Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaha duydum hepsini merak etme. :D Baka baka anlarsın böyle oluyor bu işler. :D Oyunda da çevre modelleme yaparsın, hayalindeki dizaynları oyunda yaparsın. :D Ahahaha mimarlığı çok seviyorsun herhalde. :D 

yaa var ya insanlıktan çıktım mezun olana dek :D hahahah inanılmaz bir zihniyet var maketleri kırmalar jürilerde üstümüze yürümeler falan :D oyun hiç oynamadım desem öyle tuhaf olurmuuu yani telefon oyunları dışında cık oynamadım hiç 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

4 saat önce, catdore yazdı:

Benim üni bitince günler aylar birbirine girdi ya artık gece gündüz de karıştı :D

Ben şimdiden o haldeyim. Ünim bitince tecrübeli işsiz olarak hayata atılacağım galiba :pff1-onion-head-emoticon:

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ona alışman gerek kardeşim yoksa öbür türlü olmuyor, ben denedim yani... :D

Alışmam için bir teknik, tekamül var mı sensei?

1 saat önce, catdore yazdı:

hahaha çileden çıkarmakla kalmıyor emin ol :D oyunlardan hiç anlamıyorum ya :D diğeri mimari restorasyondu yine mimari :D

Oyun yapanlar oyun yapmaktan anlasa böyle oyunlar mı çıkardı :p Çekinme dal sektöre.

7 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Tek tek alıntılamaya üşendim – Ehem afedersiniz bu seferlik kusura bakmayın XD

Baya geç sevabım için de Kusura Bakmayınız…

Vayyy Yavuz Bahadıroğlu sever misiniz?

Sunguroğlu serisi de benim için Yavuz Bahadıroğlu ile ilk tanışmamdı küçükken ve o zamandan beridir de sevdiğim bir tarihçidir kendisi (:

Hikayeniz de oldukça güzelmiş :D

Cümleten Hayırlı Geceleriniz Olsun

Nasılsınız?

Ramazan’ı Şerif Ayımız Mübarek Olsun ^^

Bugün ilk Teravih ve ilk Sahurrrr Yehhhuuu :D

Sorun değil :)

Yavuz bahadıroğlu kalemini en sevdiğim yazarlardandır. İlk defa elveda kudüs'le tanışsam da hâlâ favorim sunguroğlu üçlemesi. Allah rahmet eylesin daha çok romanını görmek isterdim.

Şükür halime. Yatmadan iki konu daha bitireyim derken saat 11 olmuş. Çalışmaya devam. Senin tarafta işler nasıl?

Yeey ramazan geldi. Artık bir değil iki öğün yiyebileceğim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Allah Rahmet Eylesin...  Nasibi bu kadarmış...  Bir çok kitabını severim ama benim için de Sunguroğlu serisi halen daha yerini korumakta. Çünkü sayesinde tarihe biraz daha merak salmış ve sevmiştim ^^

Tarih okur musunuz?

Elhamdülillah ben de iyiyim. Bu aralar iş güç koşturmaca malum Ramazan geliyor diye de bir telaşe idi (:

Rabbim Muvaffakiyeter versin de hayırdır nasıl normalde 1 öğün de Ramazanda 2 öğün? XD

Tarihi Yavuz bahadıroğluyla tanışmamın öncesinde de severdim. Açar tarih ders kitaplarını (o dönem sosyal bilgiler görüyordum galiba :D)  bulabildiğim hikayeleri falan okuyordum. Sonrasında daha ciddi tarih kitaplarını falan okumaya başladım. 3 yıldır normal bir roman bile okuyamamaya başladım o yüzden şu yazar fallanca kitap faln diyemiyorum ne yazıkki. 

Sana da kolay gelsin. Herkesin derdi başka.

Dersler erken başladığından kahvaltıya kalamıyorum. Öğle yemeği sırasında okulda oluyorum, zehirlenmek istemediğim için yemiyorum. Bi akşam yemeği kalıyor. Artık sahurda da yiyebileceğim. :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Hmm benim ilk tarihle tanışmam... İlkokulda okuduğum

spacer.png

bu kitap ile idi galiba.. Düşünüyorum da aklıma gelmedi yada hiç düşünmemiştim ilk hangi kitap ile tarihi okudum ve beni cezbederek merak saldım da okumaya başladım diyerek (:

Önceleri Tarihi Roman ile başlayıp ben de sonradan ciddi gerçek kitaplar okumaya başlamıştım ^^

Roman ben de okuyamıyorum ya

Zaman geçince okuma kitaplarına zaman ayıramaz oluyoruz galiba ... b,r nevi bahane de olabilir ama acı gerçek...

Güleyim miii Üzüleyim miii bilemedim... O halde Hayırlı Olsun Ramazanın (: Sana pek bi hayırla gelmiş mübarek ay :D

Bunu okumadım hiç galiba :D  Ben de bilmiyorum tarihe beni çeken neydi ama ucu bana dokunmayan kurgulara (o zamanki yaşımı düşününce masal kitapları aklıma geliyor) da her zaman bayılmışımdır. Tarihte de o tadı almış olabilirim :D

Ya okumak istediğim çok kitap var ama param olsa da alsam meselesi birazcık :homelessonionplz:

Hayırlı olsun canım. Mğa-bareklikten hep. Keh keh keh.

Neyse saat geç oldu. Yarın çalışılacak çok ders var. İyi geceler herkese :sleeping-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, catdore yazdı:

yaa var ya insanlıktan çıktım mezun olana dek :D hahahah inanılmaz bir zihniyet var maketleri kırmalar jürilerde üstümüze yürümeler falan :D oyun hiç oynamadım desem öyle tuhaf olurmuuu yani telefon oyunları dışında cık oynamadım hiç 

Geçmişler olsun cidden ya. :') Duydum ya, hatta bir tane arkadaş da bayağı olay içinde sayılırdım. :D Mevlüt Dinç diye bir adam var, dünya çapında tanınan ve ilklere imza atan bir kişi, oyunla hiç alakası yokken başlıyor ve hala hiç oyun oynamamış... :D Bir de telefon oyunu da yapabilirsin, oyun dünyası tamamen sana kalmış. :) 

44 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Tek tek alıntılamaya üşendim – Ehem afedersiniz bu seferlik kusura bakmayın XD

Baya geç sevabım için de Kusura Bakmayınız…

Anladım (: Tekrardan Emeğinize Sağlık ^^

Dediğim gibi prensip yani Pegasus Abi derim XD ejder’i demeden XD Baya -chan der gibi Pegasus da sevimli oldu ahahahhahahahha XD

Hmm hmmm hmmmmm off maalesef o kadar hatırlamıyorum yaa uzun zaman oldu izlemeyeli UwU

Ay ay ayy hiç deme öyle ben de eskiden öyleydim şimdi ise güncel ise bir seri hemen uzaklaşıyorum ıyy olmaz bi oturuşta izlemelik olmalı benim için -_-

Ama evet ben de senin gibiydim Pegasus Abi bayadır o açlığı da hissetmiyordum vs 1 – 2 senedir diyelim ama şimdi bi başladım izlemeye 20 – 30 anime (seri – movie karışık) valla gitti hepsi bi seferde XD

Ay ay Teşekkürler mutlu oldum ^^

Ah ilk defa bi manga editlemeye başladım. 4. Bölümden itibaren devir aldım “Sayonara Sorcier” ismi Van Gogh ve kardeşi Thedorius ile alakalı süper bir manga ^^

Müko hikayeee XD

Bayıldım ahahahhahahahahahahahhahahaa :D

Cümleten Hayırlı Geceleriniz Olsun

Nasılsınız?

Ramazan’ı Şerif Ayımız Mübarek Olsun ^^

Bugün ilk Teravih ve ilk Sahurrrr Yehhhuuu :D

Estağfurullah ne kusuru. :) 

Rica ederim. :D 

Hahaha olur olur, pega diyorlar genelde, en kısası o. :D İster pega de, ister pegasus sana kalmış. :) 

Ahahaha boş ver hatırlama ya. :D Son iki bölüm biraz güzeldi sadece geri kalan sinir etti genel olarak. :) 

Yani şu an mesela Toriko'ya başladım, nasıl desem benim için anime artık şey oldu, kahvaltı/yemek falan yerken açıyorum bi bölüm izliyorum öyle kalıyor. :D Kolay kolay bi seriyi oturup tek lokmada bitiremiyorum. :D Veya çok etkilemesi lazım o da biraz zor. :) 

Sen de maşallah bayağı izlemişsin. :D 

İlginç bir mangaya benziyor. :D Kolay gelsin, manga editlemek de zor diye biliyorum. :') 

Hahahaha teşekkür ederim, çok mükemmeldir tabii, ilkokul aklı >>> yetişkin aklı. :D 

Hayırlı geceler, yoruldum bugün, sen nasılsın?

Evet girdik sonunda Ramazan'a ve ben ilk teravihi unuttum... :') 

44 dakika önce, Kemankech yazdı:

Alışmam için bir teknik, tekamül var mı sensei?

Oyun yapanlar oyun yapmaktan anlasa böyle oyunlar mı çıkardı :p Çekinme dal sektöre.

Bir kaç argo laf var ama burası pek müsait değil. :D 

Ayıp be...

40 dakika önce, catdore yazdı:

valla ben artık yıldım daha mezun olmadan biliyordum zaten bunun böyle olacağını :D öğrencilik yıllarımdan belliydi bölüm artık bölüm değil ya 

Yılmak yok, yola devam... :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Kemankech yazdı:

Ondan bahsediyorsan vileda sapı işe yaramıyor ya :D

Söz meclisten dışarı canım :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Bazı şeylerden zevk almaya bakacaksın gerisi önemsiz. :D 

Dur sahur yapayım öyle inanırım...

3 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Hatırlamayayım o zaman XD

Aslında ben de öyle izliyordum da bir süredir evdeyim ve evde olduğum için boşluklarım oluyor ve izliyorum yoksa nerdeeee otur da izle anca yemek yerken bulaşık yıkarken ütü yaparken vs izliyordum. Oturup izlemeye zamanım yok ki :D Yani normalde

Evet bayaaaa izledim Abarttım hatta XD Belli yakında tekrardan ara vereceğim çünkü doymaya başladım

Ah ama bugün Yuukoku no Moriarty bitti 2 sezon da ve ben halen daha etkisinden çıkamadım...

Manga editi çok zorrrrr :(((( Ühüüüüü Webtoon biraz daha kolayyy Ay ay ayy bi daha Manga almam tevbe edicemmmm

Aslında ben de yorgunum ama Elhamdülillah iyiyiz diyelim (: Baya iş yapınca pert oldum pestilim çıktı -_-

İlk Teravihi ben hatırlatmış olayım (: Halen daha geç değil koş koş :D

Yanlışlıkla Flood yaptım dimi...... :(

Aynen. :D 

Ah ah ne olacak bu halimiz. :D Gerçi buna da şükür, istediğimiz zaman izleyebiliyoruz. :D 

E o kadar şeye doyarsın tabii. :D Hatta kusabilirsin bile. :D 

Ooo Yuukoku güzel seri ya, final az saçma ama olsun. :) 

Webtoon'da direkt hazır şeyi veriyorlar da manga... :D 

İyiyiz iyi maşallah. :D 

Vitr kıldıktan sonra neresi geç değil acaba? :D Dün yorgun olunca ezanla beraber hemen kılayım diye durdum sonra da aklımdan çıkmış, bir de kaç kez diyordum kendime bugün teravih var diye. :') Neyse sağlık olsun.

Amann o kadar da önemli değil ya, ortada forum kalmamış, arada bi kuralın delinmesinden bir şey olmaz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Gerçek hikayeler beni her zaman etkilemiştir. Mesela ilk 3. de idi herhalde Ömer Seyfettin'e hayran kalmıştım.. 

Aleko Ali mesela ağlatmıştı o yaşımda (: Her uçtan bulaşmışız da işte sevmişiz ^^

O ben de de var maalesef ya.. Alanımın kitapları zaten pahalı iken harici kitap alamıyorum...

Hayırlı Geceler ~

Ömer seyfettinin hikayeleri bana çok sert gelmişti. Tabii o dönemmlerde ilk okuldan daha çıkmamış olmamın da parmağı olabilir :D Ondan sonra da hikayelerini daha okuyamadım. Bir ara bakmak istiyorum ama malum gani gani money lazım :D

Okumayı sevmek mi suç, yoksa okumakmı bilemiyorum.

6 saat önce, pegasusejder yazdı:

Bazı şeylerden zevk almaya bakacaksın gerisi önemsiz. :D 

Dur sahur yapayım öyle inanırım...

Sensei benim kubur daha o kadar geniş değil ya.

Heyecanla inanmanızı bekliyorum. :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.