Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hentai demi bu pis insan PİS

İçeriği Gizle

Bu arada bu numara şeysi sadece hentai lerde mi var ?

Yok kanka bildiğim kadarı ile bir site var, daha doğrusu birkaç site yukardaki link bölümüne bu sayıyı yazınca hep buna yönlendiriyo ama ben direk ismini yazarak buldum ayrı mesele.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Tek büyük ben deyince bir kötü hissettim... Yaş başta değil akıldadır. :evil-smile-onion-head-emoticon:

Gardaşız zaten. :) 

Diyebilecek pek bir şeyim yok, kolay gelsin. :) Arada gel selam ver en azından.

:cheer2-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon:

Sitonyum, Şimdi tarihinde yazdı:

Aslında belli bir tercihim yok  tür konusunda ben konusu ilgimi çeken her şeyi okurum :D

Hımı Hımı en popüler olanları yazarım şimdi istediğini alırsın.

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

@pegasusejder sana güzel olmak için makyaj yapmanın nelere sonuç olabileceğini anlatıyo

Neyse bu konuyu kapatalım genç yaşımda ban yemek istemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 minutes ago, Gorjek said:

Keçi inadım vardır.

Reveal hidden contents

Çaktırma PC bozuk olduğundan telden uğraşmak istemedim:uhuhuh-onion-head-emoticon:

Ben de koç burcuyumdur hani :D Normalde çok ılımlıyımdır ama bir an gelir, o işi yapmadan asla bırakmam. Bir yıl boyunca ayda bir gün hariç şeker ve et yememiştim mesela. :D Diyet gibi görünebilir ama daha çok birinin dediği şeye çok sinirlenmiş, kafayı takmıştım.

@BURUN-san, hoşgeldin.:bye2-onion-head-emoticon:

@lostlonginus, seninle bir ara Beyblade konusunda konuşmuştuk, hatırladın mı? Nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizim minnaklar hiç minnak değildi ki... :D 

Yumul öyle :bled1-onion-head-emoticon: Ted de bir zamanlar öyleydi.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

Yok kanka bildiğim kadarı ile bir site var, daha doğrusu birkaç site yukardaki link bölümüne bu sayıyı yazınca hep buna yönlendiriyo ama ben direk ismini yazarak buldum ayrı mesele.

Pis insan ben sadece numarların içindeki kötülüğü biliyorum nasıl kullanıldığını değil daha bu konudaki masumluğumu tam olarak yitirmedim.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.