Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar

Selam Zoro.

1 saat önce, Ari01 yazdı:

Günaydın Pega :wow2-onion-head-emoticon:

Uzun zamandır pek konuşamıyoruz nasılsın? Nasıl gidiyor hayatın?  Her şey yolundadır inşallah. :cheer1-onion-head-emoticon:

Herkese Günaydınn :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Burun ameliyatı olmuştum onun için bir süredir yoktum, şimdi ara ara geliyorum, öyle işte. Sen neler yapıyorsun? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 hour ago, burakwoz said:

Tünaydın diyeyim bende geç olsada. :tuzkistrokeplz: Evet ya okulu özledim baya. 

Günaydınlar 

Selamlar Zoro 

Benden de herkese iyi günler iyi akşamlar iyi geceler :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Daha önce pek konuşmadık sanırım ama sorayım :) Nasılsın? 

40 minutes ago, pegasusejder said:

Selam Zoro.

Burun ameliyatı olmuştum onun için bir süredir yoktum, şimdi ara ara geliyorum, öyle işte. Sen neler yapıyorsun? :) 

Aa çok geçmiş olsun. Neden ki? Yani önemli bir şey yok değil mi? Ağrın sızın nasıl? 

İyiyim ben, bildiğin gibiyim. :) Bugün sonunda aşı olacağım. :woa-onion-head-emoticon: Babaannemin yanındayken olamamıştım da.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Ari01 yazdı:

Daha önce pek konuşmadık sanırım ama sorayım :) Nasılsın? 

Aa çok geçmiş olsun. Neden ki? Yani önemli bir şey yok değil mi? Ağrın sızın nasıl? 

İyiyim ben, bildiğin gibiyim. :) Bugün sonunda aşı olacağım. :woa-onion-head-emoticon: Babaannemin yanındayken olamamıştım da.

İyiyim teşekkürler. Burak ben memnun oldum. Sen nasılsın napıyorsun ? 

@pegasusejder çok geçmiş olsun. İyi geçmiştir umarım ameliyatın :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, Ari01 yazdı:

Burunda yamukluk vardı ondan dolayı girdik işte. Yani başlarda bayağı kötüydü ama şimdi gene iyiyim, bir çok şeyi yapamıyorum ama yaşıyoruz. :D 

Aaaa hadi hayırlı olsun aşın. :) 

2 dakika önce, burakwoz yazdı:

@pegasusejder çok geçmiş olsun. İyi geçmiştir umarım ameliyatın :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İnşallah iyi geçmiştir. :D Sağ olasın. :) Sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Burunda yamukluk vardı ondan dolayı girdik işte. Yani başlarda bayağı kötüydü ama şimdi gene iyiyim, bir çok şeyi yapamıyorum ama yaşıyoruz. :D 

İyiyim. Hatta süperim. Yaklaşık bir, bir buçuk ay önce kedim evden kaçmıştı onu buldum geçen gün harikayım :happy-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, burakwoz yazdı:

Çok sağol. Demi ya. Kardeşim hatta çocuğum gibi benim için sıpa ,ellerim titredi eve getirirken heyecandan :bye2-onion-head-emoticon:

Kediler öyle oluyor cidden, bizim de küçükken kaybolmuştu ama bir daha bulamamıştık. :') 

Mesajı normalde sen yazdıktan iki dakika sonra yazmıştım ama göndermemiş... :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 hours ago, burakwoz said:

İyiyim teşekkürler. Burak ben memnun oldum. Sen nasılsın napıyorsun ? 

Tanıştığımıza memnun oldum Burak. Ben de iyiyim. Bu yıl üniversiteye başlayacağım ben, bir yandan onun hazırlıkları derken bir yandan da anime izleyip dinleniyorum. :victory-onion-head-emoticon:

4 hours ago, pegasusejder said:

Hmm anladım, geçmiş olsun tekrardan. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Daha da iyi olursun inşallah. Dayılarımdan birinin de burnuna bir işlem yapılmıştı, cidden bayağı şişmişti yani. :/ Ameliyat büyük işlem sonuçta, bir süre iyice dinlenmelisin. Ondan sonra yaparsın işlerini, kendini çok yorma. :) 

Teşekkür ederim, ağrısı genelde 3-4 saat sonra başlıyormuş da ben yapılır yapılmaz ağrı kesici içtim ne olur ne olmaz diye :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Ari01 yazdı:

Hmm anladım, geçmiş olsun tekrardan. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Daha da iyi olursun inşallah. Dayılarımdan birinin de burnuna bir işlem yapılmıştı, cidden bayağı şişmişti yani. :/ Ameliyat büyük işlem sonuçta, bir süre iyice dinlenmelisin. Ondan sonra yaparsın işlerini, kendini çok yorma. :) 

Teşekkür ederim, ağrısı genelde 3-4 saat sonra başlıyormuş da ben yapılır yapılmaz ağrı kesici içtim ne olur ne olmaz diye :) 

Sağ olasın. :) Amin, inşallah. Heee o buz tutmamıştır, sık sık buz tutman gerekiyor burnuna şişmemesi için. :D Dinleniyoruz işte ya bol ol. :) 

Hahaha o kadar da abartmasaydın. :D Belli olmaz belki de ağrımazdı ama yaptığın aslında çok da iyi değil, çünkü ağrı olmayınca kolunu fazla zorlarsın sonra daha kötü olur. Neyse sen bugün kolunu zorlama ve onun üstüne falan yatmamaya çalış. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.