Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

2 minutes ago, pegasusejder said:

Sınavları iyi takip et ha, sonra bir bakmışsın kapında bitiveriyor. :D Gerçi sen çalışkan kızsın, yaparsın her türlü. :) Projelerinde de kolaylıklar diliyorum, quiz'lerinde başarılar. :D Maşallah çok yoğun bir programın varmış. :D 

Hay hay ^^ Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim :waiting-onion-head-emoticon:Biraz fazla gibi ama haftada 12-16 saat dersimiz var o yüzden yaparım gibi bence de. Sınavlar için de güzel not çıkardığımı düşünüyorum, tamamen yeterli olmasalar bile işimi kolaylaştıracaklardir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

4 dakika önce, Ari01 yazdı:

Hay hay ^^ Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim :waiting-onion-head-emoticon:Biraz fazla gibi ama haftada 12-16 saat dersimiz var o yüzden yaparım gibi bence de. Sınavlar için de güzel not çıkardığımı düşünüyorum, tamamen yeterli olmasalar bile işimi kolaylaştıracaklardir. :)

Ben son sene 14 ders almıştım, insan üstesinden geliyor bir şekilde. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Not çıkarmak önemli, merak etme bayağı yardımcı olur onlar. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben son sene 14 ders almıştım, insan üstesinden geliyor bir şekilde. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Not çıkarmak önemli, merak etme bayağı yardımcı olur onlar. :D 

Vay canına ne yapmışsın ya :big-eye-onion-head-emoticon:

Oley o zaman, çünkü bayağı uğraşıyorum  :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çılgınlık. :D Mezun olma umudum vardı ama olamadım... :') Neyse uzattığım senem boş kaldığı için ortalamamı yükselttim işte. :D 

Haha üniversite delikanlılığıdır o. :) Hmm, en azından o iyi olmuş. O zaman sen üniversiteyi bir seme uzattın değil mi, doğru mu anladım? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Ari01 yazdı:

Haha üniversite delikanlılığıdır o. :) Hmm, en azından o iyi olmuş. O zaman sen üniversiteyi bir seme uzattın değil mi, doğru mu anladım? 

Aynen işte geçen dönem bitirdim, normalde 2020'de mezun olmam gerekiyordu... O son senem dediğim 4. senemdi, bir ders yüzünden 1 sene daha uzadı ve 5. senem oldu. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, pegasusejder said:

Aynen işte geçen dönem bitirdim, normalde 2020'de mezun olmam gerekiyordu... O son senem dediğim 4. senemdi, bir ders yüzünden 1 sene daha uzadı ve 5. senem oldu. :D 

Anladım. Sadece 1 ders yüzünden 1 sene daha okumuş olman biraz korkutucu, umarım benim öyle bir şeyim olmaz, ama hayata atılmadan senin için son bir dinlenme olmuş, o iyi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Gorkito yazdı:

Webtoon bana çok acımasız davranıyo :depressed1-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

FCAluSjXsAEn4E5?format=png&name=360x360

GEçmiş olsun kardeş. :)

2 dakika önce, Ari01 yazdı:

Anladım. Sadece 1 ders yüzünden 1 sene daha okumuş olman biraz korkutucu, umarım benim öyle bir şeyim olmaz, ama hayata atılmadan senin için son bir dinlenme olmuş, o iyi. 

Haha evet iyi yanı da oldu kötü yanı da ama her türlü olan oldu, üzülmeye gerek yok, istikamet belli. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.