Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

aklıma şey geldi kuş adası evime izmirden daha yakın ama daha hiç gitmedim :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

bizim yolumuzdan yürü :D

Adam kayırma :super-sayan-onion-head-emoticon:

riririiiiiiii Benimde havuz evimin dibinde ama bu sene yüzmeye hiç gidemedim.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:  Yok 1 kere gittim aslında ama o kadar.:drama-crazy-rabbit-emoticon:

Adamlar patron yarısı ne diyebilirim ki.Birde asıl kötü tarafını diyeyim mi salaktım o zamanlar günlük maaşım ne kadardı tahmin et.:dong-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

rimmuru, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Abi bir de the boxer'ı okuyorum başka takip ettiğim webtoon yok. :D

İşte yani webtoon okumayan bile biliyor Solo Leveling'i. :D

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

7 ye kadar biraz ders çalışmış olurum o zaman, benim için de iyi olur öyle. :D

7'den sonra da çalışabilrisin. :D :D 

Bu arada uyku ile ilgili mesak gördüm, daha sonra isterseniz daha ayrıntılı yazarım ama şimdilik şunları söyleyeyim;

1-) 22.00-02.00 arası uykudan en çok verim alınan zaman.

2-) Yetişkinler için uyku aralığı 7-9 saat arasıdır ama bazı kişilerde genetik olarak bu süre daha az veya daha çok olabilir. Bunu anlamanın en iyi yolu uyandığında kendini çok dinç hissediyorsan muhtemelen o saat aralığı senin için iyi.

3-) 7-9 saat arası çok ben az uyumalıyım diye az uyursanız kendinizi yıpratırsınız, şu anda bir şey olmasa bile ileride büyük sıkıntılar yaşarsınız.

4-) Sizin gibi sürekli eğitim alan öğrenciler için uyku aslında çok önemli, çünkü uyku zamanında beyne reset atılıyor gereksiz bilgiler silinirken gerekli olanları beyin kaydetmeye başlıyor eğer az uyursanız bu döngü tamamlanmıyor bu yüzden normalden daha fazla çalışmanız gerekiyor çünkü akılda kalması daha da zorlaşıyor az uyuduğunuz zaman.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

riririiiiiiii Benimde havuz evimin dibinde ama bu sene yüzmeye hiç gidemedim.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:  Yok 1 kere gittim aslında ama o kadar.:drama-crazy-rabbit-emoticon:

Adamlar patron yarısı ne diyebilirim ki.Birde asıl kötü tarafını diyeyim mi salaktım o zamanlar günlük maaşım ne kadardı tahmin et.:dong-onion-head-emoticon: 

bide yüzmeyi bilmiyorum, daha doğrusu ufakken yüzebiliyordum sonra bazı olaylar oldu kafamın suyun altına girmesine (sadece tuzlu su) fobi gibi bişeyim oldu, o zamandan beridir denize girmedim, En son 5 yıl aradan sonra geçen sene girdim ama paslanmışız sadece sırt üstü durabildim :uhuhuh-onion-head-emoticon:

70 ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 minutes ago, BURUN said:

İyilik işte sürünüyoruz :cheer3-onion-head-emoticon:

Ari-san siz  nasılsınız ? :cute1-onion-head-emoticon: 

Ben de iyiyim ve kolay gelsin yemek için. :) :waiting-onion-head-emoticon:

17 minutes ago, pegasusejder said:

İşte yani webtoon okumayan bile biliyor Solo Leveling'i. :D

7'den sonra da çalışabilrisin. :D :D 

Bu arada uyku ile ilgili mesak gördüm, daha sonra isterseniz daha ayrıntılı yazarım ama şimdilik şunları söyleyeyim;

1-) 22.00-02.00 arası uykudan en çok verim alınan zaman.

2-) Yetişkinler için uyku aralığı 7-9 saat arasıdır ama bazı kişilerde genetik olarak bu süre daha az veya daha çok olabilir. Bunu anlamanın en iyi yolu uyandığında kendini çok dinç hissediyorsan muhtemelen o saat aralığı senin için iyi.

3-) 7-9 saat arası çok ben az uyumalıyım diye az uyursanız kendinizi yıpratırsınız, şu anda bir şey olmasa bile ileride büyük sıkıntılar yaşarsınız.

4-) Sizin gibi sürekli eğitim alan öğrenciler için uyku aslında çok önemli, çünkü uyku zamanında beyne reset atılıyor gereksiz bilgiler silinirken gerekli olanları beyin kaydetmeye başlıyor eğer az uyursanız bu döngü tamamlanmıyor bu yüzden normalden daha fazla çalışmanız gerekiyor çünkü akılda kalması daha da zorlaşıyor az uyuduğunuz zaman.

Çalışıyorum zatennn :D :studying-onion-head-emoticon: Bilgiler için teşekkürler. :) Aynen 22.00 ve 2.00 arasını ben de biliyorum, uykumu bir an önce düzene sokmam lazım.:gameaddictplz: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim ve kolay gelsin yemek için. :) :waiting-onion-head-emoticon:

Çalışıyorum zatennn :D :studying-onion-head-emoticon: Bilgiler için teşekkürler. :) Aynen 22.00 ve 2.00 arasını ben de biliyorum, uykumu bir an önce düzene sokmam lazım.:gameaddictplz: 

Uyku hakkında daha merak ettiğin şeyler varsa sorabilirsin. :good-job-onion-head-emoticon: Çalış çalış aferin. .) Uyku düzenini de oturt bak kontrol ederim daha sonrasında. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 minutes ago, pegasusejder said:

Uyku hakkında daha merak ettiğin şeyler varsa sorabilirsin. :good-job-onion-head-emoticon: Çalış çalış aferin. .) Uyku düzenini de oturt bak kontrol ederim daha sonrasında. :D 

Tamam. :D Aklıma gelirse bir şeyler internet yerine hemen sana sorarım. :)

Hadi ya, nasıl yapacaksın acaba onu? :cool-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.