdi bizde çünkü cidden farklı bir ortam oluyor. :D Ben de kişisel olarak çok geliştim orada ve iyi kötü kendi ayaklarının üzerinde durma kavramını öğrendim diyeyim. :D Benim de görüştüğüm komutanlar falan oluyor arada. :D İstanbul'a her gittiğimde bi okulu ziyaret ediyorum, gerçi içeriye almıyorlar bizleri artık. :/ Haha maalesef öyle oldu ya. :D Bak iyi hatırlatmışım sana. :D Olur olur, dc hesabını özelden yaz bana, oradan seni bizim buradaki gruba ekleyelim, ara ara oradan yazarsın falan görüşürüz öyle. Cidden güzel zamanlardı... ama benim yapabileceğim pek arkadaşım kalmadı. :/

Ben de telefonda alttan gelen yeni bildirimlere tıklıyorum yanlışlıkla, yazdıklarım puf... Geçmiş olsun. :D

Tuzladaki denizciler? Nasıl söylenir bilemedim ama onlarla tek otobüse sığmaya çalıştığım dönemler oldu. :D Kocaeliden istanbula gittiğim cuma akşamları korkunç anılarım var. Ama yine de özledim. :'( Yurt ortamları falan da olunca samimiyet çok daha güzel oluyor cidden. Şanslıymışsın.

Her zaman gezmenin daha iyi olduğunu savunmuşumdur. Önceden resmi dairelerde doğum yerimdeki trabzonu görüp "E burnun?" Diye çok soru aldım. Bayaği eğlenceliydi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.