Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

13 saat önce, pegasusejder yazdı:

Anladım, kolay gelsin kardeş... :')

Tıp değil miydi? Gerçi doğru ya sen hukuk diyordun sanki ama ben seni niye bi tıpla karıştırdım, arkadaşının okuduğunu biliyorum da onunla karıştırmadım yani. 

Sağ ol. :) 

Aynen öyle.

O bir kere bana da olmuştu, gerçekten acı verici bir olay... 

Bence yiyebilirsin. :) 

Hahaha iyi yapmışsın, demek örnek öğrencimizi kaybettik. :) Hahahaha aman rahat ol ya, ileride zaten zorla rahat olamayacaksın. :/ Hahaha iyi ne güzel. :)

Evet kaybettiniz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

15 hours ago, pegasusejder said:

Bilmiyorum biriyle karıştırdım herhalde seni ama konuşunca hatırladım yani hukuk falan dediğini. Neyse eğer kazanırsan belki bir arkadaşımdan sana not falan ayarlarım. :D Hahahaha tabii onu unutmam, sürekli ondan bahsettiğinde... :D :D :D 

Önemli olan hatırlaman zaten. :D

Haha iyi olur aslında. :D

:bye2-onion-head-emoticon: seninle konuşmak zevkli oluyor, ne yapabilirim ki. :D

15 hours ago, Mika-desu said:

Ah o biri yok mu, hemen foruma çekmeye çalışır:ahaaah-onion-head-emoticon:

@Ari01 bu arada avukat olmak istediğini bilmiyordum, hukuk kısmını biliyordum da. Ne güzel, benim de ablam yeni aldı avukatlık kimliğini.

Ben küçükken ablam izlerdi ben de yandan bakardım, çocukluğumu hatırlatıyor bunlar biraz. Rica ederim.

Haha Sherlock kırmızı çizgin, konuşmuştuk:waiting-onion-head-emoticon:

Sorma sorma :sweating-onion-head-emoticon:

Genelde hep söylüyorum aslında, dalgınlığıma gelmiştir belki. :D Aa, çok hoşmuş. :waiting-onion-head-emoticon:

Tünaydın herkese :whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

46 dakika önce, Ari01 yazdı:

Önemli olan hatırlaman zaten. :D

Haha iyi olur aslında. :D

:bye2-onion-head-emoticon: seninle konuşmak zevkli oluyor, ne yapabilirim ki. :D

İyi o zaman hatırladık bir şekilde. :D 

Tamamdır haberleşiriz. 

Ya bırak bu yalanları, geçen sefer sırf Mika'yla konuşacağım diye kovdun beni, ponçik kalbim hala kaldıramadı o durumu. :/

Tünaydın sana da, nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

42 minutes ago, pegasusejder said:

İyi o zaman hatırladık bir şekilde. :D 

Tamamdır haberleşiriz. 

Ya bırak bu yalanları, geçen sefer sırf Mika'yla konuşacağım diye kovdun beni, ponçik kalbim hala kaldıramadı o durumu. :/

Tünaydın sana da, nasılsın?

Kovdum mu? Nasıl? :noooo-onion-head-emoticon:

Ya, hayır ama, konuşacak konu kalmamıştı, hem de saat geç oluyordu. :scary-onion-head-emoticon: Ondan sonra 3 gün boyunca bol bol konuşmadık mı zaten. :D :D :wow1-onion-head-emoticon: 

İyiyim ben de, dün biraz erken kalkmıştım nedense, öyle olunca  bugün geç kalktım biraz da, kahvaltı falan filan derken ancak kendime gelebildim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, Mika-desu said:

İyiyim, sen:whistling-onion-head-emoticon:

Ben de iyiyim, dün nedense erken uyanmıştım biraz öyle olunca bugün geç uyandım. Şu an saat ne ara 5.30 olmuş ona şaşırıyorum. :D Bir de anime izliyorum tabii ki de. :dandyonionplz:

Sen neler yapıyorsun? Dizi izlemeye devam mı? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.