Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

DinginKurbaga, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Kaldığım bölümleri kaybetmiştim dedim bir ara bulur izlerim, üzerlerinde 1 yıl falan geçti aradım buldum ama izleyesimin kalmadığını fark ettim :lonely-onion-head-emoticon:

Araya zaman girince insan soğuyor maalesef. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaa girmeyeli o kadar sayfa birikmiş ki hızlıca göz gezdirdim merakımı tutamadım. Tatlı abla foruma neşe getirmiş adeta. :admire2-onion-head-emoticon:

Renkli yazmaya çok özendim birisi nasıl olduğunu söyleyebilir mii *-*

Nasılsınız bu arada^^

Merhaba dost iyiyim sen nasılsın ^^

Bakındım ama bulamadım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabaa girmeyeli o kadar sayfa birikmiş ki hızlıca göz gezdirdim merakımı tutamadım. Tatlı abla foruma neşe getirmiş adeta. :admire2-onion-head-emoticon:

Nasılsınız bu arada^^

Sanırım kalınlaştırmak için kalınlaştırmak istediğin cümleleri seçip ctrl+B yapman gerek (ya da yazarken yukarıdaki B tuşuna tıklayarak ayarlayabilirsin). Renk için de altı çizili bir A harfi var yine mesajları yazdığımız yerin yukarısında, ona tıklayarak renk seçmen gerekiyor. :)

İyi gidiyor her şey, sen nasılsın? :- )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

blaze, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Sanırım kalınlaştırmak için kalınlaştırmak istediğin cümleleri seçip ctrl+B yapman gerek (ya da yazarken yukarıdaki B tuşuna tıklayarak ayarlayabilirsin). Renk için de altı çizili bir A harfi var yine mesajları yazdığımız yerin yukarısında, ona tıklayarak renk seçmen gerekiyor. :)

Yoldaşım gelmiş hoş gelmiş :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Tosbağam akşamları giriyor galiba 

Olabilir. :D 

Luna6528, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız bu arada^^

Metin kısmında yazarken yukarıda semboller var mesela "B" kalın yazdırır "I" harfi eğik falan, sağ tarafta "A" harfi görüyorsun oraya tıklayarak yazını renkli yapabilirsin, onun yanındaki şeyse yazının boyutunu ayarlar. :) 

İyidir, sen nasılsın? :)

blaze, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin, nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.