Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

06.01.2024 - 20:48, Kemankech yazdı:

"Ve o gün karadeniz şemsuyya lab'larından kaçan lazlaştırma virüsü bütün ülkeye yayılmaya başlamıştı..."

Hakikaten ne oldum değil nasıl bir malım diyeceksin. Vallahi hönkürerek güldüm, ama kendime dönüp bakınca tam benlik bir mallık gibi geliyor. Ne düşüneceğimi bilemediğim bir olay. Arka planda ne döndü acaba.

Of bütün dünya Karadeniz olsa, herkesin kafa güzel falan çok değişik bi ortam olurdu.

Ya bence şey olmuştur

-Kardeş domain'i niye almadınız?

-Ahmet alacam dedi ya

-Nasıl olum Serkan alacam demişti

-Ben Kübra alacak sanıyordum...

Cidden çok değişik bir olaydı, güzide ülkem güzide anlar yaşatıyor. :D 

07.01.2024 - 01:05, Amygirl yazdı:

Vay arkadaş hala buraya yazan var 

Eh abla işte iyi kötü forum ruhunu devam ettiriyoruz Keman kardeşle. Sen de ne var ne yok?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

09.01.2024 - 17:51, pegasusejder yazdı:

Of bütün dünya Karadeniz olsa, herkesin kafa güzel falan çok değişik bi ortam olurdu.

Ya bence şey olmuştur

-Kardeş domain'i niye almadınız?

-Ahmet alacam dedi ya

-Nasıl olum Serkan alacam demişti

-Ben Kübra alacak sanıyordum...

Cidden çok değişik bir olaydı, güzide ülkem güzide anlar yaşatıyor. :D 

Steampunk, lazpunk, dizelpunk, cyberpunk.... Bence de keyifli olurdu ya. Düşünsene herkes değişik değişin edevat icad ediyorlar, bir yandan cin düğünleri falan kozmik horhor da var. Ruslaz mucitler çok güçlü artifactla diğer çok güçlü artifactı birbirine vurarak dünyayı yok edeyazıyorlar. Afrikalazlar çok güçlü horon teperek evrenler arası sınırdan geçiyorlar vs.

Daha çok şu şekilde olmuştur gibime geliykr

(İnsan kaynakları gelir)

-bakın bu ceo'nun oğlunun arkaadaşının uzaktan kuzeni. Bundan sonra burada backend yazacak 

(Hiç bir halt bilmediği ve öğrenmediği için savrulur savrulur, en sonunda server-system-web-cloud admin olaraka çalışan dayıların arasına düşer. Burada da hiç bir iş yaptırılmıyor diye şikayet ettiği için dayılar en kolay işi ona verir. Godaddy faturalarını ödemek)

Sonrası brlli zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10.01.2024 - 09:07, Kemankech yazdı:

Steampunk, lazpunk, dizelpunk, cyberpunk.... Bence de keyifli olurdu ya. Düşünsene herkes değişik değişin edevat icad ediyorlar, bir yandan cin düğünleri falan kozmik horhor da var. Ruslaz mucitler çok güçlü artifactla diğer çok güçlü artifactı birbirine vurarak dünyayı yok edeyazıyorlar. Afrikalazlar çok güçlü horon teperek evrenler arası sınırdan geçiyorlar vs.

Daha çok şu şekilde olmuştur gibime geliykr

(İnsan kaynakları gelir)

-bakın bu ceo'nun oğlunun arkaadaşının uzaktan kuzeni. Bundan sonra burada backend yazacak 

(Hiç bir halt bilmediği ve öğrenmediği için savrulur savrulur, en sonunda server-system-web-cloud admin olaraka çalışan dayıların arasına düşer. Burada da hiç bir iş yaptırılmıyor diye şikayet ettiği için dayılar en kolay işi ona verir. Godaddy faturalarını ödemek)

Sonrası brlli zaten.

Dünyanın büyük ölçüde değişeceği kesin ama karadeniz havası solumadıkça lazlar nasıl yaşayacak? Bir de herkes Karadenizli olursa bütün herkeste müteahhit skill'i açılacak, herkes bina yapıyor ama alan yok.

Muhtemel bir senaryo ve buradan oğlan bi kıza aşık olur ve sezonluk yaz dizisi ortaya çıkar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11.01.2024 - 11:24, pegasusejder yazdı:

Dünyanın büyük ölçüde değişeceği kesin ama karadeniz havası solumadıkça lazlar nasıl yaşayacak? Bir de herkes Karadenizli olursa bütün herkeste müteahhit skill'i açılacak, herkes bina yapıyor ama alan yok.

Muhtemel bir senaryo ve buradan oğlan bi kıza aşık olur ve sezonluk yaz dizisi ortaya çıkar.

Herkes laz olduktan sonra her yer karadeniz olacak tabii. Gerçek karadeniz ise sadece 7 büyük sülale tarafından girilebilen devasa bir apartmanın ortasındaki bir bahçe olarak korunacak. Çoğu fütüristik fataziyyada bulunan dev ülke-gökdelen gibi düşün. Ortasında yeryüzünün görülebildiği hali. Binalarıda dünyanın onda dokuzunu kaplayan diğer binaların üstüne yapacaklar. Devasa kıta binaların üstünde yine devasa ülke binalar, onun da üstünde diğerleri kadar devasa olmayan devasa şehir binalar olacak. 

Ceo veya ceonun oğlu değil hocam, düz torpilli bu. En fazla çaycı dayıyla aşk yaşar. Meh meh meh.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.01.2024 - 19:11, Kemankech yazdı:

Herkes laz olduktan sonra her yer karadeniz olacak tabii. Gerçek karadeniz ise sadece 7 büyük sülale tarafından girilebilen devasa bir apartmanın ortasındaki bir bahçe olarak korunacak. Çoğu fütüristik fataziyyada bulunan dev ülke-gökdelen gibi düşün. Ortasında yeryüzünün görülebildiği hali. Binalarıda dünyanın onda dokuzunu kaplayan diğer binaların üstüne yapacaklar. Devasa kıta binaların üstünde yine devasa ülke binalar, onun da üstünde diğerleri kadar devasa olmayan devasa şehir binalar olacak. 

Ceo veya ceonun oğlu değil hocam, düz torpilli bu. En fazla çaycı dayıyla aşk yaşar. Meh meh meh.

Mantıklıymış, bu projeyi başlatalım.

Yaz dizisi çıksın da, kiminle aşk yaşayacağı önemli değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14.01.2024 - 12:35, pegasusejder yazdı:

Mantıklıymış, bu projeyi başlatalım.

Yaz dizisi çıksın da, kiminle aşk yaşayacağı önemli değil

Bizim bodrumdaki labda virüs hazır. Suya karıştırıyorum o zaman. İhtiyar babanneler de avradpunktan çıkma, yarı cinci yarı şaman bir şeyler olacak ama. Dikkatli karar ver.

Netflixde çıkacak zaten. Yandan da sahibindenden hisse almış bir müteahhit sokarız. Orda tren, aman şey, aşk üçkeni yaparlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14.01.2024 - 17:36, Kemankech yazdı:

Bizim bodrumdaki labda virüs hazır. Suya karıştırıyorum o zaman. İhtiyar babanneler de avradpunktan çıkma, yarı cinci yarı şaman bir şeyler olacak ama. Dikkatli karar ver.

Netflixde çıkacak zaten. Yandan da sahibindenden hisse almış bir müteahhit sokarız. Orda tren, aman şey, aşk üçkeni yaparlar.

Suya değil de çaya karıştır hocam, Karadenizlilerin şanına yakışır olsun.

Bence gayet güzel senaryo

16.01.2024 - 17:06, MoOnHard yazdı:

Vay be, buraya en son 2020'de yazmıştım. Selamlar

Selamlar kardeş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.