Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

18 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Lise de birkaç arkadaşa izletmeyi başardım ama son yıldı ve üniversiteye geçince bağımız koptu diyebilirim. Üniversitede maalesef hiç yoktu. Kardeşimle izliyoruz ara sıra ama işte onun okulu benim işim pek uyuşamadık son bir yıldır onun sınavları dolayısıyla bilgisayarım hep ondaydı ben de baya boşladım açıkçası. 

Filme laf edenler telefondan başını kaldırmayabiliyorlar bazen oda var :D

Hahaha geçmiş olsun o zaman. :D Üniversitede bir arkadaş benim gibi izliyordu, onun haricinde tek tük izlemiş olan vardı sadece. Senin için kötü olmuş, bizde herkesin bi bilgisayarı var neredeyse, işerimiz de bilgisayarda olduğu için hemen hemen hepimize gerekiyordu. :D 

Evet, evet o da var, birlikteyiz birlikte vakit geçirelim diyorlar ama telefondan başlarını kaldırmıyorlar. :D

8 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Ee İzmir işte. 

Bu arada delamlar, ben de iyice hayırsız oldum çıktım.:homelessonionplz: Nasılsınız, ne yapıyorsunuz?:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Yoo, mesela Antalya var... Muğla'da aynı şekilde, Karadeniz'de var. :D Aydın, Mersin falan hep dolu. .D İzmir hem küçük şehir değil hem de kaç kere söyleyeyim sana kızım İzmir'i sevmiyorum ve muhtemelen de hiç sevmeyeceğim. :D 

Selam Mika'cığım, en azından hayırsız olduğunu bilmen güzel. :D Ne olsun ya, oyunla uğraşıyorum falan, sen neler yapıyorsun? Bir de Genshin'de yeni güncelleme gelecek yakında, hepimiz için hayırlısı olsun, o Ayaka'yı ne zamandır bekliyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

5 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha geçmiş olsun o zaman. :D Üniversitede bir arkadaş benim gibi izliyordu, onun haricinde tek tük izlemiş olan vardı sadece. Senin için kötü olmuş, bizde herkesin bi bilgisayarı var neredeyse, işerimiz de bilgisayarda olduğu için hemen hemen hepimize gerekiyordu. :D 

Evet, evet o da var, birlikteyiz birlikte vakit geçirelim diyorlar ama telefondan başlarını kaldırmıyorlar. :D

Yoo, mesela Antalya var... Muğla'da aynı şekilde, Karadeniz'de var. :D Aydın, Mersin falan hep dolu. .D İzmir hem küçük şehir değil hem de kaç kere söyleyeyim sana kızım İzmir'i sevmiyorum ve muhtemelen de hiç sevmeyeceğim. :D 

Selam Mika'cığım, en azından hayırsız olduğunu bilmen güzel. :D Ne olsun ya, oyunla uğraşıyorum falan, sen neler yapıyorsun? Bir de Genshin'de yeni güncelleme gelecek yakında, hepimiz için hayırlısı olsun, o Ayaka'yı ne zamandır bekliyorum. :D 

Abi bence çok nefret etme, bakarsın orada çalışmaya başlarsın :big-eye-onion-head-emoticon:

Bugün de bir güncelleme vardı, neydi bilmiyorum pek giremedim oyuna da en son güncelleniyordu. Ayaka'yı ben de merak ediyorum, meraktan çizime onunla başladım :admire-onion-head-emoticon:

Biraz öyle oldu da, bu kadar boşlukta bile çok yoğunluk var, temizlikti, alışverişti, diziydi, oyundu... Burayı da unutmuştum açıkçası :ahaaah-onion-head-emoticon: ama telefona girdiğimde kayıtlı sitelerden çıktı karşıma :onion_gomen_by_7anime7drawer7: Sanırım ben deDc daha rahat tayfasına katıldım.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Abi bence çok nefret etme, bakarsın orada çalışmaya başlarsın :big-eye-onion-head-emoticon:

Bugün de bir güncelleme vardı, neydi bilmiyorum pek giremedim oyuna da en son güncelleniyordu. Ayaka'yı ben de merak ediyorum, meraktan çizime onunla başladım :admire-onion-head-emoticon:

Biraz öyle oldu da, bu kadar boşlukta bile çok yoğunluk var, temizlikti, alışverişti, diziydi, oyundu... Burayı da unutmuştum açıkçası :ahaaah-onion-head-emoticon: ama telefona girdiğimde kayıtlı sitelerden çıktı karşıma :onion_gomen_by_7anime7drawer7: Sanırım ben deDc daha rahat tayfasına katıldım.  

Evet o tarz şeyler olabiliyor ama nefret ederek çalışırız artık. D: 

Ön yükleme ya o. Ayaka'yı çekmeyi düşünüyorum ben. :D Çizimini atarsın artık. :D 

Heee kolay gelsin, biz unutulmaya alıştık ya, dert etme. :') Ben hem dc'deyim hem burada, bi benim gibi olamadınız...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha teşekkür ederim :D Yani senin dediğin gibi bir zenginlik yokmuş demek ki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Bence şuan beni anlıyor olmalısın :D Hoş evin küçük kardeşleri biraz şımarık olurlar ama sen öyle değilsin sanırım :') 

Hahaha anlıyorum ya, zaten takılıyorum biraz. :D Ama sonuçta çalışıyorsun vardır yani biraz paran. :D Bilmem küçük abim benim çok şımarık olduğumu iddia eder... Şimdi hangi durum için şımarık diyoruz o da önemli. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha anlıyorum ya, zaten takılıyorum biraz. :D Ama sonuçta çalışıyorsun vardır yani biraz paran. :D Bilmem küçük abim benim çok şımarık olduğumu iddia eder... Şimdi hangi durum için şımarık diyoruz o da önemli. :D 

Uğraş sen zaten benimle :D Sen işe başla bakalım ben de sana diyeceğim zengin diye :D Abiler ve ablalar diyorsa haklıdırlar :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.