Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Raikiri, Şimdi tarihinde yazdı:

Az önce eelo-sama'nın açtığı konudaki TAÇE çevirmen başvurusunu doldurdum :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:. Umarım alınırım. Umarım çok çalıştırmazlar :D 

Bu arada seviyemi hiç kontrol etmediğim için seviyeniz nedir sorusuna ''İngiliz Dili ve Edebiyatı birinci sınıf öğrencisiyim ve ingilizce dizileri altyazı olmadan izleyebiliyorum.'' dedim. Dalga geçiyorum sanmazlar inş. :bird-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ucanbirkedi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende istemsizce hergün 9 saat uyuyorum bu aralar 3:00 gibi yatıp 12:00 gibi kalkıyorum normalde kaçta yatarsam yatayım 8,9 gibi ayakta olurdum.:sweetdrop-onion-head-emoticon:Tatil benim tembellik yapmama yarıyor galiba.:dong-onion-head-emoticon:Neyse beni dinlediğin için teşekkürler.:waiting-onion-head-emoticon:

"Bluğ çağı dönemi yani ergenlik dönemi için ise yaş aralığımı 14 yaş ve 17 yaş arasıdır. Bu yaşlarda en düşük 7 saatten az, en yüksek 12 saati uyku için kullanmaması gerekmekte. 8 ile 10 saat uyuması aslında en normal olanıdır."

Biraz daha erken yatmayı deneyebilirsin.Ben genelde 2 de yatıp 8 de kalkıyorum.

Eğer uyanamıyorsan alarm kur.9 veya 10 gibi kalkman en doğrusu olur.12 de kalkınca günün çoğu geçmiş oluyor.

Ne demek bildiğim bir konuysa yardım etmeye çalışırım.:cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

daha önceden çavirmenlik yaptınmı?

Daha önce bazı arkadaşlarımın vize ödevlerini vesaire ingilizceye çevirmiştim. Yani Türkçeden İngilizceye yaptım bir kaç kere. Hiç İngilizceden Türkçeye çeviri yapmadım bu zamana kadar. Gönüllülük esası olduğu için başvurdum zaten hem benim için deneyim olur hem de CV'ye şurda şurda gönüllü çevirmenlik yaptım yazmış olurum. Deneme çevirileri falan yaptırırlar diye düşünüyodum. Alınırsam tabii.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raikiri, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu arada seviyemi hiç kontrol etmediğim için seviyeniz nedir sorusuna ''İngiliz Dili ve Edebiyatı birinci sınıf öğrencisiyim ve ingilizce dizileri altyazı olmadan izleyebiliyorum.'' dedim. Dalga geçiyorum sanmazlar inş. :bird-onion-head-emoticon:

çok az bilgi vermişsin, daha açıklayıcı bir şeyler yazmanı isterler bence, mesela şu kursu, şu dereceyle bitirdim yazarsan daha açıklayıcı olur veya daha önce çevirdiğin bir seriyi paylaşırsan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raikiri, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Daha önce bazı arkadaşlarımın vize ödevlerini vesaire ingilizceye çevirmiştim. Yani Türkçeden İngilizceye yaptım bir kaç kere. Hiç İngilizceden Türkçeye çeviri yapmadım bu zamana kadar. Gönüllülük esası olduğu için başvurdum zaten hem benim için deneyim olur hem de CV'ye şurda şurda gönüllü çevirmenlik yaptım yazmış olurum. Deneme çevirileri falan yaptırırlar diye düşünüyodum. Alınırsam tabii.

daha önce arkadaşlarımın vize ödevlerini çevirdim diyebilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, Şimdi tarihinde yazdı:

çok az bilgi vermişsin, daha açıklayıcı bir şeyler yazmanı isterler bence, mesela şu kursu, şu dereceyle bitirdim yazarsan daha açıklayıcı olur veya daha önce çevirdiğin bir seriyi paylaşırsan.

İngilizce kursuna hiç gitmedim. Dilko'ya gitmiştim sadece o da üniversite sınavına hazırlık için bilemiyorum. Keşke biraz daha düşünseymişim cidden. Bakalım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raikiri, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar TürkanimeTv Discordundan herhangi bir modla iletişime geçebilmem mümkün mü acaba? Bana devredilen Discord hesabı gidip Türkanime discordundan ban yemeyi başarmış :super-sayan-onion-head-emoticon:. Birkaç discord kanalının adminiyim o yüzden başka bir hesaba geçmek istemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim :beg-onion-head-emoticon:

Bir şey bulamazsan bana yaz seni birilerine yönlendiririm demiştim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.