Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Neyse ben kaçıyorum. :) 

@rimmuru @ElegantWave @Pika-sama sizlerde fazla oyalanmayın buralarda, çok dolaştığınızı görürsem kızarım. :schoolplz:

:bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon:

Bu arada gençler pega şenşeii (ahh onizuka) haklı her ne kadar sizinle muhabbet etmeyi çok sevsem de geleceğiniz daha önemli :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Pika-sama, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Harika  :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Gizle

Gelecek nesillere iyi örnek olmuyorsun diyecem ama bazende böyle yapman gerekebilir gerçi büyük ihtimalle sen sadece zevk için yapıyorsun ama

Haketti o kadın :hate-onion-head-emoticon:

Eğer onu geçersem çok eğlenicem ama :embarrassed2-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sana niye soram kardeş? :D :D Sen benim yüzümden düşük alsan mutlu olurum. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Rica ederim, tabii ki de düşüneceğim. .) 

Sen bahane etmesen bile biz kötü hissederiz...

Hehe bırak bu ayakları asdadsasd

Doru diyor ama  bunu gorjek bahane etse kötü adam gülüşü atarım saatlerce.

Pika-sama, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Neyse ben de kaçtım hadi sağlıcakla kalınız :)  :bye1-onion-head-emoticon:

:bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon: Pika-kun 

ElegantWave, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizde yapıyoruz (nerdeyse belimi kırıyordum)

Asla unutmuyorum :) 

ingilizce ve Matematiği seviyorum :)

İng :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Matematik ve geometri :bled1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

rimmuru, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Dikkat et kendine.Köprü hareketini falan mı yapıyordun?

Matematik mi? (bu hayattaki en büyük düşmanım matematik:smoking1-onion-head-emoticon:)

Yok şınav, mekik ,blang gibi şeyler yapıyoruz (ama hoca onuda yaptırıcam diyor ) 

Matematikte hiç 90 altına inmedim bence çok kolay bir ders :)  (sana baska ders kolay geliyordur ben o dersi sevmiyorumdur ) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

52 minutes ago, Zorojuro said:

Hoş geldin, ben iyiyim seni sormalı?

Ben de iyiyim :)

49 minutes ago, pegasusejder said:

Selam Zoro.

Hava kapalı ama yağmur yağmıyor. :/ Seninle bir kaç ortak noktamız var gibi Ari-chan. .) Bende çok severim yağmuru. 

Daha çok ortak nokta ıslanmak güzeldir. :good-job-onion-head-emoticon: Lisede yağmur yağdığında ıslanıp geri gelirdim deli tagı aldıydım bir ara. :D 

Soğuktan bir şekilde korunuyorsun ama sıcaktan korunamıyorsan, ayrıca ben ne çektiysem hep güneşten çektim. :D 

Hadi kolay gelsin. :)

Öğrenirsin öğrenirsin. :) Birde resmi konuşmana gerek yok buradakilere karşı, sizli bizli ifadelere gerek yok. :)

Aynen bana da "çılgınsın." diyorlar, hatta 4-5 senedir ince mont dışında bir şey giymem ben yağmura çıkarken, o kadar hoşuma  ıslanmak. Bazı zamanlar hasta oluyorum ama hasta olacağımı bilmeme rağmen aldığım bir risk sonuçta bu. 

Geldiğimden beri sana bunu birkaç kere dedirttim sanırım. :D Ama Burun-san'ın bana masum demesi de hoşuma gitmedi değil, şimdilik en azından benden büyük kişilerle tanışırken kullanırım sanırım bu yüzden. 

@BURUN-san, :embarrassed4-onion-head-emoticon::)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ElegantWave, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok şınav, mekik ,blang gibi şeyler yapıyoruz (ama hoca onuda yaptırıcam diyor ) 

Matematikte hiç 90 altına inmedim bence çok kolay bir ders :)  (sana baska ders kolay geliyordur ben o dersi sevmiyorumdur ) 

Maalesef basit gelen ders yok.Her derse çalışmam gerekiyor.Genellikle her dersten de 70 alıyorum.Tam ortalama bir insanım ne 70 den fazlası ne azı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.