Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

24.06.2023 - 22:22, pegasusejder yazdı:

Ahahahaha öyleleri oluyor maalesef ya.

Gerekli yerlerle konuştum, normalde bize gelen o kadar ama Keman kardeşimiz için bir şeyler yaparız dediler.

Eyvallah kardeşim.

Tavşan kanı mı peki? :D 

Herkesin gönlü farklı tabii. :D 

Aptal herif daha değişken isimlendirmenin kurallarını bilmiyordu geldiğinde. Hala tam öğrenemedi ama en azından yirmi tane i ii j jj ij ji değişkenlerine bakıp "Ne lan bu" demiyoruz artık. Bu dönemin vizelerinde  int tanımlayıp bool yerine kullanmıştı mesela. Sınavda çıldırıp bıraktım uğraşmayı. Kodu da atmadım hocaya. 

Eyvallah. Masaya bırakayım mı, içerde mi bırakayım? Buzdolabı varsa oraya da bırakabilirim. Fark etmez yani.

Ne demek abijim her zaman.

Abi taa venedikten kont drakula geliyor içmeye. Öyle söyleyeyim.

Hem ben oyunu tatar style oynuyorum. Eti çıktımı hatırlamıyorum ama kesin yemişimdir :eating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

24.06.2023 - 05:51, pegasusejder yazdı:

İyi diyelim iyi olsun Kirpi Hanım... 

Ahahaha kendi kendine görmüş oldun demek, sınırları keşke ters tarafa zorlayıp bir insan bu kadar mı yüksek alır ya diye sorgulasaydın. :D 

Pazar günü canlı yayınım var millet :D 

İnşAllah .DDD

Keşke ya :cool-onion-head-emoticon:  Zaten ortalama bekliyordum öyle de geldi .D

Aaa söyle geleyim  :evil-smile-onion-head-emoticon:  İzlerim artık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24.06.2023 - 23:38, Kemankech yazdı:

Aptal herif daha değişken isimlendirmenin kurallarını bilmiyordu geldiğinde. Hala tam öğrenemedi ama en azından yirmi tane i ii j jj ij ji değişkenlerine bakıp "Ne lan bu" demiyoruz artık. Bu dönemin vizelerinde  int tanımlayıp bool yerine kullanmıştı mesela. Sınavda çıldırıp bıraktım uğraşmayı. Kodu da atmadım hocaya. 

Eyvallah. Masaya bırakayım mı, içerde mi bırakayım? Buzdolabı varsa oraya da bırakabilirim. Fark etmez yani.

Ne demek abijim her zaman.

Abi taa venedikten kont drakula geliyor içmeye. Öyle söyleyeyim.

Hem ben oyunu tatar style oynuyorum. Eti çıktımı hatırlamıyorum ama kesin yemişimdir :eating-crazy-rabbit-emoticon:

Ahahaha ya nasıl bir okulmuş orası :D :D Bazen hocaların bir şey bilmemesi ve bunu da doğru gibi diretmesi...

Sen en yakın şubeye teslim et, onlar gerekli muhafaza koşullarında saklarlar.

Oh oh maşallah Kont Drakula has tavşan kanı olmadıkça içmez diyorlardı....

Hahahaha maşallah afiyet olsun, ben de imkan olsa kendi etimi yediririm. :D 

24.06.2023 - 23:51, kirpii yazdı:

Keşke ya :cool-onion-head-emoticon:  Zaten ortalama bekliyordum öyle de geldi .D

Aaa söyle geleyim  :evil-smile-onion-head-emoticon:  İzlerim artık :D

Neyse bakalım darısı üni sınavına :D 4 yıl bir anda geçer. :D 

Oyun tanıtımı ve girişimcilik üzerine muhabbet olacak. Buyur linki bırakıyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazdığım cevabı atmayı unutmuşum dün. Silinmiş hepsi T-T

25.06.2023 - 15:24, pegasusejder yazdı:

Ahahaha ya nasıl bir okulmuş orası :D :D Bazen hocaların bir şey bilmemesi ve bunu da doğru gibi diretmesi...

Sen en yakın şubeye teslim et, onlar gerekli muhafaza koşullarında saklarlar.

Oh oh maşallah Kont Drakula has tavşan kanı olmadıkça içmez diyorlardı....

Hahahaha maşallah afiyet olsun, ben de imkan olsa kendi etimi yediririm. :D 

Hayır ben geçemeyeceğim dersin hocası bu ya canımı o sıkıyor. Hoca benim kadar bilse vallahi yeter. Sevmese bile olur ya anlattığı şeyi. Bilsin yeter. Hadi bilmesin uygun bir eser bulsun oradan anlatsın. Birebir bile anlatılsa da vallahi eywallah. Hayır adam hiç bilmiyor ya. 0!

Verdim, hemen fayda etti. Gazetelerdeki sanat için olan halkın küçük, naif parıltılarını toplamaya karar verdim. Örneğin megan fox şiiri, otomobilim veya sert erkeğim tarzı müqemmel eserler derlemesi yaparak başlıyacağım sanat için halk devrimine.

En zengin vampirler hep benim çayım için para döküyorlar. Yabancı değilsin diye sana güzellik yapıyorum. Değilse yapmam.

https://twitter.com/yigitburakozden Evet abi. O atları da biz yedik. (ATTENTION: ben değilim bu.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

26.06.2023 - 21:54, Kemankech yazdı:

Yazdığım cevabı atmayı unutmuşum dün. Silinmiş hepsi T-T

Hayır ben geçemeyeceğim dersin hocası bu ya canımı o sıkıyor. Hoca benim kadar bilse vallahi yeter. Sevmese bile olur ya anlattığı şeyi. Bilsin yeter. Hadi bilmesin uygun bir eser bulsun oradan anlatsın. Birebir bile anlatılsa da vallahi eywallah. Hayır adam hiç bilmiyor ya. 0!

Verdim, hemen fayda etti. Gazetelerdeki sanat için olan halkın küçük, naif parıltılarını toplamaya karar verdim. Örneğin megan fox şiiri, otomobilim veya sert erkeğim tarzı müqemmel eserler derlemesi yaparak başlıyacağım sanat için halk devrimine.

En zengin vampirler hep benim çayım için para döküyorlar. Yabancı değilsin diye sana güzellik yapıyorum. Değilse yapmam.

https://twitter.com/yigitburakozden Evet abi. O atları da biz yedik. (ATTENTION: ben değilim bu.)

Ahahaha arada forum kaydediyor, onu da mı yapmamış? :D 

O kadar da bir hoca görmedim şu zamana kadar, ne diyeyim kolay gelsin kardeş. :') 

Sen bu ülke için büyük bir nimetsin kardeş, eyvallah. :D 

Kurtadamlardan var mı bir haber? 

Tabii tabii, kuzenin(!) hesabı değil mi kardeşim? :D 

Oyunumuzun Steam sayfası açıldı, vatana millete hayırlı uğurlu olsun. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27.06.2023 - 09:52, pegasusejder yazdı:

Ahahaha arada forum kaydediyor, onu da mı yapmamış? :D 

O kadar da bir hoca görmedim şu zamana kadar, ne diyeyim kolay gelsin kardeş. :') 

Sen bu ülke için büyük bir nimetsin kardeş, eyvallah. :D 

Kurtadamlardan var mı bir haber? 

Tabii tabii, kuzenin(!) hesabı değil mi kardeşim? :D 

Oyunumuzun Steam sayfası açıldı, vatana millete hayırlı uğurlu olsun. :D 

Yok. Elinden ekmeği alınmış çocuk gibi kaldım. 

Eywallah :')

Her şey bu millet için.

Ya onlar zevksiz abi. Nusrete gidiyor onlar. Çiğ ete tuz atıp yiyorlar. Yazık günah diyorum dinlemiyorlar. Çok peşlemedim ben de. Yine gelip giden üç beş kişi var ama onlar harbi kurtadam mı yoksa ocakçı mı bilemiyorum.

Yok be abi. Bizim kurtadamlardan o. Çayhaneye gelir gider. Hem eleman tarihçi, mühendisim ben.

oooo Hayırlı olsun. Yapıştır linki de istek listesine atalım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27.06.2023 - 15:01, Kemankech yazdı:

Yok. Elinden ekmeği alınmış çocuk gibi kaldım. 

Eywallah :')

Her şey bu millet için.

Ya onlar zevksiz abi. Nusrete gidiyor onlar. Çiğ ete tuz atıp yiyorlar. Yazık günah diyorum dinlemiyorlar. Çok peşlemedim ben de. Yine gelip giden üç beş kişi var ama onlar harbi kurtadam mı yoksa ocakçı mı bilemiyorum.

Yok be abi. Bizim kurtadamlardan o. Çayhaneye gelir gider. Hem eleman tarihçi, mühendisim ben.

oooo Hayırlı olsun. Yapıştır linki de istek listesine atalım

Geçmiş olsun be yeğen, bu forum ölmüş o zaman...

Adam be adam

Şunun ilk 15 saniyesi :D 

Heeee iyi bakalım hadi inandık :D 

Profil durumumu mu neyse orada paylaştım :D Buradan da atam

https://store.steampowered.com/app/2485980/Hakans_War_Manager/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.06.2023 - 11:18, pegasusejder yazdı:

Geçmiş olsun be yeğen, bu forum ölmüş o zaman...

Adam be adam

Şunun ilk 15 saniyesi :D 

Heeee iyi bakalım hadi inandık :D 

Profil durumumu mu neyse orada paylaştım :D Buradan da atam

https://store.steampowered.com/app/2485980/Hakans_War_Manager/

Biz de ölümşüz be dayı. Ölü adamın mezarlık dışında ne işi olur?

Bu sitenin eywallah emojisine ihtiyacı var. 

Şu an izleyemiyorum. Sen görmeden izleyebilirsem edit geçerim.

Buna "ağa niye bu kurt adamlar köpek mamasıyla çiğ etten başka bir şey yemiyo, vampirlikteki gibi lanet falan da yok. Gelsinler işte bizimle mangala" dedim. Şey dedi: "yav bunlar ya gelenekci oluyo ya kurtadamlığa özenen gençlerden oluşuyo. Evde gizli gizli kuru yiyorlar, biliyorum ben. Geçen it Şefiği pirinç çuvalı taşırken yakaladım zaten. Dışarda eti çiğ yiyecen değilse tadı gelmiyo demeleri falan heb pelevre. Cool geliyor kulağa diye sıkıyolar hep." Ben de zandetmiyorum sadece çiğ et yediklerini zaten. Piyasa belli ekonomi belli. Biraz zor yani.

Benim tiwitır hesabını yazmıştım buraya. Gerilerde bir yerde duruyor. Oradan takib çekersiniz.

Dikkatimi çekmedi hiç. Ooo managament oyunu. Yab, yiriz.

28.06.2023 - 18:24, Ryuguji yazdı:

Forumdakilerin alayının kurban bayramı kutlu olsun

Eywallah gurban.

Topunuzun bayramı mübarek ola.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.06.2023 - 18:24, Ryuguji yazdı:

Forumdakilerin alayının kurban bayramı kutlu olsun

Eyvallah kardeşim, senin de.

29.06.2023 - 17:27, Kemankech yazdı:

Biz de ölümşüz be dayı. Ölü adamın mezarlık dışında ne işi olur?

Bu sitenin eywallah emojisine ihtiyacı var. 

Şu an izleyemiyorum. Sen görmeden izleyebilirsem edit geçerim.

Buna "ağa niye bu kurt adamlar köpek mamasıyla çiğ etten başka bir şey yemiyo, vampirlikteki gibi lanet falan da yok. Gelsinler işte bizimle mangala" dedim. Şey dedi: "yav bunlar ya gelenekci oluyo ya kurtadamlığa özenen gençlerden oluşuyo. Evde gizli gizli kuru yiyorlar, biliyorum ben. Geçen it Şefiği pirinç çuvalı taşırken yakaladım zaten. Dışarda eti çiğ yiyecen değilse tadı gelmiyo demeleri falan heb pelevre. Cool geliyor kulağa diye sıkıyolar hep." Ben de zandetmiyorum sadece çiğ et yediklerini zaten. Piyasa belli ekonomi belli. Biraz zor yani.

Benim tiwitır hesabını yazmıştım buraya. Gerilerde bir yerde duruyor. Oradan takib çekersiniz.

Dikkatimi çekmedi hiç. Ooo managament oyunu. Yab, yiriz.

Eywallah gurban.

Topunuzun bayramı mübarek ola.

Peki forum cenneti gerçek mi hocam? İyi bir kullanıcı olursak oraya ulaşabilir miyiz?

Bu sitenin bir çok şeye ihtiyacı var ama neyse. :D 

Hakiki kurtadam çok pişmiş et yer...

Ahahaha hocam nereden bulalım şimdi onu. :D Benim twitter yok ama mecbur açacam artık :') 

Yapıyoruz bakalım bir şeyler. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.