Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 dakika önce, Ellen yazdı:

Bu aralar ne izliyorsunuz anime? Ben Spy Family'a başladım, her şey bir çizerin Anna Forger çizmi ile başladı. Onu görmemin ardından yt keşfetime düştü, epey keyif alarak izledim; mangasinı okuyan felan var mı?

Bir aydır falan anime izlemedim. Herhalde en son tokyo raven diye bir şey izliyordum ama çok sıkıcı olduğundan yarım kalmıştı. Spy x family'nin türkçe güncelindeyim ama.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Kemankech yazdı:

Bir aydır falan anime izlemedim. Herhalde en son tokyo raven diye bir şey izliyordum ama çok sıkıcı olduğundan yarım kalmıştı. Spy x family'nin türkçe güncelindeyim ama.

Ay çok keyifli değil mi, okuması da izlemesi de? Ben de yaklaşık 6 aydır anime izlemiyordum aniden kalbimi çaldı. Ben 15'teyim mangada, epey merak uyandırıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Ellen yazdı:

Ay çok keyifli değil mi, okuması da izlemesi de? Ben de yaklaşık 6 aydır anime izlemiyordum aniden kalbimi çaldı. Ben 15'teyim mangada, epey merak uyandırıyor.

Gereksiz sahnelere yer vermeyen tatlı bir seri. Love is war'ın mangası gibi çok ciddileşmedikçe bir bu kadar daha tatlı tatlı devam eder sonra biter gibime geliyor. Umarım animeden sonra bozmaz :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Kemankech yazdı:

Gereksiz sahnelere yer vermeyen tatlı bir seri. Love is war'ın mangası gibi çok ciddileşmedikçe bir bu kadar daha tatlı tatlı devam eder sonra biter gibime geliyor. Umarım animeden sonra bozmaz :3

İnşallah ya. Ömrünün kısa olması da güel oluyor aslında çorba oluo su katılmadan bitiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, kirpii yazdı:

Abi yapma be bir aralar dxd ile hxh aynı şey sanıyordum:cool-onion-head-emoticon:

İyiyim bende :D köpeğimle boğuşuyordum hiç buraya bakmamıştım bakayım dedim :victory-onion-head-emoticon:

Bilmem vallahi :D

Hahahaha neden aynı şey sanıyordun? :D Ahh ahh yeni nesil böyle demek ki. :D 

Ahaha ara ara bak be buralara da. :) 

6 saat önce, Kemankech yazdı:

Bizim mazotumuz çay yahu.

Aslannn

4 saat önce, Ellen yazdı:

Bu aralar ne izliyorsunuz anime? Ben Spy Family'a başladım, her şey bir çizerin Anna Forger çizmi ile başladı. Onu görmemin ardından yt keşfetime düştü, epey keyif alarak izledim; mangasinı okuyan felan var mı?

Bu sezon bi tık fazla izliyorum. :D 

SpyxFamily zaten cepte. :D 

Aharen-san var, bazen komik geliyor bazen gelmiyor ama götürüyorum bir şekilde. :D 

Ao Ashi var, futbolcu olmaya çalışan bir çocuk var falan filan izlettiriyor.

Gaikotsu Kishi-sama çerezlik, boş olunca bakıyorum.

Kaguya-sama zaten bunu bekliyordum, komedisini seviyorum. :D 

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san aslında bi tık bırakasım var bunu, animeyi tek bi kız karater taşıyor. :D 

Komi-san izlettiriyor kendini

Summertime Render sonradan başladığım yukarıdaki yazdıklarıma oranla daha çok ilgimi çeken bir seri, boş vaktiniz varsa bakın derim. 

Tomodachi Game gene bir şekilde izlettiriyor kendini. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.