Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

11 saat önce, Freesia yazdı:

Bu kısım endgame ve loki'den spoiler içerir!

İçeriği Görüntüle

Thanosu yenmek için zaman yolculuğu yapıyorlardı ya iste o yolculuğu yaparken kazayla geçmişteki lokinin kaçmasına sebebiyet veriyorlardı. Oradan diziyi çok iyi bağlamışlar. Ek olarak dizi, zaman yolculuğunun yaratacağı kaosları da engellemiş oluyor ki bu evren için çok önemli bir detay. Düşünsene eğer zaman yolculuğu gerçekten mümkün olsaydı, birbiriyle savaşan iki tarafta sürekli zaman yolculuğu yapıp sonsuz kaosa neden olurlardı ama bu dizide geçen kutsal zaman polisi ve zaman koruyucuları, sadece evrenin kaderini iyi yönde belirleyecek zaman yolculuklarına izin veriyor. Tabi sonradan bunun o kadarda iyi bir şey olmadığını öğreneceğiz.:D

Sen neler yapıyorsun? Bu aralar neler izliyorsun? Abinle günün kalan kısmını nasıl geçirdin? Anlat bakalım. :3 :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Yani abimle özel bir şey yapmıyoruz, herkes kendisi takılıyor. :D Onun haricinde bir kaç güncel seriye bakıyorum, bir tane Kore dizisi izliyorum, başka pek bir şey aklıma gelmiyor. :D Sen neler yapıyorsun?

3 saat önce, Mika-desu yazdı:

Günaydın :whistling-onion-head-emoticon:

Günaydın Mika, naber? :)

33 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Hobi olarak çiziyor aslında meslek olarak devam ettirebilir ama o konuda ilerlerse işsiz kalırım endişesi var haliyle ve iş olarak olunca zorunlu oluyor nasıl desem ben içimden geldiği için yapmalıyım iş olarak baksam olmaz o zaman kafası var onun yani iş olarak devam etmez :D

Yaa teşekkür ederim :D

Ve günaydın :) 

Günaydın :happy-onion-head-emoticon:

Günaydın Eli-san, nasılsın? Eli-san mı daha iyi Eli-chan mı, sanki Eli-chan demek daha güzel gibi. :D 

Herkese günaydın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

19 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Günaydın Eli-san, nasılsın? Eli-san mı daha iyi Eli-chan mı, sanki Eli-chan demek daha güzel gibi. :D 

İyiyim teşekkür ederim sen nasılsın? Teyzemlere gidiyorum bugün yoğun geçecek gibi.

Hmm nasıl daha güzel geliyorsa öyle hitap et :) Ben hala karar veremedim o konuda keşke yardımcı olsan :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

İyiyim teşekkür ederim sen nasılsın? Teyzemlere gidiyorum bugün yoğun geçecek gibi.

Hmm nasıl daha güzel geliyorsa öyle hitap et :) Ben hala karar veremedim o konuda keşke yardımcı olsan :D 

Ben de iyiyim, kahvaltı hazırlıklarına geçeceğim, öncesinde bi spor yapıp duş mu alsam diye düşünüyorum. :D Sana kolay gelsin, zor işler bayağı. :D 

Ahahaha demek beni kendi silahımla vuruyorsun ha? :D Eli-chan söylemesi daha hoş ama -chan eki daha çok küçüklere hitap ederken falan kullanılıyor veya çocuksu kişilere falan diyeyim, ondan dedim sıkıntı olur mu gibisinden. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ben de iyiyim, kahvaltı hazırlıklarına geçeceğim, öncesinde bi spor yapıp duş mu alsam diye düşünüyorum. :D Sana kolay gelsin, zor işler bayağı. :D 

Ahahaha demek beni kendi silahımla vuruyorsun ha? :D Eli-chan söylemesi daha hoş ama -chan eki daha çok küçüklere hitap ederken falan kullanılıyor veya çocuksu kişilere falan diyeyim, ondan dedim sıkıntı olur mu gibisinden. :D 

Afiyet olsun :D Öyle zor özellikle yol bu sıcakta hiç çekilmiyor :/

Hahaha biraz öyle oldu ama bazen hakediliyor bence :D 

Onu biliyorum tabii ama dediğim gibi yani öyle sayarsan ben de seni bir abim sayarım ona göre hitap ederim yaşlılığını kabul etmiş olursun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Afiyet olsun :D Öyle zor özellikle yol bu sıcakta hiç çekilmiyor :/

Hahaha biraz öyle oldu ama bazen hakediliyor bence :D 

Onu biliyorum tabii ama dediğim gibi yani öyle sayarsan ben de seni bir abim sayarım ona göre hitap ederim yaşlılığını kabul etmiş olursun :D

Sağ ol. :) Evet tahmin edebiliyorum, ben de sırf sıcaktan dolayı dışarı çıkasım gelmiyor zaten. 

Hahaha iyi tamam hak ettim. :D 

Ahahaha karşılıklı restleşiyoruz sanki. :D Ben emekli adamımdır zaten, amca bile olur yani. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Sağ ol. :) Evet tahmin edebiliyorum, ben de sırf sıcaktan dolayı dışarı çıkasım gelmiyor zaten. 

Hahaha iyi tamam hak ettim. :D 

Ahahaha karşılıklı restleşiyoruz sanki. :D Ben emekli adamımdır zaten, amca bile olur yani. :D 

Neyse ki İstanbul'u ilk kez bu kadar boş görüyorum :D

Tabisi ':) 

Olabilir :D O kadar değil ya vur dedik öldürdün ya sen de :flying-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Neyse ki İstanbul'u ilk kez bu kadar boş görüyorum :D

Tabisi ':) 

Olabilir :D O kadar değil ya vur dedik öldürdün ya sen de :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Hadi ya boş mu? İlginçmiş. :D Tabii boş dediğinin hani nasıl bir boş olduğunu tahmin edebiliyorum. :D 

Ben elimdeki kartları açıkça oynuyorum. :D Şimdilik Eli deyip geçelim bakalım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hadi ya boş mu? İlginçmiş. :D Tabii boş dediğinin hani nasıl bir boş olduğunu tahmin edebiliyorum. :D 

Ben elimdeki kartları açıkça oynuyorum. :D Şimdilik Eli deyip geçelim bakalım. :D 

Hahaha yok cidden normale göre baya iyiydi ama sen de haklısın boşu bile dolu gibi  :D

Anladım :D Dediğim gibi nasıl rahat ediyorsan :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Hahaha yok cidden normale göre baya iyiydi ama sen de haklısın boşu bile dolu gibi  :D

Anladım :D Dediğim gibi nasıl rahat ediyorsan :D 

Hee iyi bari, artık insanlara çarpmadan yürürsün. :D 

Artık akışına göre değiştiririz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.