Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

6 minutes ago, Gorkito said:

Hocaya megafon hediye et :good-job-onion-head-emoticon:

Valla iyi gidiyor, raunt aldım ve çok hoşuma gitti soru çözüyosun, çözemediğin sorulara göre video izletiyo sana. Hojuma gitti.

Nerde okuyodunki sen?

Bu arada taktik vereyim oda arkadaşın varsa git ona yapış biraz o seni birileriyle tanıştırır. Lisede benim taktik buydu, hiç konuşmadan herkesle arkadaş oldum. Ortamda köşe koltuğu gibiydim kimse yadırgamıyodu djdjndnsns

Gece hayatı diyonda para dayanmaz ona, dolar malum :embarrassed2-onion-head-emoticon:, apart tuttuysan hadi neysede, evde düzenlediğinde bir tık daha az para gider. Ortamda ne kadar harcadığını fark etmiyosun.

Bu arada tekel falan pahalı gelirse sana formülleri yollarım, dc den yaz :evil-smile-onion-head-emoticon:

Yarın dersi var edeyim hemen :dandyonionplz:

Biliyorum bizim okul da kullanmıştı, deneme sınavları da çok hoşuma gidiyordu benim. Ooh umarım hep böyle devam eder. :cheer3-onion-head-emoticon:

Spoiler

Koç'ta  :taichi-crazy-rabbit-emoticon::embarrassed2-onion-head-emoticon:

O yok işte, olsa yapışacağım da. :D Keşke öyle seçseymişim ama. 

Yaw o lafın gelişiydi zaten. Dolar malum. :D İşim düşerse yazarım tamam :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 minutes ago, Gorkito said:

"Fumetsu no anata e" izledinizmi?

Çok hoşuma gitti benim ama 2. sezon batıracak gibi...

İlk 2 bölümünü izledim, iki bölümün de sonunda gözyaşlarım akıyordu, kapattım devam etmedim o yüzden. 2. sezonu mu çıkacakmış :shock1-onion-head-emoticon: Ne zaman? 

Yani dram animesi olduğu için eğer kurgu uzunsa iyi gider anime ama uzun bir hikaye düşünüp yazmadıysa mangaka olaylar tekrar etmeye başlayabilir. :/ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Ari01 yazdı:

İlk 2 bölümünü izledim, iki bölümün de sonunda gözyaşlarım akıyordu, kapattım devam etmedim o yüzden. 2. sezonu mu çıkacakmış :shock1-onion-head-emoticon: Ne zaman? 

Yani dram animesi olduğu için eğer kurgu uzunsa iyi gider anime ama uzun bir hikaye düşünüp yazmadıysa mangaka olaylar tekrar etmeye başlayabilir. :/ 

izle izle güzel animedir.

2. sezon gelecek mi hatırlamıyorum ama mangayı okuyanlara göre biraz konseptmi değişiyor desem, dramdan çok macerayamı kayıyor desem bilemiyorum.

ama bence 10 numaraydı ve göz yaşı dökecek kadar değildi bence  :confused-onion-head-emoticon:. Şahsen No Game No Life'ın filminin finali daha iyiydi  göz yaşı konusunda ama tabi bende yine etki etmedi xd.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

42 minutes ago, Gorkito said:

izle izle güzel animedir.

2. sezon gelecek mi hatırlamıyorum ama mangayı okuyanlara göre biraz konseptmi değişiyor desem, dramdan çok macerayamı kayıyor desem bilemiyorum.

ama bence 10 numaraydı ve göz yaşı dökecek kadar değildi bence  :confused-onion-head-emoticon:. Şahsen No Game No Life'ın filminin finali daha iyiydi  göz yaşı konusunda ama tabi bende yine etki etmedi xd.

Hm macera mı? Bayağı değişecek gibi o zaman konsept. Yani 2 bölümde hikayenin tam nereye gideceğini anlayamadığım için nasıl bir şey olur hiçbir fikrim yok. Bu konuda manga acayip fikir veriyor, yani kesin konuşmak istemem ama eğer ilk kısım kadar etkilemediyse büyük ihtimalle o kadar iddialı olmayacak demektir. 

Bu aralar Mushoku Tensei'i izliyorum, büyük ihtimalle ondan sonra bir tane daha çerezlik bir seri izleyip izlerim Fumetsu'yu. 

O filmi de bir ara izlemem lazım benim. :cheer3-onion-head-emoticon:Yani bu konu biraz kişiden kişiye değişiyor, birini çok etkileyen birini o kadar etkilemeyebiliyor.

Spoiler

Şimdi tam nasıl anlatsam bilemedim ama özellikle ilk bölümdeki beyaz saçlı çocuğun ileride bir hayat olduğu düşüncesini bu kadar benimsemesi ama oraya ulaşacak gücünün olmaması, o çaresizlik olayı etkilemişti beni.

Hani böyle biraz distopya gibi distopyaydı. Ya da öyle bişi işte. :)

18 minutes ago, pegasusejder said:

Ooo kimleri görüyoruz böyle, bugün neler oluyor burada. :D İyi akşamlar Ari.

Haha, hiçbir yer burasının tadını vermiyor Pega :D İyi akşamlar sana da. Nasılsın konuşmayalı? :wow2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Ari01 yazdı:

Hm macera mı? Bayağı değişecek gibi o zaman konsept. Yani 2 bölümde hikayenin tam nereye gideceğini anlayamadığım için nasıl bir şey olur hiçbir fikrim yok. Bu konuda manga acayip fikir veriyor, yani kesin konuşmak istemem ama eğer ilk kısım kadar etkilemediyse büyük ihtimalle o kadar iddialı olmayacak demektir. 

Bu aralar Mushoku Tensei'i izliyorum, büyük ihtimalle ondan sonra bir tane daha çerezlik bir seri izleyip izlerim Fumetsu'yu. 

O filmi de bir ara izlemem lazım benim. :cheer3-onion-head-emoticon:Yani bu konu biraz kişiden kişiye değişiyor, birini çok etkileyen birini o kadar etkilemeyebiliyor. Şimdi tam nasıl anlatsam bilemedim ama özellikle ilk bölümdeki beyaz saçlı çocuğun ileride bir hayat olduğu düşüncesini bu kadar benimsemesi ama oraya ulaşacak gücünün olmaması, o çaresizlik olayı etkilemişti beni. Hani böyle biraz distopya gibi distopyaydı. Ya da öyle bişi işte. :)

Haha, hiçbir yer burasının tadını vermiyor Pega :D İyi akşamlar sana da. Nasılsın konuşmayalı? :wow2-onion-head-emoticon:

Spoiler

ben oradaki çaresizliği şu şekilde algıladım çocuk tek başına orda yaşıyor, büyük ihtimal ile annesi falanda aynı şekilde o yola koyuldu ve öldü. Çocuk orda onun farkına varıyor ve bir umut ile çabalarken ölüyor. Hayallerine ve ailesiyle kurduğu mutlu düşüncelere ulaşamadan dünyası bir anda kararıyor ve köpekten başka dostu kalmıyor.

(ekleme: işin ironik kısmı köpekte öldü)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 minutes ago, Gorkito said:
  Hide contents

ben oradaki çaresizliği şu şekilde algıladım çocuk tek başına orda yaşıyor, büyük ihtimal ile annesi falanda aynı şekilde o yola koyuldu ve öldü. Çocuk orda onun farkına varıyor ve bir umut ile çabalarken ölüyor. Hayallerine ve ailesiyle kurduğu mutlu düşüncelere ulaşamadan dünyası bir anda kararıyor ve köpekten başka dostu kalmıyor.

Spoiler

Aynen, hayatında kalan tek umut parçası da (doğru düzgün yaşayabileceği bir yere ulaşabilme imkanı) elinden alınıyor. Ben de çaresizlik derken en sonunda artık anlıyor ya ulaşamayacağını, hayalini gerçekleştirebilmesinin bir imkanı kalmıyor hani gerçekleştiremeyeceğini anlamak zorunda kalıyor ondan bahsediyordum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.