Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

15 saat önce, Kemankech yazdı:

Son anlarında yanlarında olmak, bir yasin okumak için buradayız sadece. Belki ölüye fayda etmez ama ferahlık verir kalbimize.

Batsın böyle fantezi. Tamam öldük ama nekrofililere kadar düşmedik daha be abi.

Üff bir uyumuşum var ya kış uykusuna yatan ayılar kıskandı diyorsun :D

Yeni yıla dark soul oynayarak girerek mesaj vermeyi planlarken yeni yılın ağzıma vurarak mesaj vermesi şoku.

Aynen öyle, bakalım nereye kadar gidebilecek göreceğiz, gene iyi gidiyor bence. :D Şaka maka 6500 mesaj atmışım buraya. :D 

Eeee herkesin fantezisi kendine oluyor işte. :D 

Tüm yılı uyuyarak geçireceğim. :D 

Hayat affetmez, tam sen ayar vermeye çalışırken hayat senin ayarlarınla oynar. :') 

4 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Alırsam ne yapacaksın:uhuhuh-onion-head-emoticon: Gide gide kızlar arasında en popüler olanla oldum ya :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: Birde üstüne pazartesi benim bloğumda nöbetçi öğrenci olucakmış :cool-onion-head-emoticon: 

Sus be :D 95 olsa herkese hava atardım :depressed1-onion-head-emoticon: Ya okulda en yaramaz ve dersleri kötü olan biziz :D Hatta okulun ortalamasını bile düşürüyoruz :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

10 mesaj seninle dalga geçmeden konuşacağım. :uhuhuh-onion-head-emoticon: En popülerle oldum derken? :D 

Hahaha ama maalesef 95 değil. :) Ahahaha boş ver ya, arada okulun ortalamasını düşürecek kişilere de ihtiyaç var, sonra okul boş yere ego kasacak. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Ben yalvarmam ya :D Ohoo itiraf sayfası çok açıldı fakat sadece 2. kattaki sınıflar arasında :teehee-crazy-rabbit-emoticon:1. kattaki sınıfların haberi bile yoktu kendi aramızda eğleniyorduk :good-job-onion-head-emoticon:

Alırsam ne yapacaksın:uhuhuh-onion-head-emoticon: Gide gide kızlar arasında en popüler olanla oldum ya :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: Birde üstüne pazartesi benim bloğumda nöbetçi öğrenci olucakmış :cool-onion-head-emoticon: 

Sus be :D 95 olsa herkese hava atardım :depressed1-onion-head-emoticon: Ya okulda en yaramaz ve dersleri kötü olan biziz :D Hatta okulun ortalamasını bile düşürüyoruz :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İşte çalışkan öğrencinin hali bir başka.

Popüler olduğunu nasıl anladın o zaman? Haber dedikodu ağından falan mı geldi nasıl oldu?

5 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

Günaydın, mutlu pazarlar:taichi-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Bilmukabele efe'm. Nasılsınız afiyettesiniz inş?

4 saat önce, pegasusejder yazdı:

Aynen öyle, bakalım nereye kadar gidebilecek göreceğiz, gene iyi gidiyor bence. :D Şaka maka 6500 mesaj atmışım buraya. :D 

Eeee herkesin fantezisi kendine oluyor işte. :D 

Tüm yılı uyuyarak geçireceğim. :D 

Hayat affetmez, tam sen ayar vermeye çalışırken hayat senin ayarlarınla oynar. :') 

10 mesaj seninle dalga geçmeden konuşacağım. :uhuhuh-onion-head-emoticon: En popülerle oldum derken? :D 

Hahaha ama maalesef 95 değil. :) Ahahaha boş ver ya, arada okulun ortalamasını düşürecek kişilere de ihtiyaç var, sonra okul boş yere ego kasacak. :D

Koca konuyu 3 - 5 kişi kalkındırıyoruz. 6500 nedir ya, forumu senin üstüne yapalım, biz çok kullanmıyoruz zaten :p

Benden uzak Allaha yakın olsun...

Benim de hayalim uyku saatlerimi artırmak ama çok umudum yok. Fak dis layf...

Ördü kader ağlarını kırdı benim kollarımı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Kemankech yazdı:

Koca konuyu 3 - 5 kişi kalkındırıyoruz. 6500 nedir ya, forumu senin üstüne yapalım, biz çok kullanmıyoruz zaten :p

Benden uzak Allaha yakın olsun...

Benim de hayalim uyku saatlerimi artırmak ama çok umudum yok. Fak dis layf...

Ördü kader ağlarını kırdı benim kollarımı.

Aynen her dönem bi sirkülasyon oluyor değişiyor kişiler, sen de iyi dayandın bence. :D Hahaha forum üstüme olsa kapatırım direkt diyormuşum. :D Ben sadece kullanıcıyım, forum benim üzerime olmasına gerek yok. :D 

Amin. :) 

Ben de biraz azaltmak istiyorum, belki bir gün tam dengeyi tutturabilirim. :') Şu geç yatma problemimi halletsem gerisi kolay da... :D 

:'(( :noooo-onion-head-emoticon:

3 saat önce, Kemankech yazdı:

Popüler olduğunu nasıl anladın o zaman? Haber dedikodu ağından falan mı geldi nasıl oldu?

Rüyasında? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Pseudohomophylus yazdı:

Hayırlar beride şerler geride olduğu müddetçe afiyetteyim çok şükür:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Sizin zat-ı muhterem şahsı alîniz nasıldırlar efendim?

Oh ne âlâ ne âlâ. Allah devamına erdirsin inşallah.

Cümle halimiz yaman olsa da zat-ı âlinizin varlığı geleceğe fer olup umuda bir kandil yakmaktadır efe'm. Allah sizi başımızdan eksik etmesin...

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Aynen her dönem bi sirkülasyon oluyor değişiyor kişiler, sen de iyi dayandın bence. :D Hahaha forum üstüme olsa kapatırım direkt diyormuşum. :D Ben sadece kullanıcıyım, forum benim üzerime olmasına gerek yok. :D 

Amin. :) 

Ben de biraz azaltmak istiyorum, belki bir gün tam dengeyi tutturabilirim. :') Şu geç yatma problemimi halletsem gerisi kolay da... :D 

:'(( :noooo-onion-head-emoticon:

Rüyasında? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Son kullanıcı ne zaman gelecek acaba. Kızıl derili atasözü gibi oldu. Son forum kapatıldığında, son veriler silindiğinde, son mesaj atıldığında; beyaz adam, discordun yenilemeyen bir şey olduğunu anlayacak...

Hocam tükanı üstüne yapıyorsak işlet diye ya. Kral olsam 4'ten sonra durmam demek gibi bir şey bu.

Geç yatmıyorum ama uykumu almam için en azından 10 saat kadar uyumam lazım. Dersler çok erken ödevler çok ağır ve benim hiç bir şey yapasım yok. Problemim o...

Öyle deyip uyandırma canım, bırak popüler olduğunu sanmaya devam etsin :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

26 dakika önce, Kemankech yazdı:

Oh ne âlâ ne âlâ. Allah devamına erdirsin inşallah.

Cümle halimiz yaman olsa da zat-ı âlinizin varlığı geleceğe fer olup umuda bir kandil yakmaktadır efe'm. Allah sizi başımızdan eksik etmesin...

Teveccühünüz efenimm

Hepinize iyi geceler şimdiden bu zatı şahane kaçar:up-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Son kullanıcı ne zaman gelecek acaba. Kızıl derili atasözü gibi oldu. Son forum kapatıldığında, son veriler silindiğinde, son mesaj atıldığında; beyaz adam, discordun yenilemeyen bir şey olduğunu anlayacak...

Hocam tükanı üstüne yapıyorsak işlet diye ya. Kral olsam 4'ten sonra durmam demek gibi bir şey bu.

Geç yatmıyorum ama uykumu almam için en azından 10 saat kadar uyumam lazım. Dersler çok erken ödevler çok ağır ve benim hiç bir şey yapasım yok. Problemim o...

Öyle deyip uyandırma canım, bırak popüler olduğunu sanmaya devam etsin :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Her an gelebilir veya çoktan gelmiş olabilir... Hahahaha keşke iş işten geçmeden anlasalar. :') 

Hahaha ne yapayım? Böyle seviyorum burayı. :D Benim olursa artık eskisi gibi olamam...

Uyudukça uyuşukluğa alışır daha çok uyursun. :D Yani bir de işte bunlardan kaçmak için beyin sürekli seni kaytarmaya yönlendiriyor, kolay gelsin. :/ 

Hahaha uyanışı kötü olur ama. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.