Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın, naber?

İyidir, sen?

Haha ben de ilk izlediğim animeleri ajandama kaydediyordum, o sıralar bu kadar çok izleyeceğimi de düşünmüyordum. :D Bir yerden sonra koptu ve kaydedemedim. :D 

Burada sadece kapalı hava... Güneş ne bileyim güzel ama pek aram iyi değil onunla, gözlerimi mahvediyor, cildimi yakıyor falan. :D Mesela yağmursuz kapalı havayı da pek sevmem yani. :D

Sana da günaydın, yemek servisi yapacağım diye niye yemedin ya? :D Ben yemek yapıp servis yapacağımda her türlü karnımı doyurmaya çalışırım. :D Gerçi bir an vardı, hiçbir şeye dokunamadan sürekli servis yapmaya gidiyordum ama onda da kalabalıktık bayağı. :D 

Heee çoktan sildim onu diyorsun yani. :D 

Sen değişik buluyorsundur ne diyeyim? :D Ben gayet normal insan da buldum, değişik insan da. :D İyi gene bir tane sabit arkadaşının olması güzel. :) Derslerden dolayı zaten konuşamadığım/buluşamadığım insanlar var. :/

Haha erken kalktım. :D 00.00 gibi uyuyorum. :D 

İyiyim dersteyim ,sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Heee çoktan sildim onu diyorsun yani. :D 

Sen değişik buluyorsundur ne diyeyim? :D Ben gayet normal insan da buldum, değişik insan da. :D İyi gene bir tane sabit arkadaşının olması güzel. :) Derslerden dolayı zaten konuşamadığım/buluşamadığım insanlar var. :/

Haha erken kalktım. :D 00.00 gibi uyuyorum. :D 

Sayılır :D 

Galiba :D  ne güzel işte :D 

Benimde var:sweetdrop-onion-head-emoticon:

Bende 00.00 da uyuyorum ama anca 8-9 gibi kalkıyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Genel listelere göz attım buldum biraz daha completed kısmını plan to watchtan fazla yaptım. :cheer3-onion-head-emoticon:

En çok para harcadığım şeylerden biri güneş kremi olabilir ama pişman değilim. Güneşi hep seveceğim. :D

Akşam aç değildim de işte şimdi fark ediyorum. Uyanana kadar yetmemişse demek ki. :D

Ben komple baştan başladım hala bitmedi, harf harf ilerliyorum. :D 

Haha ben güneş kremi almam pek, uzun kollu giyerim ve yazın şemsiye ile dolaşırım. :D ama cildimi korusam da gözlerimi korumak zor...

Haha neyse şimdiden afiyet olsun sana. :D Ben de bayağı açım şu an. :/

Ucanbirkedi, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim dersteyim ,sen nasılsın?

Ben de iyiyim çok şükür. :)

Hawa, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sayılır :D 

Galiba :D  ne güzel işte :D 

Benimde var:sweetdrop-onion-head-emoticon:

Bende 00.00 da uyuyorum ama anca 8-9 gibi kalkıyorum :D

Kısa cevaplar verip baştan savan bir Hawa görüyoruz. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Hmm yani benim uykuya dalmam 01.00'ı bulmuştur. :D Genelde 6 gibi kalkıyorum namaz falan kılıp bazı işlerimi hallediyorum, sonra duruma göre 1-2 saat daha kestirebiliyorum diyeyim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha ben güneş kremi almam pek, uzun kollu giyerim ve yazın şemsiye ile dolaşırım. :D ama cildimi korusam da gözlerimi korumak zor...

Ara verdiğim yaklaşık 4 yılın götürüleri hep bunlar. :D Yine iyi izlemişim bence. Senin listenden belli ama sırayla gittiğin de, ilk harflerle başlayan serilerin çoğunluğu yüksek. :)

Ben hep uzun kollu yaşıyorum da yüzüm için güneş kremi çok kullanıyorum sadece bazen de ellerim için o kadar. Yoksa kıpkırmızı oluyorlar acı çekiyorum.. Gözlerim kendimi bildim bileli bozuk ama güneş gözlüksüz dışarı çıkmamaya dikkat ediyorum. Hava kapalı da olsa yanıma alırım ne olur ne olmaz diye. :D

Uyanalı kaç saat olmuş bu zamana kadar aç durulur mu? Ben çay faslına geçtim bile.

Bir iki saat içinde ev yerleştirmeye gideceğim. Ben yokken çok eğlenin olur mu, konuşun falan gelince okuyayım mutlu olayım. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ara verdiğim yaklaşık 4 yılın götürüleri hep bunlar. :D Yine iyi izlemişim bence. Senin listenden belli ama sırayla gittiğin de, ilk harflerle başlayan serilerin çoğunluğu yüksek. :)

Ben hep uzun kollu yaşıyorum da yüzüm için güneş kremi çok kullanıyorum sadece bazen de ellerim için o kadar. Yoksa kıpkırmızı oluyorlar acı çekiyorum.. Gözlerim kendimi bildim bileli bozuk ama güneş gözlüksüz dışarı çıkmamaya dikkat ediyorum. Hava kapalı da olsa yanıma alırım ne olur ne olmaz diye. :D

Uyanalı kaç saat olmuş bu zamana kadar aç durulur mu? Ben çay faslına geçtim bile.

Bir iki saat içinde ev yerleştirmeye gideceğim. Ben yokken çok eğlenin olur mu, konuşun falan gelince okuyayım mutlu olayım. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: 

Haha maalesef öyle oluyor. :D EVet biraz belli oluyor. :D En son T harfine gelmiştim. :D 

Heee ben de hep uzun kollu yaşıyorum. :D Yüzüm için de dediğim gibi krem kullanmak yerine şemsiye ile falan dolanırım, ha ikisi de yoksa cidden kıpkırmızı oluyorum ve sonra vücutta güneş lekeleri. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Gözlerim benim de öyle, güneş falan gördü mü hemen kızarır, güneş gözlüksüz pek çıkmam dışarıya. Ben de şemsiye alırım, yağmur yağsa da güneş açsa da avantajlıyım. :D Bu arada sen de mi sarışın ve açık tenlisin? :D 

Oo kolay gelsin. :) Haha eğleniriz merak etme. :D Sen haziran gibi gelecektin gözünü iki saniye ayırıyordun 5 sayfa konuşulmuş oluyordu. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim çok şükür. :)

Kısa cevaplar verip baştan savan bir Hawa görüyoruz. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Hmm yani benim uykuya dalmam 01.00'ı bulmuştur. :D Genelde 6 gibi kalkıyorum namaz falan kılıp bazı işlerimi hallediyorum, sonra duruma göre 1-2 saat daha kestirebiliyorum diyeyim. 

yo,ben öyle cevap veririmki:hate-crazy-rabbit-emoticon:

:D bazen benimde yatmam 01.00 oluyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha maalesef öyle oluyor. :D EVet biraz belli oluyor. :D En son T harfine gelmiştim. :D 

Heee ben de hep uzun kollu yaşıyorum. :D Yüzüm için de dediğim gibi krem kullanmak yerine şemsiye ile falan dolanırım, ha ikisi de yoksa cidden kıpkırmızı oluyorum ve sonra vücutta güneş lekeleri. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Gözlerim benim de öyle, güneş falan gördü mü hemen kızarır, güneş gözlüksüz pek çıkmam dışarıya. Ben de şemsiye alırım, yağmur yağsa da güneş açsa da avantajlıyım. :D Bu arada sen de mi sarışın ve açık tenlisin? :D 

Oo kolay gelsin. :) Haha eğleniriz merak etme. :D Sen haziran gibi gelecektin gözünü iki saniye ayırıyordun 5 sayfa konuşulmuş oluyordu. :D 

Ben alfabetik gitmek yerine türlere girdim ordan biraz ekledim, bakalım daha vardır muhtemelen. :D

Sarışın değilim ama açık tenliyim. Kumralların açık tonu var ya ondanım sanırım, ben pek kestiremiyorum nedense bu tipleri. :D 

İlkokuldan beri de miyop var bende zaten 11 yılın ardından 3.75te sabit kaldı. Lens falan da kullandığımdan hassas gözlerim. Gözlük kullanmaya çalışıyorum daha çok sürekli dinlendiriyorum. Klimalı odada, otobüslerde falan anında kurur gözlerim. İyi bakmak lazım ya.

Şemsiye taşımak en sevmediğim şey olabilir. Küçük çanta severim sanırım o yüzden. Şemsiye almam gerekiyorsa kardeşimin büyük çantalarından birini alıyorum yanıma. Şemsiyeyi ayrı götürürsem kesin kaybediyorum. :D

Bir sonraki hazirana kadar burdayız o zaman yapacak bir şey yok. 

Hawa, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayır :D öyle sabahlara kadar oturamam uykuya dalarım :D 

Benim de asla yapamadığım şey o. 12 civarında başım düşer uyuyakalırım oturuyorken bile. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hayır bazen öyleyim aceleme geliyor:hate-crazy-rabbit-emoticon:

Hayır :D öyle sabahlara kadar oturamam uykuya dalarım :D 

Hmmm tamam bakalım. :D 

Hahaha ne güzel bir şey. :')

syncdes, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben alfabetik gitmek yerine türlere girdim ordan biraz ekledim, bakalım daha vardır muhtemelen. :D

Sarışın değilim ama açık tenliyim. Kumralların açık tonu var ya ondanım sanırım, ben pek kestiremiyorum nedense bu tipleri. :D 

İlkokuldan beri de miyop var bende zaten 11 yılın ardından 3.75te sabit kaldı. Lens falan da kullandığımdan hassas gözlerim. Gözlük kullanmaya çalışıyorum daha çok sürekli dinlendiriyorum. Klimalı odada, otobüslerde falan anında kurur gözlerim. İyi bakmak lazım ya.

Şemsiye taşımak en sevmediğim şey olabilir. Küçük çanta severim sanırım o yüzden. Şemsiye almam gerekiyorsa kardeşimin büyük çantalarından birini alıyorum yanıma. Şemsiyeyi ayrı götürürsem kesin kaybediyorum. :D

Bir sonraki hazirana kadar burdayız o zaman yapacak bir şey yok. 

Benim de asla yapamadığım şey o. 12 civarında başım düşer uyuyakalırım oturuyorken bile. :D

NE bileyim alfabetik daha kolay geldi öyle başladım. :D Birde ben nedense izlediğim animelerin devam sezonlarını eklemedim beeli bir süre, fazlalık gözükmesin diye. :D 

Heee ben de benim gibi sarışın birini buldum diye seviniyordum. :D Haha anladım az çok ne demek istediğini. :D 

Hmm geçmiş olsun, benimki renkli göz ve güneşe karşı alerjim var, yazın falan gözlerim kıpkırmızı oluyor ve acımaya, sulanmaya falan başlıyor. Onun için güneş gözlüğü olmadan çıkmıyorum o bile yetmiyor pek. 

Bana da külfet geliyordu bir ara ama alışınca kullanışlı oluyor, bir kaç sefer sağda solda unuttuğum oluyor ama mesela dışarıya çıktığımda güneş olduğu için aklıma geliyordu ve hemen geri alıyordum. :D 

Haha haziranda gene öyle bir patlama olur mu bilmiyorum, başta 3 kişiydik, sonra bizi gören bir anda gelmeye başladı falan bayağı bayağı her sat neredeyse konuşma oluyordu. Sonra dc grubu açtılar bir çoğu oraya gittikten sonra buraya uğramadı, birde kimisi iş/okul falan derken iyice giremez oldu.

Yav nasıl yapıyorsunuz onu? Allah'ım ben 00.00'a doğru yatışa geçiyorum, biraz kitap falan okuyorum yatmadan önce ama sonra kafaya koysam da 1 saate yakın uyuyamıyorum. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.