Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

5 minutes ago, Gorkito said:

mushoku tensei'nin 2. sezonu biraz değişik ama hoşuma gitti, mangayı okuduğumdan bu olaylar kafamda çok daha değişik canlanıyodu...

bu arada cinselliği bir tık arttırmışlar, ben olsam o kızın sahnesini koymazdım :D. Bu arada o kızın bazı sıkıntıları var çokta yargılamamak lazım, büyük ihtimal mangakanın onunla ilgili planları var.

Yani şu aralar ilk sezonun 4. Bölümde falanım, daha yeni başladım. Canım zaten echii de izlemek istiyordu sıkıntı olmaz o yuzden.:uhuhuh-onion-head-emoticon: Sitede şu an puanı çok yüksek, anlamadım ben de, yani bizim millet biraz fazla puan veriyor bazı animelere ama yine de yuksek puan ya bir izlemek lazım :dandyonionplz:

1 minute ago, Gorkito said:

bu arada bu sezon kutsal sorumu sormadım.

Bu sezon hangi animeleri izliyorsunuz :ahaaah-onion-head-emoticon:

ben şahsen fazla bulamadım güzelseri ma ondan sonrakiler bomba gibi geliyor :D

Hmm hemen sayayım, Demon Slayer, geldiğinde Attack on Titan, Mushoku Tensei, Rising of the Shield Hero (geldiğinde). Şu an aklıma bunlar geliyor. Yazmayı unuttuğum devam serileri varsa bilin ki onları da izliyor olacağım. Yani izlediğim animeye ruh halime göre karar verdiğim için sonra ne izlerim tam bilemiyorum. Yoksa listem acayip uzun. Bundan önce de Dr. Stone'u bitirdim. Ah Senku.. elmalı kekim.  

Devam serilerinden bahsediyorsun değil mi? Aynen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Evet az ama öz, artık sadece ben varım ben de kendi özümü oluşturuyorum burada... Hala edinemedin mi? Sana dedim bu kadar çekingen olma diye. :/

Animeler olarak bunlar, dizi olarak Squid Game'i bitirdim, şu an Community izliyorum.

Hahaha seninle oyun oynuyorlardır, bak hemen oyun oynamalı arkadaşlar bulmuşsun. :D Hangi seri? Neler izliyorsun?

squid game çok popüler, izlemek istiyorum ama hmym'ın 3 bölümünü 1 ayda anca bitirdim. Devam eden dizileri izlersem izliyorum o kadar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Ari01 yazdı:

Yani şu aralar ilk sezonun 4. Bölümde falanım, daha yeni başladım. Canım zaten echii de izlemek istiyordu sıkıntı olmaz o yuzden.:uhuhuh-onion-head-emoticon: Sitede şu an puanı çok yüksek, anlamadım ben de, yani bizim millet biraz fazla puan veriyor bazı animelere ama yine de yuksek puan ya bir izlemek lazım :dandyonionplz:

Hmm hemen sayayım, Demon Slayer, geldiğinde Attack on Titan, Mushoku Tensei, Rising of the Shield Hero (geldiğinde). Şu an aklıma bunlar geliyor. Yazmayı unuttuğum devam serileri varsa bilin ki onları da izliyor olacağım. Yani izlediğim animeye ruh halime göre karar verdiğim için sonra ne izlerim tam bilemiyorum. Yoksa listem acayip uzun. Bundan önce de Dr. Stone'u bitirdim. Ah Senku.. elmalı kekim.  

Devam serilerinden bahsediyorsun değil mi? Aynen

dr stone'un 2 sezonunda 3 bölüm izledim devam edemedim. Webtoonlar aşırı sardı. 3 tane fansub sitesine girdim ne var ne yok kuruttum webtoon olarak.

Asurascans türkiyeye geldi ordaki bütün serileri izliyorum zaten. Manga gecesinin 70ini falan feth ettim. birde mangadex ve manga-tr de karşıma çıkanları okuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 minutes ago, pegasusejder said:

Evet az ama öz, artık sadece ben varım ben de kendi özümü oluşturuyorum burada... Hala edinemedin mi? Sana dedim bu kadar çekingen olma diye. :/

Animeler olarak bunlar, dizi olarak Squid Game'i bitirdim, şu an Community izliyorum.

Hahaha seninle oyun oynuyorlardır, bak hemen oyun oynamalı arkadaşlar bulmuşsun. :D Hangi seri? Neler izliyorsun?

:D 

Ya çekingenlik değil, karşıma insan çıkmıyor ben ne yapayım :D Herkes de izliyor şu Squid Game'i ya :D 

Aynen aynen :D Bir de ben tanışabilsem onlarla. :D Şu an Mushoku'yu izliyorum, bir de Demon Slayer'ın bölümlerini takip ediyorum.

6 minutes ago, Gorkito said:

bende bu sezon anime mulamadım. Listem şöyle:

• mushoku
  • platinum end
  • saihate no paladin
  • Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru

• Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni Shimashita

• Tsuki to Laika to Nosferatu

başkada yok ama saihate no paladin çok hoşuma gitti benim

Ha şu suikastçı ye bakacaktım ben de. Nasıl güzel mi, izlenir mi? Hmm, bakayım o zaman bir ara Saihate no Paladin'e 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 minutes ago, Gorkito said:

dr stone'un 2 sezonunda 3 bölüm izledim devam edemedim. Webtoonlar aşırı sardı. 3 tane fansub sitesine girdim ne var ne yok kuruttum webtoon olarak.

Asurascans türkiyeye geldi ordaki bütün serileri izliyorum zaten. Manga gecesinin 70ini falan feth ettim. birde mangadex ve manga-tr de karşıma çıkanları okuyorum.

Maşallah :) Uuu süper, yürü ya kim tutar seni :D :super-onion-head-emoticon::super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Ari01 yazdı:

Ya çekingenlik değil, karşıma insan çıkmıyor ben ne yapayım :D Herkes de izliyor şu Squid Game'i ya :D 

Aynen aynen :D Bir de ben tanışabilsem onlarla. :D Şu an Mushoku'yu izliyorum, bir de Demon Slayer'ın bölümlerini takip ediyorum.

Ha şu suikastçı ye bakacaktım ben de. Nasıl güzel mi, izlenir mi? Hmm, bakayım o zaman bir ara Saihate no Paladin'e 

eh, çerezlik işte. Seviye olarak ortalama kenja no mago ile aynı seviyelerde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Gorkito yazdı:

yav aile Netflixi var kullanmıyorum :smoking1-onion-head-emoticon:

GEçmiş olsun. :D 

4 dakika önce, Ari01 yazdı:

Karşına insan çıkmaması çekindiğinden. :D Daha tekli insan avlamaya çalışma, gir bi gruba yoksa daha da geç olacak. :) Aynen ben de o yüzden izledim, sen de izlersin. :D 

Tanışırsın elbet. :) Mushoku güzeldir.

Suikastçı güzel ya, izleyebilirsin boşsan. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.