Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Manga'nın da bir çok türü var evlat. :) Sana bir manga söylerim psikolojin bozulur, iğrenirsin. :D 

11770131:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

Ben bu sayıyı neden ezberledim?

(Sayıyı biraz değıştirdim sonra adminler kızmasın:teehee-crazy-rabbit-emoticon:, bu sayıyı gördüğümde manga okumak umudu ile girmem geliyor aklıma)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Gorjek, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Iki ülkenin ayrı ikiz kralları 

Ama spoiler kutusuna koymuştum, okumak senin hatan :D

Yani pekte önemli bir spoi değildi :onion_emo_2_by_theg_force:

İçeriği Görüntüle

Pazartesi sabahı iyi idim :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Sömestır tatili diyelim ona :up-down-crazy-rabbit-emoticon:

Ma daijobu, naze dara? Watashi ga kita @BURUN

Sıkıntı yok geri geldim.

Rimmuru sinen mi uçtu yahu, bir ses geldide :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yoo yok öyle bişey, bilgisayarın şarjı bozuldu 2 gündür yaptırmaya üşendim hala daha bozuk duruyo, bu gün üşenmez isem yaptırıcam.:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hadi yine iyisin 2 gün saldın seni :D

Oo hayırlı olsun 4. Olmuşsun :hell-yes-onion-head-emoticon:

İçeriği Gizle

Ben yarışmıyorum:D

Bu ne yahu bir geldim 13 bildirim birikmiş 2 günde :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Hoş geldin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Iki ülkenin ayrı ikiz kralları 

Ama spoiler kutusuna koymuştum, okumak senin hatan :D

Yani pekte önemli bir spoi değildi :onion_emo_2_by_theg_force:

İçeriği Görüntüle

Pazartesi sabahı iyi idim :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Sömestır tatili diyelim ona :up-down-crazy-rabbit-emoticon:

Ma daijobu, naze dara? Watashi ga kita @BURUN

Sıkıntı yok geri geldim.

Rimmuru sinen mi uçtu yahu, bir ses geldide :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yoo yok öyle bişey, bilgisayarın şarjı bozuldu 2 gündür yaptırmaya üşendim hala daha bozuk duruyo, bu gün üşenmez isem yaptırıcam.:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hadi yine iyisin 2 gün saldın seni :D

Oo hayırlı olsun 4. Olmuşsun :hell-yes-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Ben yarışmıyorum:D

Bu ne yahu bir geldim 13 bildirim birikmiş 2 günde :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Yine geldi bu ya :kill-myself-crazy-rabbit-emoticon:

Gorjek, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

11770131:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Gizle

(Sayıyı biraz değıştirdim sonra adminler kızmasın:teehee-crazy-rabbit-emoticon:, bu sayıyı gördüğümde manga okumak umudu ile girmem geliyor aklıma)

Bu sayılar genelde kötü kötü şeyler çıkıyor.

Spoiler

He*t*i mi atıyon lan foruma pis insan.:super-sayan-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Hep bir abim olmasını istemiştim küçükken. Animelerdeki karakterler gibi olsaydı keşke, YUGIOH'daki firavun mesela . :) Ama artık nasıl olduysa ben doğduktan sonra bir abim olamıyormuş. :D

Ben özel olarak bilim kurguyu bayağı seviyorum, hele bir de böyle distopik bir havası varsa, dünyaya yaratıklar gelmişse ve onlarla savaşıyorlarsa. O savaş ortamında iki karakter (oğlan-kız) yakınlaşınca bana aralarında normalde olacağından daha güçlü bir bağ oluşuyormuş gibi geliyor. Biraz genç- yetişkin türü ama öyle bir alışkanlığım kalmış işte. Bunun dışında diğer; 1984, Cesur Yeni Dünya... onlar da hoşuma gidiyor.

Tarihi roman derken, Şu Çılgın Türkler gibi gerçek tarih mi yoksa Game of Thrones gibi kurgu mu daha çok ilgini çekiyor?

Gizemsiz kitap da, anime de tam olmaz zaten. :)

Korku... Ben çok korkarım o yüzden ne fazla korkunç bir şey okurum ne de izlerim. Hayatımda ilk kez "Ölüm Günün Kutlu Olsun" u izlemiştim 9. sınıfta ve bir ay korkmuştum. Ya da küçükken hayaletli bir kitap okumuştum, kapağında da bir hayalet kız resmi vardı, kapağını hep görmeyeceğim şekilde tutar ya da kitaplığıma koyardım. :D

Yani tabii artık biraz daha büyüdüm, ama hiç denemediğim için ne kadar cesurlaştım bilmiyorum.

Ben sana abilik yaparım merak etme, burada çok kişiye abilik yaptım. :good-job-onion-head-emoticon:

Ya direkt olarak bilgi şeklinde tarih değil, kurgu tarih de olur ama kastettiğim şeydi gerçek bir olaya kurgu katarak değişitirp şekillendirip roman olarak sunmak. Mesela Spartacus, eğer kitabı bilmiyorsan incelemesini yapmıştım forumda ona bakabilirsin. 

Aslında bende çok korkacağımı düşünürdüm ama başladığımda hiç korkmadığımı fark ettim. :) Yani şey durumu var, gördüğüm şeyler rüyama girebiliyor. :D Çok ilgimi çekmediğini sanırdım ama bir arkadaş beni o dünyayla tanıştırdı, güzel yani ön yargımın olduğu kadar değilmiş. 

Ölüm Günün Kutlu Olsun'u bende izlemiştim değişik kurgusu olan güzel bir filmdi, ikincisini de izleyemedim bir türlü. :D 

Tekrar bak belki cesurlaşmışsındır. :D 

Sitonyum, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim de ders çalışmam lazım sınav şu an olmasa bile hiç olmayacak diye bir kural yok.

Hep beraber ders çalışalım. :) 

rimmuru, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Solo leveling manhwa(kore mangası)diye biliyorum manhwa yazmak hoşuma gitmediği için manga yazmıştım.Yanlışım varsa özür dilerim.Şu webtoon işini pek anlayamıyorum.

Solo Leveling webtoon'dur, ayrıca webtoon ile manhwa pek farklı değil, yani ikisi de kore işi manhwa basılı olarka çıkan, webtoon ise dijital ortamda çıkan diyebilirsin. 

Webtoon tamamen (istisnalar var herhalde) dijital ortamda hazırlanır, renklidir, çizim tekniği daha farklıdır ve yine dijital ortamda yapılır.

Gorjek, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben geldim sizi gidi forum sakinleri :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Hoş geldin. .)

Gorjek, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

177013 :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Onu bilmiyorum benim aklımda başka pis bir manga var ama söylemeyeceğim onu. .)

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder, ben de karıştırmışım. :oniontortureplz:

Haha olur öyle şeyler, bundan sonra dikkat edin yeter. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.