Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

İyiyim sen nasılsın? Neler yapıyorsun? Tatilin ilk gününün tadını çıkarıyorum diyelim. Sizin tatil ne zaman başlayacak? Üniversite tatilleri daha uzun oluyordu galiba. :D

Bir de rapor vereyim hemen: Clannad'da 10. Bölümdeyim (ya da 10. Bölümü bitirdim öyle bir şey işte. )

Günaydın, nasılsın? :)

Teşekkür ederim, ufak bir sorun var ama yakında çözülür sanırım. Sen nasılsın? (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, Caprihorn said:

Etiketlediğim herkesten özür diliyorum.Normalde 2 ay falan girmemeyi düşünüyordum.

Onun yerine foruma az girme kararı aldım.(Pega abi dedi :D)

Tekrardan özür dilerim.

Hayır yani, girmemeni gerektirecek bir durum var mıydı ki? :) Ne güzel canlı tutuyorduk burayı. :) Gireceğine sevindim. Hoşgeldin, nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Etiketlediğim herkesten özür diliyorum.Normalde 2 ay falan girmemeyi düşünüyordum.

Onun yerine foruma az girme kararı aldım.(Pega abi dedi :D)

Tekrardan özür dilerim.

@Ari01 ben dedim Rimu-chan'ı bir yere bırakmam diye. :D Gerçi artık Capri-chan'mı oluyor? :D Neyse mesajı gizle sonra işin tadını çıkar. :)

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim sen nasılsın? Neler yapıyorsun? Tatilin ilk gününün tadını çıkarıyorum diyelim. Sizin tatil ne zaman başlayacak? Üniversite tatilleri daha uzun oluyordu galiba. :D

Bir de rapor vereyim hemen: Clannad'da 10. Bölümdeyim (ya da 10. Bölümü bitirdim öyle bir şey işte. )

Günaydın, nasılsın? :)

Bende iyiyim, işte gene sabah arkadaşla anime seyrettik. :) Benim sınavlar bitti sayılır ama bir tane sunum var ona hazırlanıyorum. Evet üniversite tatili 1-1.5 ay falan oluyor. :D 

Eeee güzel gidiyor mu? Beğeniyor musun?

Sawako, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Biraz canım sıkkın onun haricinde iyiyim. Senden naber? (:

Sabah azıcık olaylar oldu ama iyiyim bende. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

@Ari01 ben dedim Rimu-chan'ı bir yere bırakmam diye. :D Gerçi artık Capri-chan'mı oluyor? :D Neyse mesajı gizle sonra işin tadını çıkar. :)

Bende iyiyim, işte gene sabah arkadaşla anime seyrettik. :) Benim sınavlar bitti sayılır ama bir tane sunum var ona hazırlanıyorum. Evet üniversite tatili 1-1.5 ay falan oluyor. :D 

Hep iyi olursun umarım. (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 minutes ago, pegasusejder said:

Hâlâ Berserk'de misiniz yoksa bitirdiniz mi? Ne güzel senin adına iyi dinlenirsin. :)

Spoiler

Denizyıldızlı kısım bitti diyeyim anlarsın sen. :D O yüzden acıklıydı. :)

Clannad'da önce o çizim türünde en son izlediğim anime Maid-sama'ydı. Romantik bir şey izlemek istemiştim ama herhalde çok çocukça geldiği için sarmamıştı, bitirmemiştim. 

Clannad'da öyle değil. Çizimler yine çok kawaii ama ozellikle Nagisa ve Okazaki olmak üzere alışıyorum karakterlere. :D Gifindeki o sahne de beni motive ediyor diyebilirim, o ikisini görmek için sabırsızlanıyorum. Güzel bir romantizm beni bekliyor gibi. :D

Onun dışında diyaloglar çok nadiren biraz yapmacık geldi ama %95 çok komik ve tam yerine oturmuş. :D  Birazdan 1-2 bölüm daha izlerim muhtemelen. 

Bir de bölümün başındaki o sahneler olaya biraz da psikoloji havası katıyor bence. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.